BOHOJÓGOVÉ 20TI MINUTOVKY

20 minut každý den. Jen ty, my, jóga a moře + téma Nové Země

20 minut velmi jednoduché, ale o to účinnější jógy na každý den je jako kapka a za pár let plný nádherný oceán! Můžeš je střídat, pouštět si je každý den. Božské dvacetiminutovky jsou každodenní záležitostí, protože dvacet minut na jógu najdeš jednoduše vždy. Je jedno, jestli ráno nebo večer. Bude to tvá "chvilka sebelásky a transformace". Tvá chvilka pro transformaci vědomí. Možná to může jít zpočátku "ztuha", ale my to vytvářeli tak, abyste šli krok za krokem. V sestavě najdeš 6 lehčích bohosestav, a 6 trochu náročnějších. Můžeš si je kombinovat podle pocitu, a klidně někdy dát prostě dvě za sebou. Za rok se tady potkáme. Za rok uvidíš ve svém životě velkou změnu, o kterou tady jde nejvíce.

Nelekni se, prosím, že do jógy jsme zakomponovali i krátké mantry (slovní spojení), jejichž opakováním se právě otevírá vesmír a díky nimž se dějí zázraky nejvíce. Také tě budeme trochu učit dýchat, dechové techniky, které budeš měnit, budou čistit tvé energetické tělo a emoce. Je tam toho spousta, a po čase možná uvidíš i hloubku jednotlivých sestav.

1 bohosestava = 1 téma Nové Země

Každá jednotlivá bohosestava z dvacetiminutovek má své téma, je to nové téma nového paradigma, které v sobě otevřeš. Najdeš zde témata jako svoboda, hojnost, tvůrce, láska apod. Po roce každodenních bohojóg budeš dost otevřen/a na to, aby sis vytvářel nádhernou novou realitu Nové Země. O Nové Zemi se můžeš dočíst v knize Eckharta Tolleho se stejným názvem. Nyní už tě nebudeme zdržovat. Je čas začít!

- "Renatka krásny deň prajem :) Podarilo sa mi prihlasiť sa a prelistovala som si vaše stránky s "mojim" kurzom a píšem Vám preto, lebo som nadšená. Veľmi sa mi páči Vaša práca a som vďačná osudu, že mi Vás poslal do cesty :). Teším sa na nasledujúci rok, na každú jednu chvíľku, ktorú si venujem na učenie sa týchto múdier. Ďakujem. Prajem vám nádherný život plný zázrakov.Janette"


-"Reni píšu to často asi už taky jako mantru Dekuji druhým rokem mě vedeš praktikovanim a vědomím Já jsem a ja jsem stastna ze jsem a stastna ze vy jste, Boho20 jsou uzasne a tesim se na karty, oceňuji tebe tvou vizi a vestu no děje se spousta věci. Marťa"

-"Renčo a ještě chci moc poděkovat za tvá videa - jsou opravdu krásná a inspirativní. Odjíždím do Chorvatska a moc se těším na ranní (nebo možná večerní) cvičení na pláži. Dělám to už hodně let, ale tuším, že tentokrát to bude jiné:-)Díky za to, co děláš... Markéta"

Co obdržíš?

 1. Online kurz Bohojógy s 12 sestavami, videi, velmi jednoduché a velmi účinné jógy, dvacetiminutovek
 2. obdržíte vstup do placené sekce na 1 rok
 3. V sestavě najdeš 6 lehčích bohosestav, a 6 trochu náročnějších
 4. Kurz je pro ženy i muže, pro začátečníky a pokročilé.
 5. Naučíš se mantry, afirmace a dechové techniky k tvorbě nové reality Nové Země
 6. Transformuješ tělo, mysl i duši
 7. Zlepšení fyzického zdraví na úrovni čaker, meridiánů i vnitřních orgánů a DNA
 8. Harmonizuje se ti psychika 
 9. Převibrováním sebe přispěješ celé Zemi, své rodině i svým blízkým
Položili jste si někdy otázku, co byste si přáli ve vaší nové realitě?

Muž a žena v Nové Zemi. Jejich vztah, a vztah k jejich dětem a celému světu i všemu živému. 12 důležitých paradigmat ŽENY v Nové Zemi. Jsme s Honzou v ještě trochu studeném Chorvatsku, u zásadního silového místa Biokovo, a tvoříme pro vás Bohojóga 20 minutovky. Bude jich 12 nyní pro ženský princip. Tento program je na 2 roky.

Žena v Nové Zemi. Její vztah k sobě samé, vztah k partnerovi, vztah k jejim dětem a celému světu i všemu živému. 12 důležitých paradigmat ŽENY v Nové Zemi. Jsme s Honzou v ještě trochu studeném Chorvatsku, u zásadního silového místa Biokovo, a tvoříme pro vás Bohojóga 20 minutovky. Bude jich 12 nyní pro ženský princip. Tento program je na 2 roky.

12 paradigmat ŽENY Nové Země = 12 bohojóga 20 minutovek pro otevření těchto témat.

 1. Hojnost
 2.  Ukotvenost
 3. Láska
 4. Intuice
 5. Krása
 6. Otevřenost
 7. Hojivost
 8. Něha
 9. Nespoutanost
 10. Moudrost
 11. Nadějeplnost
 12. Tvořivost
  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

  Jak vznikly Bohojóga 20timinutovky a Bohomeditace 20timinutovky?