ONLINE SESTAVA NA KRÁSNÉ BŘÍŠKO

Sada pro ty, kteří chtějí s jógou začít.

Bříško žen má daleko hlubší kontext, než to vypadá. Má to daleko od vypracovaných vánoček z fitka. Břicho, Manipura čakra, je důležitým ZAČÁTKEM pro všechno. A mimo to, můžete mít krásné ženské bříško. Sestava je krátká, trvá 45 minut, a pokud chcete výsledek, měla by se dělat denně nebo 3x týdně pročišťování celé manipúra čakry, našich emocí, výhrad, negativních energií a teorie. Tahle sestava je jedna z prvních, kterou jsme doma natočili, ale svou moudrostí je jedna z nejzásadnějších pro váš jakýkoliv začátek, buduje vnitřní sílu cokoliv začít a dokončit, a kromě toho, zkrásníte.

Co vám přinese?

  • zhubnete 
  • posílíte bříško ženským způsobem tak, aby nezadržovalo negativní energii, a zároveň   vypadalo krásně žensky a pevně
  • aktivujete svou manipura čakru, třetí čakru, která ovlivňuje fungování ostatních   čaker
  • posílíte svou vnitřní sílu, budete se rozhodovat na bázi duše ne na bázi strachu
  • uvolníte emoce, které ženy často schovávají v břiše
  • lépe vám bude fungovat zažívání a metabolismus
  • upraví se vám postupně orgány v břiše do rovnováhy

Sestava je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Obdržíte odkaz, který máte na doživotí. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Recenze

Staří Indové tvrdí, že pupek a manipura čakra, která je kolem pupku, je místem drahokamů. Jejím otevíráním a pročišťováním všechno začíná. Nejen, že budete mít nádherné bříško, ale celkově budete "v pohodě", nálada se změní a vnitřní síla naroste. Navíc, očistíte ledviny, játra, slinivku, střeva a zrychlíte metabolismus. Je možné, že po pár měsících budete vnímat i nové superschopnosti , ale o ty teď ani tak nejde. Dokonce vám podle východní medicíny může vzrůst imunita, která se nachází ve střevech. Tohle je od žen, které už ji dělají:

- "Reniii, ted jsem docvicila tvoji sestavu na krasne brisko z Omlazujici jogy..to bylo neuveritelne! Takova energie uplne jsem se dobila jak baterka a ta posledni pozice na temeni hlavy..nejradsi bych v ni zustala naporad..uplna blazenost. Dekuji i za krasne povidani..pochopila jsem konecne proc jsem za cely ten rok pribrala jenom do briska a moc se mi ulevilo. Porad jsem tu tvoji nadhernou Omlazujici jogu odkladala, ze doma s detmi nemam cas a prostor a az mi vyplo zacatkem noveho roku telo, pochopila jsem, ze sice to muzu mit krasne prosvetlene duchovne, ale kdyz to neni v tele, je to o nicemTakze kazdy den delam male krucky a tvoje sestavy a je mi lepe jak fyzicky tak psychicky a citim se krasnejsi Dekujiii a moc zdravim"

_________________________

- "Reni, díky tvé 21 denní výzvě jsem kobra!!! :)))) Než já se odhodlala, abych zvedla zadek! Zhubla sem 4 kg, břicho ještě není úplně, ale už se na něm rýsují svaly!!! Proto ale nepíšu. Ptám se co teď?!? Máš něco, čím mám pokračovat? Nechci z toho vypadnout, díky, napiš, Romča."

- "Ahoj krásko! To mám fakt velkou radost! Já ještě nestihla pořádně začít, ale už jdu na druhý den, ta stavba mě zabrzdila. Když chceš, pokračuj na 48 dní, to už budeš s břichem pak úplně někde jinde. A nebo pokračuj Bohosestavou jógy pro bohyně, to už je vyšší level, a nebo jógou na uzdravení ženství, to ti pořeší jinou část břicha, najdeš zas v onlajnech. Sejdeme se na pláži, Hastala Vista!

_________________________

- "Ahoj Renatko , sestavu na krasne bříško cvičim dnes 8.den a opravdu výsledky jsou vidět , jednak mám menší břicho a hlavně se úplně vyklidním s je mi moc fajn, je to úplně pohlazení po duši , ostatně jako každá tvoje sestava , děkuji za výzvu ....."

Pokračováním je nová Bohosestava na pevné bříško.