Pojďte letos s náma k vánočnímu stolu! 

Máme pro vás minikurz, který byl vlastně původním nápadem pro ONLINE KURZ Rituály Omlazení. 


Nakonec nám pár lidí napsalo, že by o kurz měli zájem samostatně. A tak za jednoho podzimního dopoledne jsme vytáhli kameru a zvuk i techniku, a začali jsme natáčet to, co jsme si naplánovali na letošní vánoce my sami

Naším cílem bylo především to, dostat kvalitní dobré zdravé jídlo bez masa mezi všechny lidi v den, který je nám velmi blízký: V den Vánoční. Den narození Ježíše, člověka který podle legendy měl tak laskavá a velké srdce, že uměl rozmlouvat se zvířaty, léčil lidi a koná zázraky všude, kam přišel. A protože si oba s Honzou myslíme, že byl Ježíš vegetarián, tak nám to přijde na Vánoce úžasné!


Nachystali jsme vám přesně 5 receptů, z toho jeden hlavní vchod, kde samozřejmě nemůže chybět bramborový salát, akorát místo kapra se budete olizovat až za ušima z úžasného steaku, Který považujeme za naprosto luxusní!

Co s námi tedy u vánoční tabule povečeříte?

  1. Jako předkrm bude úžasný veganský čokoládový mousse z avokáda 
  2. Pro hojnost nemůže chybět penízková polívka z červené čočky, kokosovým mlékem a rajčaty
  3. Hlavní chod bude Ježíšův bramborový salát s úžasným plněným steakem z Portobello žampiónu
  4. Jako hlavní dezert budou veganské makové kuličky na jogurtovém krému
  5. A jako přípitek bude úžasná Malinová limonáda

Ke všem receptům jsme připravili nákupní seznam, a tak se vám nemůže stát, že byste něco vynechali.


To nejkrásnější, co můžete dát světu, je vaše odvaha měnit své návyky, měnit sami sebe, učit se nové věci a přispět láskou a soucitem v tomto nádherném dni. Chtěli jsme, aby vůně vašeho jídla byla tak silná a jednoduše božská, Že by přilákala všechny zvědavé sousedy z okolí, možná i vaše příbuzné u štědrovečerní večeře, aby se zeptali co to vlastně jíte.


Tento mini kurz není žádným velkým těžkým vařením, je spíše přátelskou pozvánkou ke štědrovečernímu stolu s velmi chutnou vegetariánskou nebo veganskou kuchyní.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.