21 denní výzva omlazení

A já vás zvu na nádherný podzim! Na překrásnou procházku na dobrých vibracích! Právě přesně TEĎ na podzimní období je pleť připravená zregenerovat se po létě, kdy jsme měli slané vlasy, skvrny ze sluníčka a vysušenou dehydratovanou pleť, ale to vůbec neva! Hlavně že jsme si to užili!!! Je tady 21 DENNÍ VÝZVA RITUÁLY OMLAZENÍ! Tenhle online kurz ti bude otevřen po dobu 6 měsíců, můžeš si ho zopakovat ještě na jaře. My začínáme 6. října, ale ty si svých 21 dní můžeš dát kdykoliv! Uvidíme se za 21 dní, jako královny.

Budeš potřebovat

1. časové úseky 5-15 minut během dne = 30 min.
2. jakoukoliv guasha nebo Bohohřeben
3. dermaroller 0,7 mm
4. yoni vajíčko (není zásadní, můžete i bez)
5. chuť se učit nové věci

Prostě dostanete každý den speciálně namíchaný koktejl omlazení pro jednotlivý den v 5ti minutovém videu. Celá výzva je o sebelásce, dobrých vibracích, ženské síle a přitažlivost, motivaci a vytrvalosti s tahem na branku! A můžeš ji darovat na vánoce nebo narozeniny. Připravíme ti dárkový poukaz.

Každý den najdeš v online kurzu 5timinutové video, ve kterém bude

  1. jedna ukázka cviku masáže obličeje,
  2. jedna jednoduchá omlazující asanou jógy
  3. mantrou nebo afirmací na daný den,
  4. kraťoučkého cviku s nebo bez yoni vajíčkem, protože tvá yoni úzce souvisí s omlazením obličeje nebo dechovou či meditační techniku
  5. jednoduchým receptem na jídlo/šťávu/smoothie

Celá výzva bude probíhat jako ONLINE KURZ 21 denní výzva omlazení. Od 3. října tam najdeš svá videa, vstoupíš tak jak to znáš po zaplacení přes náš web do placené sekce VSTUP.

Co bude za 21 dní?

  1. Pokud vydržíš celých 21 dní, budeš se cítit, vypadat, a vnímat úplně jinak!
  2. Každý měsíc můžeš na konci měsíce vyhrát 1 věc z eshopu nebo online kurz, který vyhlásíme na začátku měsíce s Honzou. Co je třeba udělat? Sdílet svou fotku PŘED A PO na Facebooku nebo Instagramu s odkazem na tuto výzvu, přidat hashtag #vyzvaomlazeni a my tě vylosujeme 30. daného měsíce. V říjnu je v sázce absolutní topka, protože chceme udělat největší vlnu pozitivních vibrací a omlazení! Můžeš vyhrát online kurz Thajská omlazující masáž obličeje.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Ráda bych Vám tímto i ukázala, že čas věnovaný sama sobě nemusí být dlouhý, ale když je ho trochu každý den, účinky jsou neuvěřitelně silné." Gulabi