"Reni, před dvěmi lety jsem vás zažila s Honzou "naživo" na kurzu, a od té doby se mi změnil život. Myslím, že k lepšímu, i když to frčí tak rychle, že jsem ti vlastně ani nestihla napsat. Koupila jsem si online masáž obličeje, protože jsem si ji nepamatovala, a je to absolutně nádherný online! Přiznávám, že tě mám puštěnou na mobilu každý večer a jedu podle tebe, protože ta tvoje energie je boží. Držím vám oběma palce, a doufám, že se zase brzy objevím někde na kurzu." Hanka

ONLINE PROGRAMY

Vytvářej si svůj prostor pro zázraky v sobě kdekoliv a kdykoliv. Pusť si nás doma v televizi, v lese na mobilu, na rozkvetlé louce na iPadu nebo v kanclu na monitoru. Budeme s Tebou na Tvé cestě. Po objednání a zaplacení obdržíš odkaz na video nebo členský přístup na web na 1 rok.

BOHO20 SÉRIE


ONLINE KURZY


JÓGÓVÉ ONLINE SESTAVY 

Cena je za používání do konce života

MEDITACE PRO TRANSFORMACI

Cena je za používání do konce života


DÁRKOVÝ POUKAZ NA ONLINE KURZ S VĚNOVÁNÍM A MANTROU

Dárkový poukaz podle vašeho výběru

Dárečky, dárečky, dárečky! Všechny je tak milujeme a ještě možná raději je dáváme. Nejvíce ty, které udělají radost a mají smysl. Napište nám do poznámky jméno darovaného i jméno darujícího, a vyberte z variant online kurz, který chcete darovat. My vám jej zašleme emailem, bude s vašim věnováním, jménem a s našim podpisem, s láskou tvořený, odeslaný vám se zašeptanou mantrou. 

S láskou Renata a Jan. 


Napište na email: jan@ritualyomlazeni.cz o jaký poukaz máte zájem VIDEA ZDARMA