OMLAZUJÍCÍ OLEJE

...Na loukách zalitých sluncem v tajemných lesích v Beskydech rostou rozkvetlé byliny, které jsou základem pro TŘI omlazující oleje Gulabi... 

GULABI BALSAMO zimní omlazující olej

Jeho základ nás zavede na zlaté beskydské louky. Voní po třezalce, levanduli, měsíčku, slaměnce, pomerančovníku a ylang-ylangu. Měsíček je naložen do argánového oleje. Složení Gulabi Balsamo je s nejsilnějším omlazujícím efektem ze všech tří olejů. 

Hodí se pro podzim, zimu a jaro. 

GULABI AQUADETOX  letní omlazující olej

Voňavé léto můžeme využít nádherně pro detoxikaci a hydrataci, která je důležitou součástí omlazování pleti. Základ letního oleje voní po měsíčku, levanduli a brutnáku. Měsíček je naložen do sezamového oleje. Má v sobě rakytník, mandarinku,  pachuli a růžové geránium. Obsahuje chlorellu. 

Hodí se pro pozdní jaro, léto a babí léto.

GULABI TROPICAL         k moři  

Moře, slunce a letadlo. Milujete to stejně jako já? Tenhle recept mám já osobně pro cestování do Thajska, kde se učím Thajské Terapie. Mohl by vám být k užitku do jakékoliv jižní exotické země. Voní po kokosu, manoi a plumérii. Obsahuje olej z Aloe Vera

Hodí se pro cestování letadlem, do míst se změnou klimatu, k moři a exotických zemí jako regenerace několikrát denně.

Všechny oleje se naučíte míchat na workshopu Omlazující masáž obličeje s mícháním antiage oleje. 

Ráda podporuju sbírání bylinek ve volné přírodě, které může u procházky nebo výletu udělat každý. Bylinky trhané při úplňku mají sílu. Sama si vlastní olejové macaráty vytvářím sama, naučím vás to v online konzultaci, základy se dozvíte na workshopu Omlazující masáž obličeje a míchání antiage oleje.

Čtěte o každém oleji, jeho příběh a složení níže. Míchání olejů společně se starým thajským učením Omlazující masáže obličeje si můžete objednat i pro firemní večírek, narozeninovou oslavu nebo pro ženské kurzy dole na této stránce.

GULABI BALSAMO 

zimní omlazující olej


Třezalka

Argan
+
Slaměnka
Neroli
Jasmín


Jeho základ nás zavede na zlaté beskydské louky. Voní po třezalce, levanduli, měsíčku, slaměnce, pomerančovníku a ylang-ylangu. Měsíček je naložen do argánového oleje. Složení Gulabi Balsamo je s nejsilnějším omlazujícím efektem ze všech tří olejů.

Hodí se pro podzim, zimu a jaro.

Dobře se vstřebává, výborně se s ním dělá omlazující masáž obličeje, které dodává vícenásobný efekt. Neucpává póry, působí proti depresím. Má jemné vlastnosti opalovacího krému, v případě silnějšího slunce na něj nespoléhejte, a dejte si váš obvyklý. Hodí se do města i na hory. Výborný na všechny typy pleti. Hojí drobné rány. Zlepšuje pigmentové skvrny. Některé výsledky nečekejte hned, jeho používání potřebuje pravidelně alespoň čtrnáct dní.

Před použitím byste jej měly vždy protřepat.

Úžasný je i do kabelky, v neskleněné lahvičce (na vyžádání), při stresu doporučuju dát kapku na horní část ruky, jemně poklepat a přičichnout.

Tip: při stresových situacích si kapičku dejte na prsteníček, přiložte na oba spánky a jemně masírujte. Pokud chcete probudit šestý smysl a snížit stres, zavřete na chvíli oči a udělejte ještě k tomu ČIN MUDRU, spojte špičku ukazováčku se špičkou palce u obou rukou. Ostatní prsty jsou uvolněné. 

GULABI AQUADETOX 

 letní omlazující olej 


Měsíček
Levandule
Brutnák
+
Rakytník
Mandarinka
Pachuli


Voňavé léto můžeme využít nádherně pro detoxikaci a hydrataci, která je důležitou součástí omlazování pleti. Základ letního oleje voní po měsíčku, levanduli a brutnáku. Měsíček je naložen do sezamového oleje. Má v sobě rakytník, mandarinku, pachuli a růžové geránium. Obsahuje chlorellu. 

Hodí se pro pozdní jaro, léto a babí léto. Podporuje látkovou výměnu, působí na vylučování moči, je výborný proti zavodnění. 

Nezanechává mastnou stopu, vhodný pro automasáž obličeje, neucpává póry, hydratuje, působí proti depresím, a chlorella velice dobře detoxikuje pokožku. Brutnák a růžové geránium působí na hormonální systém. Podporuje tvorbu nových buněk kůže. Působí protizánětlivě, vhodný i na ekzémy. Před použitím byste jej měly vždy protřepat.

Tip: nanášejte olej na ještě mokrou pokožku brzy ráno, kterou omyjete alespoň 5x studenou vodou. Sedněte si na chvíli na zem, spojte se kostrčí se zemí, zavřete oči, nadechněte se pořádně do břicha, aby se nafouklo a zazpívejte 3x dlouhé AUM. Ano, je to aaaaaauuuuuummmmm. Soustřeďte se při tom na oblast mezi obočím, tam kde je oblast Adžna čakry, třetího oka. Představujte si bílou barvu. Aum působí blahodárně a harmonizuje celé tělo, zároveň je výborné jako obličejová jóga.

GULABI TROPICAL 

omlazující olej k moři 


Kokos
Plumérie
Manoi

+
Aloe Vera

+

moře, slunce, karavan nebo letadlo


Moře, slunce a letadlo. Milujete to stejně jako já? Tenhle recept mám já osobně pro cestování do Thajska, kde se učím Thajské Terapie. Mohl by vám být k užitku do jakékoliv jižní exotické země. Voní po kokosu, manoi a plumérii. Obsahuje olej z Aloe Vera.

Hodí se pro cestování letadlem, do míst se změnou klimatu, k moři a exotických zemí jako regenerace několikrát denně.

Silně hydratační olej pro přečkání teplotních a klimatických změn. Aloe Vera má přezdívku "pouštní lilie". Váže na sebe hromadu vody. Unavené pleti vrací mladistvý vzhled a působí proti tvorbě vrásek. Komplexně chrání před škodlivými vlivy životního prostředí. Má vysoký stupeň regenerace a hydratace. Vynikající jej aplikovat i v případě, že to přeženete s opalováním.

Pro cestování je v uzavíratelné růžové plastové lahvičce s pipetou. Pozor: při opalování použijte svůj opalovací krém nebo klobouk. Na fotce vpravo chystám k objednání malé skleněné zdobené lahvičky. 

Tip: pokud potřebujete silnější a mastnější konzistenci, doporučuju smíchat tento olej 1:1 s mangovým máslem. V letadle ho nanášejte vždy po umytí obličeje vodou. Tuto směs můžete dlaněmi i rukama vplavávat (vklepávat) až do jemného zčervenání celé pokožky . 

*Oleje jsou míchány účastnicemi v rámci kurzu Omlazující masáž obličeje. 

Pozor! Před aplikací oleje se ujistěte, že nemáte alergii ani na olej ani na bylinku. Pozor by si měly dát obzvláště těhotné a kojící ženy a děti.

  • Tento článek má pouze informativní charakter a nenahrazuje lékařskou péči.

Tento článek a jeho jednotlivé body mají pouze informativní charakter. Renata Ptáčníková neručí a není odpovědná za škody vzniklé užitím informací (částečným nebo úplným), které jsou uvedeny v článku. Zároveň neručí a není odpovědna za škody vzniklé užitím informací (úplných nebo částečných) obsažených v článku třetí osobou.

Objednejte si workshop

Objednejte si workshop Míchání olejů a thajskou omlazující masáž obličeje na vánoční, narozeninový večírek nebo kurz pro vaše kamarádky.