Online Thajská omlazující masáž obličeje

1 letý online program, který vám změní obličej i zdraví

  • 4 videa s technikou a stupni omlazení pleti
  • 1 podstata omlazení pleti
  • 2 prastaré thajské techniky masáže obličeje
  • 1 letý program, který vám postupně změní nejen obličej, ale namasíruje i vnitřní orgány
  • Omlazující mantra a technika dechu, a další bonusy, výroba omlazujících masek, které postupně přibývají


Účinky thajské omlazující sebemasáže

Abyste mohli naplnit skleniči něčím dobrým a novým, musíte nejprve vyprázdnit to staré. První dva měsíce se tělo, obličej i mysl budou čistit. Zejména na obličeji mohou být skvrnky, pupínky, ojediněle mohou vznikat opary, malé místa s ekzémy nebo alergií. Po třech měsících budou největší změny na obličeji.

Ve třech kapitolách najdete

1. To důležité, bez čeho sestava nemá smysl. Podstata, jak funguje omlazení, příběhy thajských mistrů, o Buddhovi a jeho doktoru Shivagovi, o klientkách, o mně v procesu. 

2. Sestava thajského omlazení obličeje na 15 min každý den, velmi silné výsledky na vrásky, kruhy pod očima, akné, hyperpigmentaci, povislý obličej, zašedlost kůže, pupínky, žilky a růžovka. Viditelné změny za 3 a půl měsíce.

3. Sestava pro pokročilé s použitím thajských masážích krev, pomůcek z kamene, roleru. sestavu s masážními kameny a pomůckami můžete začít za 3 a půl měsíce zkoušet jako pokročilí, viditelné změny jsou mnohem rychlejší než vašimi prsty, ale fázi dvě nejde přeskočit. 

Naučíme se prastarý thajský recept na mládí a krásu, který můžete předávat z generace na generaci.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Žijeme v gravitačním poli. Thajská masáž nabízí ve své podstatě silnou detoxikaci celého těla, její součástí je reflexní masáž, stimulace samoozdravných bodů na tzv. liniích SEN, a také předávání meditativního stavu. Mistr Papá Nikolas mne před nějakou dobou seznámil s automasáží obličeje a hlavy, kterou vyučuje nejlepší Mistr thajských terapií v buddhistickém klášteře v Chiang Mai, nazývaný Pischest, který je mým učitelem. Ve svém životě jsem viděla hodně, a vím, že věk je velice relativní číslo. Náš organismus se umí plně obnovovat za určitých okolností do 80ti let. Tuto "pichetovskou techniku" vás naučím za 2,5 hodiny tak, abyste ji mohly každý den dělat doma a těšit výsledek pak sebe i svého partnera. Povím vám k ní mnoho zákonitostí a zajímavostí, budu s vámi sdílet, co dále funguje, ale nejvíce omladíte organismus celodenním workshopem Rituály Omlazení.Nástroje k omlazení obličeje

Co budete potřebovat? V prvních třech měsících nic. Jen možná pomoc pro detoxikaci, olej Gulabi Detox. A v dalších třech měsících se podívejte k nám do eshopu.


Co se naučíte ještě jako bonus? Zesílení této techniky!

Masáž se třemi thajskými masážními "heblátky"

Tohle budete milovat, stejně jako já! Díky gravitaci nám postupně padá kůže a podkožní tuk dolů, mohou padat koutky, obličej vypadá povisle, jakobychom s přibývajícími léty měly horší náladu. Tenhle váleček jsem jednou dostala od mé výborné kamarádky, se kterou si občas dáváme kafe. Na pláži na Koh Changu v Thajsku. Je jednou z nejlepších vizážistek a kosmetiček v našem kraji. Přivezla mi jej z Thajska, já ho vyzkoušela a od té doby tohle dřevo patří mezi mé denní heblátka masáže obličeje.

  • Zvedá povislou pleť nahoru!
  • Pomáhá vám při denní praxi v masáži obličeje.
  • Má přesný rozestup dřev na body meridiánů v obličeji,
  • vyhlazuje hluboké vrásky, mimické vrásky, 
  • prokrvuje pokožku na důležitých a těžko dostupných masážních bodech.
"Milá Renato a Jane, už nějakou dobu se chystám vám napsat o svém nadšení z vaší práce, z moudrosti, kterou skrze sebe poskytujete dál. Zakoupila jsem u vás kurz masáže obličeje a velkou omlazovací sadu asi před 5týdny a ihned jsem začala masírovat obličej rukama a po doručení kamenných pomocníků a dřeva i jimi.

Výsledky jsou neuvěřitelné. Je mi 58let a celý život se o svou kondici a krásu starám nadstandardně- je to na mě vidět, vždy jsem byla hrdá na to, jak mladě ve svém věku vypadám- v obličeji i postavou. Nicméně po masážích(ráno ruční, večer rollerem a křídly)je obličej absolutně jiný. Vnímám velké zpevnění podkožních tkání, tvar spodních částí se vrací do mladistvé podoby, čelo je hladké...je to neuvěřitelné.

 

Thajské dřevo mě zbavilo rychle bolesti zad od únavy. Děkuji a přeji vám, aby to nadšení, které z toho, co děláte vyzařuje, vás nikdy neopustilo. Mnoho radosti a úspěchu z vaší smysluplné práce. přeje Zuzana"

Thajská omlazující masáž v Příznacích Transformace