Kurz zázraků, hojnosti a manifestace

Vítáme Tě na kurzu, který jsme natočili pro ovládání mysli. Je to kurz dělaný se vší pokorou, kde jsme využili všechny nástroje, které nám v životě pomohly manifestovat a tvořit zázraky. Abychom tvořili zázraky, je třeba pročistit naše fyzické, energetické, emoční a duchovní těla, a začít být plně bdělý a zodpovědný za to, co tvořím. Právě ta zodpovědnost, nám vytvoří svobodu, možná tak velkou, že nás jednou dovede k osvobození=osvícení. 

To všechno budeme dělat v hravosti, lehkosti, radosti a hře, pomocí 7 pracovních kapitol. Tedy, pomocí příběhů a podprahového vnímání si taky nachápeš informace, ale to nejhezčí přichází pomocí několika úkolů přesně rozplánovaných na týden v každé kapitole.

V kurzu dostaneš techniky, které tě dovedou k pochopení manifestace a zázrakům, ale hlavně k akci. Už od počátku kurzu je budeš tvořit. Od počátku kurzu pojedeš krok za krokem na vlně tvořivosti a práce na sobě. Postupně se můžeš stát pánem své mysli.

Kapitoly, na které se můžeš těšit:

  1. Úvod a pozorování Matrixu
  2. Pozornost na Božství
  3. Vděčnost
  4. Strachy
  5. Hojnost
  6. Proces Manifestace
  7. Manifestace
ROZHODNUTÍM ZAČÍNÁ CESTA ZÁZRAKŮ: Reni, koupila jsem si k Omlazující józe ještě Online Kurz Zázraků, hojnosti a manifestace!!! A ty píšeš, že bude aktivní od 5/6, to je přesně na mé narozeniny!!! První zázrak! A... ještě si dovolím jednu zvláštní věc k tomu: kurz mě zaujal hned, ale u vás mě vždy zaujme vše, takže jsem váhala... nevěděla. V neděli byla bouřka. Já se bouřek bojím, navíc maminka s postiženým bratrem byli venku.. Stála jsem u okna a říkala si: "Vše bude ok, oni určitě naleznout někde úkryt, třeba u někoho....a přijdou v pořádku domů a i vše ostatní bude v pohodě". Nicméně bouřka byla dost silná, blesky lítaly všude kolem a já si řekla, že třeba právě tohle je znamení, že když vše proběhne v pohodě, mám si ten kurz koupit a taky to fakt udělám!" Jakmile se bouřka vzdalovala, volala jsem mamince a z úlevou zjistila, že nejen, že jsou v pořádku, ale úkryt nalezli přímo v kuchyni u tety a strejdy, v blízkosti jejichž chaloupky se zrovna nacházeli . To ale není vše, vydrž, Reni... . Samozřejmě, že jsem, jako vždy, začala opět váhat nad koupí kurzu.... do dnešních tmavých bouřkových mraků v dáli, které se k nám blížili. Tentokrát byl od rána na pochůzkách ve městě tatínek. Omluvila jsem se Vesmíru (Bohu) a klikla na "koupit kurz." A: ve chvíli, kdy jsem zaplatila, tatínek vešel do domu, zvládl vše bez deštníku, vzápětí spadlo pár kapek, v dáli se zablesklo a lehce zahřmělo a.... postupně se mraky vydaly jinam.... Nemám slov a s pokorou se klaním a děkuji , tam nahoru i Tobě, Reni " Lenka

Víc není třeba psát. Pokud tě to volá a cítíš to, je to tvoje! Snad jen, kurz koupíš buď tady samostatně, nebo v rámci rozšířenějšího kurzu Rituály Omlazení, který obsahuje i nauku o těle a Thajské sebemasážní techniky nebo přechod na vegetariánskou stravu. Přejeme hodně štěstí!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.