ONLINE KURZY

Udělejte si svůj prostor pro zázraky kdekoliv a kdykoliv. Pusťte si nás doma v televizi, v lese na mobilu, na rozkvetlé louce na iPadu nebo v kanclu na monitoru. Budeme s vámi na vaší cestě. Najdeš tady tři oblasti: roční omlazující online transformační programy, které jsou nejsilnější, potom online jógové sestavy pro uzdravení, zaměřené na jednotlivé orgány, témata a čakry, a dole také meditace, zaměřené na omlazení, čištění a zázraky v životě. 


VYBER SI A OBJEDNEJ SI JEDEN Z ONLINE PROGRAMŮ

 ROČNÍ TRANSFORMAČNÍ PROGRAMY PRO OMLAZENÍ, ČIŠTĚNÍ TĚLA, MYSLI A DUŠE A PROSTORU PRO ZÁZRAKY 

"Reni, před dvěmi lety jsem vás zažila s Honzou "naživo" na kurzu, a od té doby se mi změnil život. Myslím, že k lepšímu, i když to frčí tak rychle, že jsem ti vlastně ani nestihla napsat. Koupila jsem si online masáž obličeje, protože jsem si ji nepamatovala, a je to absolutně nádherný online! Přiznávám, že tě mám puštěnou na mobilu každý večer a jedu podle tebe, protože ta tvoje energie je boží. Držím vám oběma palce, a doufám, že se zase brzy objevím někde na kurzu." Hanka


JÓGA SESTAVY PRO UZDRAVENÍ MEDITACE PRO TRANSFORMACI

Meditace pro uzdravení minulosti, čištění programů a rodových linií 

Cena 777 Kč / 32 €


DÁRKOVÝ POUKAZ NA ONLINE KURZ S VĚNOVÁNÍM A MANTROU

Dárkový poukaz podle vašeho výběru 

Dárečky, dárečky, dárečky! Všechny je tak milujeme a ještě možná raději je dáváme. Nejvíce ty, které udělají radost a mají smysl. Napište nám do poznámky jméno darovaného i jméno darujícího, a vyberte z variant online kurz, který chcete darovat. My vám jej zašleme emailem, bude s vašim věnováním, jménem a s našim podpisem, s láskou tvořený, odeslaný vám se zašeptanou mantrou. Renata a Jan. Zakoupíte na e-shopu zde.

VIDEA ZDARMA