ONLINE KURZY

Udělej si svůj prostor pro zázraky kdekoliv a kdykoliv. Pusť si nás doma v televizi, v lese na mobilu, na rozkvetlé louce na iPadu nebo v kanclu na monitoru. Budeme s Tebou na Tvé cestě. Po objednání a zaplacení obdržíš odkaz nebo přístup na web.

Najdeš tady:

1. ONLINE PROGRAMY NA 1 ROK
2. ONLINE JÓGOVÉ SESTAVY 
3. ONLINE MEDITACE 


1. ZMĚŇ SVOU REALITU DÍKY ONLINE PROGRAMŮM


  ŠEST TRANSFORMAČNÍCH PROGRAMŮ 

"Reni, před dvěmi lety jsem vás zažila s Honzou "naživo" na kurzu, a od té doby se mi změnil život. Myslím, že k lepšímu, i když to frčí tak rychle, že jsem ti vlastně ani nestihla napsat. Koupila jsem si online masáž obličeje, protože jsem si ji nepamatovala, a je to absolutně nádherný online! Přiznávám, že tě mám puštěnou na mobilu každý večer a jedu podle tebe, protože ta tvoje energie je boží. Držím vám oběma palce, a doufám, že se zase brzy objevím někde na kurzu." Hanka


2. UZDRAV SE ONLINE JÓGOVÝMI SESTAVAMI


MEDITACE PRO TRANSFORMACI
Cena je za používání do konce života


DÁRKOVÝ POUKAZ NA ONLINE KURZ S VĚNOVÁNÍM A MANTROU

Dárkový poukaz podle vašeho výběru 

Dárečky, dárečky, dárečky! Všechny je tak milujeme a ještě možná raději je dáváme. Nejvíce ty, které udělají radost a mají smysl. Napište nám do poznámky jméno darovaného i jméno darujícího, a vyberte z variant online kurz, který chcete darovat. My vám jej zašleme emailem, bude s vašim věnováním, jménem a s našim podpisem, s láskou tvořený, odeslaný vám se zašeptanou mantrou. Renata a Jan. Zakoupíte na e-shopu zde.



VIDEA ZDARMA

Všechna videa zdarma najdeš na našem youtube kanále Rituály Omlazení (přidej si sledování a klikni na zvoneček). Také můžeš odebírat novinky, najeď na naši úvodní stránku a zaregistruj si odběr novinek.