OMLAZUJÍCÍ OLEJE

...Na loukách zalitých sluncem v tajemných lesích v Beskydech, blízko tropických moří Bermudského Trojúhelníku i v posvátnými okvětními lístky oslavované Indonésii, rostou rozkvetlé byliny, které jsou základem pro omlazující oleje."

Omlazující oleje jsou v certifikační fázi.


GULABI BALSAMO

nejsilnější omlazující olej 30 ml

Jeho základ nás zavede na zlaté beskydské louky. Voní po třezalce, levanduli,  pomerančovníku a santalu. Tajné složení, které používaly Řecké Bohyně na bájném Peloponésu s názvem Gulabi Balsamo je nejsilnějším omlazujícím olejem ze všech našich olejů. 

Hodí se pro jakékoliv období, nejlépe ráno a večer. LALITA GAIA

hydratační omlazující olej 30 ml

Fialka, petrklíč a kosatec jsou tři české nejsilnější omlazující byliny.  Okurkový olej je silně hydratační, a santal je nejsilnější orientální olej pro omlazení a duchovní růst. Zajímavá a podmanivá vůně tohoto květinového oleje, který znám z jedné starodávné knihy.  Navozuje téma oslavy života a mateřství.

Hodí se pro hydrataci a omlazení pleti. Hodí se pro ženy, které chtějí rozvinout své ženství a mít dobrou náladu! 

GULABI DETOX 

čistící omlazující olej 30 ml

Voňavé léto můžeme využít nádherně pro detoxikaci a hydrataci, která je důležitou součástí omlazování pleti. Základ letního oleje voní po měsíčku, brutnák umí vyrovnat maz na optimální úroveň. Měsíček je naložen do sezamového oleje. Má v sobě bergamot, motar,  pachuli a heřmánek modrý. 

Hodí se pro celoroční používání, především pro aknózní pleť nebo pleť v detoxu.


DURGA DÉVÍ VITAMINA

vitaminový omlazující olej 30 ml

Měsíček a jeho síla je neskutečná, hojí, hladí, očišťuje i od pigmentových skvrn. Jeho oranžová síla, stejně jako barva rakytníku, který vaši pleť naplní antioxidanty a vitamíny. Jemně vyživí pleť, a postupně ji vybělí, díky vitamínu C. Papaya osvěží, vyživí a zavlažuje.

Pokud hledáte olej na podzim a zimu, který nádherně voní a vyživuje, je tohle právě on!


YONI OLEJ

samostatně neprodejný 10 ml

Yoni i obličejový olej z levandule v orientální lahvičce. Hodí se pro měsíční i denní rituály, nabíjení krystalů yoni a obličej. 

GULABI INDONESIA 

exotický omlazující olej 30 ml 

Moře, slunce a letadlo. Milujete to stejně jako já? Tenhle recept mám já osobně pro cestování do Thajska, kde se učím Thajské Terapie. Kaktusy jsou známé tím, že  Voní po kokosu, opuncii a plumérii a Aloe Vera


Hodí se pro léto cestování letadlem, do míst se změnou klimatu, k moři a exotických zemí jako regenerace několikrát denně.

SIRIA 

výživný omlazující olej 30 ml

Tento olej je nejvýrazněji namíchán pro vibraci Nové Země. Je to olej hojnosti. Obsahuje tajnou recepturu hojnosti Slovanů s posvěcením zdroje nového slunce Síria. Taky je to jméno pro naši malou třetí dcerku. Pleť vyživuje a hydratuje na všech úrovních, především je určen k hýčkání sebesebelásku. Obsahuje nevěřitelné vibrace 7. čakry, která je produchovněním všech ostatních čaker. Obsahuje švestkový olej, arganový olej, olej z růže stolisté a tajnou ingredienci. Výborný k masážím obličeje, kdy se toto sérum dostane obzvlášť hluboko všemi smysly. 

Doporučujeme používat s tachyonovou energií a křišťálovými masážními sadami


Pokud chcete používat na pokožku oleje, je nutné je před použitím smíchat pokaždé se stejným množstvím vody a pak je teprve použít na obličej. Všechny naše oleje jsou jako stvořené pro Thajskou omlazující masáž obličeje.

Omlazující oleje

GULABI BALSAMO 30 ml 1800 Kč

nejsilnější omlazující olej Řeckých bohyní


Třezalka | Argan | Neroli | Jasmín | Santal | Levandule


Jeho základ nás zavede na zlaté beskydské louky. Voní po třezalce, levanduli, pomerančovníku a santalu. Měsíček je naložen do argánového oleje. Složení Gulabi Balsamo je s nejsilnějším omlazujícím efektem ze všech tří olejů.

Hodí se pro podzim, zimu a jaro.

Dobře se vstřebává, výborně se s ním dělá omlazující masáž obličeje, které dodává vícenásobný efekt. Neucpává póry, působí proti depresím. Má jemné vlastnosti opalovacího krému, v případě silnějšího slunce na něj nespoléhejte, a dejte si váš obvyklý. Hodí se do města i na hory. Výborný na všechny typy pleti. Hojí drobné rány. Zlepšuje pigmentové skvrny. Některé výsledky nečekejte hned, jeho používání potřebuje pravidelně alespoň čtrnáct dní.

Před použitím byste jej měly vždy protřepat.

Úžasný je i do kabelky, v neskleněné lahvičce (na vyžádání), při stresu doporučuju dát kapku na horní část ruky, jemně poklepat a přičichnout.

Tip: při stresových situacích si kapičku dejte na prsteníček, přiložte na oba spánky a jemně masírujte. Pokud chcete probudit šestý smysl a snížit stres, zavřete na chvíli oči a udělejte ještě k tomu ČIN MUDRU, spojte špičku ukazováčku se špičkou palce u obou rukou. Ostatní prsty jsou uvolněné. 

GULABI DETOX 30 ml 1560 Kč

 čistící omlazující olej 


Měsíček | Heřmánek modrý | Brutnák | Motar | Bergamot | Pačuli


Voňavé léto můžeme využít nádherně pro detoxikaci a hydrataci, která je důležitou součástí omlazování pleti. Základ letního oleje voní po měsíčku. Měsíček je úžasný na pigmentové skvrny a hojení ran. Krásně voní pachuli a tajemný mořský antioxidant motar. . Heřmánek modrý léčí ekzémy, lupénku, akné, vyrovnává mastnou pleť a hojí. 

Hodí se pro každé roční období! Podporuje látkovou výměnu, působí na vylučování přebytečné vody z lymfy obličeje, je výborný proti otokům, pomáhá léčit akné, lupénku, exémy, suchost ale i mastnotu. V tomto je geniálním pomocníkem k online kurzům: 21 DENNÍ VÝZVA OMLAZENÍ a Thajská masáž obličeje.

Nezanechává mastnou stopu, vhodný pro automasáž obličeje, neucpává póry, hydratuje, působí proti depresím, a motar velice dobře detoxikuje pokožku a dodává ji přirozeným způsobem retinol!!! Brutnák a růžové geránium působí na hormonální systém. Podporuje tvorbu nových buněk kůže. Působí protizánětlivě, vhodný i na ekzémy. Před použitím byste jej měly vždy protřepat.

Tip: nanášejte olej na ještě mokrou pokožku brzy ráno, kterou omyjete alespoň 5x studenou vodou. Sedněte si na chvíli na zem, spojte se kostrčí se zemí, zavřete oči, nadechněte se pořádně do břicha, aby se nafouklo a zazpívejte 3x dlouhé AUM. Ano, je to aaaaaauuuuuummmmm. Soustřeďte se při tom na oblast mezi obočím, tam kde je oblast Adžna čakry, třetího oka. Představujte si bílou barvu. Aum působí blahodárně a harmonizuje celé tělo, zároveň je výborné jako obličejová jóga.

GULABI INDONESIA 30 ml 1260 Kč

exotický olej, rezervoár vody 


Kokos | Argan | Plumérie | Opuncie | Aloe Vera


Moře, slunce a letadlo. Milujete to stejně jako já? Tenhle recept mám já osobně pro cestování do Thajska, kde se učím Thajské Terapie. Mohl by vám být k užitku do jakékoliv jižní exotické země. Voní po kokosu, manoi a plumérii. Obsahuje olej z Aloe Vera.

Hodí se pro cestování letadlem, do míst se změnou klimatu, k moři a exotických zemí jako regenerace několikrát denně.

Silně hydratační olej pro přečkání teplotních a klimatických změn. Aloe Vera má přezdívku "pouštní lilie". Váže na sebe hromadu vody. Unavené pleti vrací mladistvý vzhled a působí proti tvorbě vrásek. Komplexně chrání před škodlivými vlivy životního prostředí. Má vysoký stupeň regenerace a hydratace. Vynikající jej aplikovat i v případě, že to přeženete s opalováním.

Pro cestování je v uzavíratelné růžové plastové lahvičce s pipetou. Pozor: při opalování použijte svůj opalovací krém nebo klobouk. Na fotce vpravo chystám k objednání malé skleněné zdobené lahvičky. 

Tip: pokud potřebujete silnější a mastnější konzistenci, doporučuju smíchat tento olej 1:1 s mangovým máslem. V letadle ho nanášejte vždy po umytí obličeje vodou. Tuto směs můžete dlaněmi i rukama vplavávat (vklepávat) až do jemného zčervenání celé pokožky . 

LALITA GAIA 30 ml 1560 Kč

hydratační omlazující květinový olej 


Fialka | Petrklíč | Kosatec | Okurka | Santal | Sezam


Věnováno mé dceři Lalitě.

Vysoce omlazující hydratační květinový olej Lalita Gaia, olej hojnosti je vytvořený pro květinové omlazení obličeje. Jeho vůně vám stále bude připomínat božskost ženství matky Země. Jakobyste s její vůní stále nosily na hlavě květinovou korunu. Fialka je české zlato, nejvíce omlazující česká bylinka, další silná bylinka jára je kosatec, jehož použitý kořen omlazuje, silně hydratuje a dává do rovnováhy mastnotu pleti, přitom je také omlazující. Tajná příměs, a podle slovanských bohů nejvíce omlazující bylinka je Petrklíč. Okurková semínka udělají pro vaši pleť zásobárnu vody, a sezam ji vyživí a uklidní. Energeticky sezam pomůže posílit bod ledvin a močového měchýře, který se nachází pod očima.

"Kdybych měla popsat energii tohoto oleje, viděla bych Matku Zemi, když svobodně a divoce stojí se svou květinovou korunou v jarní přírodě u vodopádu, a svou nožkou zkouší teplotu vody. Dovedete si lépe představit hojnost svobody?"

Obsahuje: sezamový olej + fialka + kořen kosatce + petrklíč + olej z okurkových semínek + santal

Olej je velmi vhodný na Jávskou Indonéskou omlazující masáž obličeje, Thajskou omlazující masáž obličeje i běžné používání. Pokud vám sedne, není třeba střídat, jak se tradovalo v některých pramenech, naopak jeho účinky budou delším používáním sílit.

Každý olej obsahuje uvnitř svůj krystal, který slouží k nabíjení oleje záměrem a úplňkem či novoluním. Pro nabíjení na slunci je nevhodný.

Olej udržujte v temné části vaší koupelny nejlépe ve skříňce nebo kabelce, aby na něj co nejméně dopadaly sluneční paprsky. Nevystavujte světlu, abyste udržely jeho životnost co nejdéle. Spotřebujte do 2-3 měsíců. Před každým užitím protřepejte, aby se smíchaly všechny jeho ingredience, k tomu také pomůže krystal. Nebojte se smíchat stejné množství oleje a vody a teprve tuto směs nanést na obličej. Dosáhnete tak nejvyššího efektu. Před úplně prvním použitím zkuste test alergické reakce na zadní části krku nebo na jemné kůži předloktí/zápěstí! Používejte až druhý den od testování. Pokud ucítíte alergickou reakci, samozřejmě ihned vyhledejte lékaře.

Nyní je olej v testovací fázi, zeptejte se nás na dostupnost.


"Ahoj Reni. Dnes dorazily. Miluju je. Jsou bozi. Jako fialový je WAU jízda na kytkach, ale ten zelený... to je něco. Zvláštní vůně...ale zbožňuju ji... no co ti mám říkat... už jsem zelená."


DURGADEVI VITAMINA 30 ml 1560 Kč   vitaminové sérum a životabudič na zimu


Měsíček | Papaya | Rakytník | Mrkev | Růže | Mandarinka  


Durga Déví je duchovní jméno mé mladší dcerky Valentiny. Je něžná, a tak silná! Oranžová podporuje kreativitu, očišťuje všechny naše destruktivní touhy. Víte o měsíčku se obecně moc neví, jakou sílu vlastně má. Kdysi mi jedna bylinářka řekla, že když budu chtít očistit zem, půdu, která byla silně toxická nebo plná chemie, mám tam nasadit na celé pole měsíček, ten jediný ji úplně očistí za 5 let. Měsíček a jeho síla je neskutečná, hojí, hladí, očišťuje i od pigmentových skvrn. Jeho oranžová síla, stejně jako barva rakytníku, který vaši pleť naplní antioxidanty a vitamíny. Jemně vyživí pleť, a postupně ji vybělí, díky vitamínu C. Mrkvový olej vám zejména večer udělá velkou službu díky vitamínu A, vaši pokožce pomůže s mládnutím. No a co papaya? Je taky oranžová! Když jedeme s Honzou k thajskému učiteli Pichestovi, velice často se stává, že téměř nejíme, jíme lehká jídla, ale pokud chceme pořádný detox těla, jdeme na bájný Thajský papaya salát. Papaya dá pokožce všechny živiny, detoxikuje a obnovuje buňky. Růže dodává ženskost a sílu.

Svěží vůně dostalo sérum díky mandarince, která pleť zklidňuje a drží vodu! A ještě malinká zajímavost: měsíček je příbuzný s aksamitníkem, posvátnou rostlinou všech hinduistických rituálů v Indii. Aztékové jím léčili nemocné, hinduisté jeho silnou vůní odhání zlé duchy.

Jakékoliv sérum má pouze 30% omlazující účinky, je třeba pleť masírovat, doporučuju aplikovat sérum každodenně, nejlépe podzim/zima/jaro, v souladu s online kurzem Thajskou omlazující masáž obličeje nebo Jávskou indonéskou masáží obličeje.

Obsah: •měsíčkový olej •papaya olej •rakytníkový olej •mrkev •mandarinka

Pokud vám sedne, není třeba střídat, jak se tradovalo v některých pramenech, naopak jeho účinky budou delším používáním sílit.

Každý olej obsahuje uvnitř svůj krystal, který slouží k nabíjení oleje záměrem a úplňkem či novoluním. Pro nabíjení na slunci je nevhodný.

Olej udržujte v temné části vaší koupelny nejlépe ve skříňce nebo kabelce, aby na něj co nejméně dopadaly sluneční paprsky. Nevystavujte světlu, abyste udržely jeho životnost co nejdéle. Spotřebujte do 2-3 měsíců. Před každým užitím protřepejte, aby se smíchaly všechny jeho ingredience, k tomu také pomůže krystal. Nebojte se smíchat stejné množství oleje a vody a teprve tuto směs nanést na obličej. Dosáhnete tak nejvyššího efektu.

Před úplně prvním použitím zkuste test alergické reakce na zadní části krku nebo na jemné kůži předloktí/zápěstí! Používejte až druhý den od testování. Pokud ucítíte alergickou reakci, samozřejmě ihned vyhledejte lékaře.

Nyní je olej v testovací fázi, zeptejte se nás na dostupnost na emailu jan@vivaostrava.cz

SIRIA 30 ml 1560 Kč

výživný omlazující olej 30 ml


Růže stolistá | Argan | Švestkový olej | Vanilka

Tento olej je nejvýrazněji namíchán pro vibraci Nové Země. Je to olej hojnosti. Obsahuje tajnou recepturu hojnosti Slovanů s posvěcením zdroje nového slunce Síria. Taky je to jméno pro naši malou třetí dcerku. Pleť vyživuje a hydratuje na všech úrovních, především je určen k hýčkání sebe a sebelásku. Obsahuje nevěřitelné vibrace 7. čakry, která je produchovněním všech ostatních čaker. Obsahuje švestkový olej, arganový olej, olej z růže stolisté a tajnou ingredienci. Výborný k masážím obličeje, kdy se toto sérum dostane obzvlášť hluboko všemi smysly. 

Protizánětlivá, antibakteriální, antioxidant, snižuje viditelnost vrásek, snižuje viditelnost pigmentových skvrn, vyrovnává tón pokožky. Pomáhá zpomalovat příznaky stárnutí, jako jsou jemné linky, vrásky a stařecké skvrny, přispívá k obnovení jasu a měkkosti pokožky.

Doporučujeme používat s tachyonovou energií a křišťálovými masážními sadami. 

ZEPTEJTE SE NÁS NA DOSTUPNOST OLEJŮ

POUŽITÍ A POZOR

Pozor! Před aplikací všech olejů se ujistěte, že nemáte alergii ani na oleje, jednotlivé esence ani na bylinku. Pozor by si měly dát obzvláště těhotné a kojící ženy a děti. V období těhotenství nedoporučuji používat Gulabi Balsamo. Tyto informace mají pouze informativní charakter a nenahrazuje lékařskou péči.

Tento článek a jeho jednotlivé body mají pouze informativní charakter. Renata Ptáčníková neručí a není odpovědná za škody vzniklé užitím informací (částečným nebo úplným), které jsou uvedeny v článku. Zároveň neručí a není odpovědna za škody vzniklé užitím informací (úplných nebo částečných) obsažených v článku třetí osobou.

OBJEDNEJTE SI NÁS NA WORKSKSHOP

Thajská omlazující masáž obličeje + míchání oleje Gulabi Indonesia

Objednejte si 2,5 h workshop Thajskou omlazující masáž obličeje na vánoční, narozeninový večírek nebo kurz pro vaše kamarádky. Cena 20 000 Kč+ cesta.