SESTAVA BOHOJÓGY PRO RADOST ZE ŽIVOTA, OMLAZENÍ, HUBNUTÍ A DETOX DÍKY PODPOŘE JATER A ŽLUČNÍKU


Pojďte s námi do ráje pro vnitřní radost!

Pojďte se zahřát do nádherné přírody kanárského ostrova Fuerteventura, mezi stovky palem a kouzelné vůně květin hned vedle odrazu blankytně modrého oceánu, ve kterém se právě koupe slunce!

Tentokrát jsme pro vás připravili delší sestavu jógy na 60 minut. Je to radža jóga, tak jak jste u nás zvyklí, avšak zaměřená nejen 

  • na zvyšování vědomí, 
  • pro radost ze života,
  • hubnutí 
  • silné omlazení
  • probuzení transformačního ohně Agni v břiše
  • pro detoxikaci centra emocí a meridiánů jater a žlučníku
  • pro zrychlení metabolismu
  • zvýšení pružnosti těla 
  • proti bolesti zad, kyčlí a kolen

Mě při natážení na pláži trochu štípaly mochničky, vítr byl ale klidný a nebe nádherně modré, že jsem na to mohla krásně zapomenout. Ranní slunce těsně po úsvitu mě pozvalo na podložku, abych vám prostřednictvím trochu pro vás zatím málo známých asán ukázala, jak dostat hněv, stres a negativní emoce z těla tak, aby se neukládaly, přidáme k tomu detoxikační dech a pozveme do svého života znovu radost.

Příjde vám svět poslední dobou tak trochu naprd? 

Svět a ego v nás se donekonečna pachtí po tom, aby vše mohlo řídit, a aby byly věci, situace a lidi dokonalí, tedy podle nás. Může se nám tedy stávat, že se ocitáme na bodu vzteku, beznaděje nebo frustrace, že v sobě nosíme těžce definovaný přetlak, jsme stále v napětí a nedokážeme na běžně vzniklé situace reagovat mile a laskavě. A tak třeba křičíme na partnera, na děti, jsme pořád v negativním rozpoložení a náladě, a nebo inklinujeme k sebelítosti. Když se k tomu přidá nespokojenost s fyzickým vzhledem, tloustnutí, fyzické potíže, světová krize ani snad nemusím vyprávět. Den za dnem usínáme a budíme se, a třeba se nám vytrácí radost ze života. 

"Ve světě, který je závislý na rychlosti je zpomalení supersilou. Zpomalme, nasajme to do sebe a obohaťme tím svět."

Získejme do svých životů vnitřní radost. 

Ukliďme všechny emoce, které nám brání ji prožívat. Vraťme se do úrovně vědomí radosti, já po dokončení téhle sestavy měla slzy vděčnosti a vnitřní radosti. Tahle sestava je jedinečná, máte ji do konce života, ale počet opakování je jen a jen na vás. Každým opakováním půjdete do větší hloubky, uvidíte svět z větších výšek, a vaše tělo bude v nádherné harmonii. Z vnějšího pohledu můžete připadat lidem o několik let opravdu mladší, budete zářit a možná se sami stanete magnetem pro další lidi.

S láskou Gulabi a YogeshPuri

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.