ONLINE KURZY

Udělejte si svůj prostor pro zázraky kdekoliv a kdykoliv. Pusťte si nás doma v televizi, v lese na mobilu, na rozkvetlé louce na iPadu nebo v kanclu na monitoru. Budeme s vámi na vaší cestě.

OBJEDNEJ SI ONLINE PROGRAM

 DVOULETÝ TRANSFORMAČNÍ PROGRAM PRO OMLAZENÍ, ČIŠTĚNÍ TĚLA, MYSLI A DUŠE A PROSTORU PRO ZÁZRAKY 

"Reni, před dvěmi lety jsem vás zažila s Honzou "naživo" na kurzu, a od té doby se mi změnil život. Myslím, že k lepšímu, i když to frčí tak rychle, že jsem ti vlastně ani nestihla napsat. Koupila jsem si online masáž obličeje, protože jsem si ji nepamatovala, a je to absolutně nádherný online! Přiznávám, že tě mám puštěnou na mobilu každý večer a jedu podle tebe, protože ta tvoje energie je boží. Držím vám oběma palce, a doufám, že se zase brzy objevím někde na kurzu." Hanka


JÓGA SESTAVY PRO UZDRAVENÍ 


MEDITACE PRO TRANSFORMACI

brzy zde najdete první z nich


VIDEA ZDARMA

Omlazující jóga sestava

3890 Kč / 149 Eur

Omlazující jóga je sestava 9 pozic, která má silné omlazující účinky. Je to stará indická Rišikešská sestava. Online kurz se skládá z videí z luk, lesů a hájů, od rybníka, aby vám dal krásnou energii i z naší přírody, a jsou prokládány texty. Až se sestavu naučíte, bude vám trvat přibližně 40 min. Aby ji zvládly i úplné začátečníce a nezničily jste si těla, je prokládaná několika přípravných cvičení. V každé kapitole se dozvíte nějaký tip nebo trik na omlazení. Součástí online kurzu jsou i bonusová videa na uzdravení různých částí sebe samé. Nejpovedenější online kurz."

Jak se budete učit?

Do online kurzu tady na webu můžete kdykoliv pod svým přihlašovacím jménem a heslem. Online kurz je po kapitolách. Kapitola by vám měla trvat dva týdny. Celkem je 12 kapitol. 

V každé kapitole dostanete:

1. krátkou teorii nebo příběh 

2. jednu z 9 základních asán/pozic omlazující jógy (obrázek+text+video) a přípravné/doplňující pozice
3. rozšířenou verzi asany se specifickými zdravotními účinky
4. rituál nebo techniku omlazení 
5. inspirativní video sestavu 15 - 30 min od 5. kapitoly (např. série na bříško)

Malá ukázka videí a materiálů


Thajská omlazující masáž obličeje 

2890 Kč / 111 Eur

Naučíme se prastarý thajský recept na mládí a krásu s trvalými a opravdu velmi výraznými účinky. Změna po jeho praktikování po dobu 3,5 měsíce bude tak silná, že budete každodenně pokračovat s velkou dávkou vnitřní motivace. Uvnitř najdete 3 kapitoly a bonusový materiál. Získáte členství kurzu na 1 rok.

Účinky thajské omlazující sebemasáže

Abyste mohli naplnit skleniči něčím dobrým a novým, musíte nejprve vyprázdnit to staré. První dva měsíce se tělo, obličej i mysl budou čistit. Zejména na obličeji mohou být skvrnky, pupínky, ojediněle mohou vznikat opary, malé místa s ekzémy nebo alergií. Po třech měsících budou největší změny na obličeji.

💎 pleť bude mít lepší barvu

💎 změní se tvar obličeje i jeho kontury

💎 kvalita kůže bude pevnější a jejím prokrvením znatelně zmizí a nebo se sníží vyrážky, akné a vrásky. Funguje dobře i na pigmentové skvrny!

💎 po šesti měsících až roce pravidelné masáže obličeje mohou být méně výrazné jizvy a deformace nebo větší nerovnosti nebo vady obličeje.

Malá ukázka ze tří videí


Ebook k yoni vajíčku a master setu  

250 Kč / 10 Eur