BOHOJÓGA PRO BOHYNĚ II

Transformační sestava pro ženy, která ladí naše těla na DNA Nové Země, věku světla, od 5D do 12D.

Jóga sestava natočená za svěžího rána vonících palem, kdy slunce akorát políbilo oceán a vyhouplo se nad obzor na rajském ostrově Fuerteventura. Kanárské ostrovy jsou posledním zbytkem bájné Atlantidy, stejně jako Řecké Santorini a mystický Egypt a cípek Itálie. Tato energie je zase trochu jiná a poslední noc jsem na tomto ostrově přijímala vhledem všechny asany téhle sestavy, jednu po druhé.

Jógová sestava je unikátní pro propojení na paradigma Nové Země a její krystal, a také na centrální slunce. Vytváříte si tak ochranný světelný štít, který se každým opakováním sestavy zesiluje a zvětšuje. 

Bohosestava pro Bohyně II volně navazuje na první díl, protože energeticky pracuje nejen na úroveň 5D, ale zesiluje vibraci každým opakováním právě výš a výš až do 12D, což je nejvyšší vibrace Nové Země. Najdete zde asany, které ještě neznáte, nejen skruty, které mi chodí mým trychtýřem a vhledy poslední měsíc často. Skruty jsou nejzdravějším cvičením pro zadržení energie a její následné uvolnění, což silně aktivuje Kundalini Shakti i v nejzašších stagnujícíh částech a našich stínech.

Svěží, 36 minutová jógová sestava se závěrečnou 12 minutovou meditací k vytvoření světelného sloupu, je pro ženu, která:

  • chce postupně jemně převibrovat ze starého paradigma do nového paradigma Nové Země
  • cítí, že dokáže být velvyslankyní míru, světla a lásky
  • se chce ladit na vibrace míru, hojnosti, radosti a jasnosti pravdy
  • ráda ukotvuje tyto vibrace ve všech svých tělech
  • cítí, že chce hlouběji pronikat do vyšších vibrací od 5D do 12D
  • si přeje otevírat své srdce lásce a světlu a pokračovat v tvorbě své reality i reality Nové Země
  • je připravena vnést světlo do svých stínových míst, které ji v mnohých oblastech drží ve stagnaci
  • miluje své tělo a hýčká jej vědomým pohybem
  • cítí, že má v této inkarnaci svého duchovního partnera, dvojče, ke kterému se díky skrytým stínům nemůže přiblížit

"Jsem nadšená, bylo to jako záblesk z čistého nebe. Už jsme měli sbalený celý natáčecí vercajk v batohu, oblečení na jógu v kufru, a za chvíli jsme měli jet i se Siri na letiště. Jenže vnoci přišel vhled k natočení téhle sestavy, přesný přehled asán a jejího vzkříšení na energetickou bránu 12-12-2022, což po sečtení dává jen letos zase součet 12, číslo dvojplamenů. Tak jsme to šli natočit. Tuhle sestavu vnímám svěže, je pro každodenní ranní nebo večerní cvičení. 

Postupně na začátku aktivujeme transformační oheň AGNI a rozvedeme jeho sílu nejprve energetickou vlnou po celém těle. Otevřeme nejen základní čakry, ale i ty sekundární. Potom přivedeme oheň AGNI do všech míst stagnace a stínu, tam, kam se běžně u jiných asán nedostaneme. Tuhle boží a hlavně hodně svěží, netradiční bohosestavu pro bohyně zakončíme tak jednoduchou asanou, že se asi všichni budou divit a zůstanou zvláštně omámeni jejími silnými účinky pro zvyšování kundalini shakti. Ta poslední asana je překvápkem, harmonizuje navíc celý nervový systém. Na závěr je meditace, která se dá pustit zvlášť do uší, třeba při procházce nebo v čekárně. 

Upřímně, energeticky mi to někdy jde těžko popsat, ale když se na to dívám jako nadšená jogínka, líbí se mi v jedné asaně líbat zemi, mi to sice úplně ještě nejde, ale to mě jako člověka na józe baví, že za půl roku se do té sestavy dostanu hlouběji, třeba ji konečně políbím! A tak je to i u dalších asán téhle hodně zajímavé sestavy. Je prostě během na dlouhou trať, podobně jako naše spolutvorba Nové Země." Gulabi 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.