Meditace pro odstranění strachu

Největší krok pro lidstvo je zbavení se strachu. Všechny, opravdu všechny ostatní emoce vyplývají ze strachu. Proto je tak zásadní pro vstup do 5D+ vibračního pole odpojení od programu 3D Matrixu utrpení a negativity. Meditace pro rozpuštění strachu je největším krokem v historii 3D lidské civilizace. 

V minulých civilizacích světla byla práce ze strachem zásadní uzdravující naukou. Strach je iluzí a práce s ním má být komplexní, celistvá. V této meditaci jdeme do počátku, do nicoty, do počátku tvoření, abychom vytrhli jeho kořen. Každý sám za sebe, všichni za všechny. Meditace obsahuje několik fází čištění, obsahuje mimosmyslové kódy. Do počátku nahrávání jsem nevěděla postup ani techniku. Sedla jsem si k mikrofonu v den, kdy mě byla potřeba, a po pár minutách v napojení jsem nahrála hodinovou meditaci na jeden flow. Byl to nádherný zážitek. Spousta informací, které dostanete v meditaci jsou nejen k pochopení a uchopení, ale jako kódy a pomoc Centrálního slunce.  

Naše meditace dostaly s novým mikrofonem a programem nový rozměr, a otevřely mé bytosti nové hlasové rozměry a čistotu. Vnímám to jako velké vedení a dar. Tato poslední, dvánáctá meditace Bohomedi20 otevírá dveře novému online programu Techniky Centrálního slunce. 12 meditace byla vytvořena 12.6. ve 12:00 h a má 60 minut.

Meditace trvá přesně 60 minut a nelze zkrátit, protože strach je největší zátěží lidského fungování. V závěru je skladba frekvenční napojení na Centrální slunce. Bez pomoci centrálního slunce by techniku nebylo možné provádět s úspěchem.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.