Meditace Hojnosti

21 dní

Rádi bychom ti vyprávěli i krátký příběh, kdy vznikla. Je to nádherný a energeticky velmi silný duchovní čas, byla natočena a stvořena přesně na svátek velkého Boha Šivy, který je v Indii, Tibetu i části Asie Bohem stvoření, destrukce starého a tvoření nového. Tento svátek, který se slaví celou noc, říká se mu Maha Šivaratrí, má velikou transformační sílu, zejména v této době.

Navíc číslo dne, kdy tato meditace vznikla je 11 a řadí mezi nejdůležitější duchovní čísla Mistrů. Náhoda? Nemyslíme si. Meditace Hojnosti pro Novou Zemi je jiná než tradiční meditace na tvorbu hojnosti. Převibrovává totiž staré paradigma nedostatku, utrpení a strachu na paradigma Nové Země, která je plná barev, radosti, světla a lásky. Tvořte. Budete mít v rukou silný nástroj tvorby, nebojte se jej použít.

Meditace Hojnosti pro tvorbu hojnosti v novém paradigma, kdy 1+1=3. Hojnost vytváříme sami sobě jako hodnotu sebelásky, přinášíme ji svým konáním i druhým a planetě Zemi, proto je součest tři. Hojnost a blaženost jsou jedny ze základních práv lidských bytostí. Jsou oslavou života a tancem bytí. Tato meditace navazuje na první dvě, ačkoliv je na nich nezávislá. Je trochu jiná, trvá 36 minut, a převážně v ní trochu pracujete. Nejsilnější efekt má ve 21 denních intervalech. Je stvořena s hudebním atmosférickým podkresem s 888 Hz Shumanovy rezonance pro Hojnost.

Ať už si pod hojností představíte cokoliv 

 • finační i nefinanční hojnost
 • božského partnera
 • úžasné pracovní nebo tržní příležitosti
 • vědomé klienty s dobrým finančním zázemím
 • spoustu lásky, 
 • dobré přátele
 • štěstí na každém kroku
 • hladký průběh při řešení problémů
 • dostatek času
 • spokojenost 
 • blahobyt
 • bezdlužnost
 • zdraví

Naciťte se, co pro vás znamená hojnost?

Hojnost tady je a vždy tady byla. Opustili jsme ji svým konáním proti přírodě, opustili jsme ji neláskou k sobě samým a následným naprogramováním ega, nedostatkem. Abychom ji získali zpět potřebujeme přeprogramování naši mysli, pročištění a rozdmýchání manipura čakry, ale také naši osobní změnu v myšlení, postojích i konání. To, že něco získám já, neznamená, že o něco příjde ten druhý. 

Nové paradigma je tvorba 1+1=3. Hojnost jednoho přináší hojnost druhým a celé Zemi.

Meditace obsahuje

 1. otevření hojnosti 3 mantrami hojnosti a nových začátků
 2. rozdmýchání manipura čakry
 3. uvolnění těla a mysli a vytvoření prostoru pro zázraky
 4. propojení vašeho vědomí srdce s kosmickým vědomím i matkou Zemí
 5. silnou afirmaci pro hojnost a odstranění překážek a starých přesvědčení
 6. iniciaci hojnosti pro sebe, možnost poslání hojnosti člověku nebo do oblasti, kde je potřeba, iniciace a otevření ekologické hojnosti planety Země pro nové paradigma

Nejsilnější efekt pro vytvoření hojnosti ve svém životě dosáhnete jejím praktikováním ve 21 denních intervalech. K meditaci si vezměte krystal citrínu, krystal pyritu nebo čirý krystal křišťálu. Přivítejte do svého domu štěstí, blahobyt a hojnost i díky sošce nebo obrázku boha Ganéši, který přeje štěstí, novým začátkům, hojnosti, zdraví a duchovním párům, a také bohyni Lakšmí, která je bohyní hojnosti a krásy. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.