Bohojóga pro zázraky v jednoduchosti Nové Země

Touto sestavou se dostáváme ještě hlouběji, blížeji k počátku. Vždycky když cvičím jógu s Honzou, tak tomu tak je. I když dokáže udělat neuvěřitelně náročné asány, které dokáže málokterý jogín, obvykle cvičí jednoduchou jógu. Když dělám jógu s ním, dostávám se do zvláštního prostoru zázraků. Většinou mu uvnitř sebe na konci jemně složím poklonu, jak hluboká bytost je. A pak pláču. Ale vy to třeba budete mít jinak. Honza si oblíbil takzvané Sarvahitta asány od našeho Mistra Swamijiho z Jógy v denním životě. 

Sarvahitta znamená asány prospěšné pro každého.


Nemůžu říct a doporučit tuto sestavu pouze začátečníkům, protože bych lhala. Tato sestava z mého pohledu a vnímání, nejvíce obohatí právě pokročilé. Otevírá chápání jógy v jejím nejširším spektru a dostává nás do zvláštních hloubek vědomí.

Celou sestavu jsme vám natočili na zajímavém energetickém a velmi námi oblíbeném ostrově Fuerteventura, který je energeticky už v Africe, avšak já v něm vnímám pozůstatek bájné Atlantidy. Je natočená v palmovém hájku, který jsme si oblíbili hlavně kvůli absolutní pohodě, sounáležitosti světla a stínu, kterou musíte někdy zažít naživo! Do palmového hájku jsme si kvůli rannímu slunci nosili snídani v kelímcích na kafe, obvykle teda papáju a sýr, a další zeleninu a ovoce a schovávali jsme si je v hlubokých prostorech větví palem. Téměř vždy vám natáčíme na lačno, aby energie proudila, a já vím, že vy to čtete a cítíte, jaké jsme průtokáče :)!

Základní bohojóga, která vás obohatí o důležité věci, které z této jógy dělají královnu:

  • práce s klouby, Swamiji říká, Že nejvíce programu a bloků je usazeno právě v kloubech, a když s nimi pracujeme teprve uvidíme velké pokroky
  • práce s čakrami, v jednoduchých pozicích které zvládne opravdu každý,
  • pomalé jemné a pečlivé vedení, které obohatí i úplné začátečníky pro práci s tělem, kdy mohou okusit jógu, která jim tělo nezničí, a jejich vědomí ukotví a napojí na vesmír a sebe, - práce s čakrami, v jednoduchých pozicích které zvládne opravdu každý
  • pomalé jemné a pečlivé vedení, které obohatí i úplné začátečníky pro práci s tělem, kdy mohou okusit jógu, která jim tělo nezničí, a jejich vědomí ukotví a napojí na vesmír a sebe
  • vědomí je vedeno do počátku a do prázdnoty, abychom se napojili na základní nastavení světla a lásky

Co dostanete

  • Krásnou sestavu zajímavě po sobě jdoucích asán kombinovaných mezi akcí, kdy stimulujeme zapojení a aktivaci čaker a pasivitou, kdy necháváme prostor v prázdnotě, aby se mohly vytvářet zázraky.
  • Uvidíte tam i Gulabi v některých pozicích a malou Siriu Shanti Ra
  • Celá sestava vám pomůže napojit se na program Nové Země, na téma zázrak v jednoduchosti.
  • Bohojóga je v tomto případě vedena několika způsoby tak, aby ji mohli cvičit i lidé s jakýmkoliv pohybovým omezením.

Sestava je vhodná opravdu pro kohokoliv, kdo nemá akutní nemoc, nebo není těhotný, pokud si nejste jistí, konzultujte tuto sestavu a svůj stav s lékařem.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.