BOHOJÓGOVÉ 20TI MINUTOVKY

12 jógových sestav na 20 minut pro ženský aspekt člověka Nové Země

20 minut každý den. Jen ty, my, jóga a moře + téma Nové Země

20 minut velmi jednoduché, ale o to účinnější jógy na každý den je jako kapka a za pár let plný nádherný oceán! Můžeš je střídat, pouštět si je každý den. Božské dvacetiminutovky jsou každodenní záležitostí, protože dvacet minut na jógu najdeš jednoduše vždy. Je jedno, jestli ráno nebo večer. Bude to tvá "chvilka sebelásky a transformace". Tvá chvilka pro transformaci vědomí. Možná to může jít zpočátku "ztuha", ale my to vytvářeli tak, abyste šli krok za krokem. V sestavě najdeš 6 lehčích bohosestav, a 6 trochu náročnějších. Můžeš si je kombinovat podle pocitu, a klidně někdy dát prostě dvě za sebou. Za rok se tady potkáme. Za rok uvidíš ve svém životě velkou změnu, o kterou tady jde nejvíce.

Nelekni se, prosím, že do jógy jsme zakomponovali i krátké mantry (slovní spojení), jejichž opakováním se právě otevírá vesmír a díky nimž se dějí zázraky nejvíce. Také tě budeme trochu učit dýchat, dechové techniky, které budeš měnit, budou čistit tvé energetické tělo a emoce. Je tam toho spousta, a po čase možná uvidíš i hloubku jednotlivých sestav.

1 bohosestava = 1 téma ženského aspektu člověka

Každá jednotlivá bohosestava z dvacetiminutovek má své téma, je to nové téma nového paradigma, které v sobě otevřeš. Najdeš zde témata jako svoboda, hojnost, láska apod. Po roce každodenních bohojóg budeš dost otevřen/a na to, aby sis vytvářel nádhernou novou realitu Nové Země. O Nové Zemi se můžeš dočíst v knize Eckharta Tolleho se stejným názvem. Nyní už tě nebudeme zdržovat. Je čas začít!

Co obdržíš?

 1. Online kurz s 12 jóga sestavami po 20 minutách pro ženský aspekt člověka, velmi jednoduché a velmi účinné jógy
 2. Obdržíš vstup do placené sekce na 2 roky
 3. V sestavě najdeš 6 lehčích bohosestav, a 6 trochu náročnějších
 4. Kurz je pro ženy i muže, pro začátečníky a pokročilé
 5. Naučíš se mantry, afirmace a dechové techniky k tvorbě nové reality Nové Země
 6. Transformuješ tělo, mysl i duši
 7. Může pomoci se zlepšením fyzického zdraví na úrovni čaker, meridiánů a možná i vnitřních orgánů
 8. Může přispět k harmonizaci psychiky 
 9. Převibrováním sebe přispěješ celé Zemi, své rodině i svým blízkým

12 témat ženského aspektu člověka Nové Země

Ženský aspekt člověka v Nové Zemi. Její vztah k sobě samému, vztah k partnerovi/partnerce, vztah k dětem a celému světu i všemu živému. 12 důležitých paradigmat ŽENSKÉHO ASPEKTU v Nové Zemi. Natáčeli jsme tento kurz s Honzou v ještě trochu studeném Chorvatsku, u zásadního silového místa Biokovo, a tvoříme pro vás Bohojóga 20 minutovky. Nakonec je nádherných 12 sestav pro ženský princip. Tento program je na 2 roky.

 1. Hojnost
 2. Ukotvenost
 3. Láska
 4. Intuice
 5. Krása
 6. Otevřenost
 7. Hojivost
 8. Něha
 9. Nespoutanost
 10. Moudrost
 11. Nadějeplnost
 12. Tvořivost
  -"Reni píšu to často asi už taky jako mantru Dekuji druhým rokem mě vedeš praktikovanim a vědomím Já jsem a ja jsem stastna ze jsem a stastna ze vy jste, Boho20 jsou uzasne a tesim se na karty, oceňuji tebe tvou vizi a vestu no děje se spousta věci. Marťa"

  - "Renatka krásny deň prajem :) Podarilo sa mi prihlasiť sa a prelistovala som si vaše stránky s "mojim" kurzom a píšem Vám preto, lebo som nadšená. Veľmi sa mi páči Vaša práca a som vďačná osudu, že mi Vás poslal do cesty :). Teším sa na nasledujúci rok, na každú jednu chvíľku, ktorú si venujem na učenie sa týchto múdier. Ďakujem. Prajem vám nádherný život plný zázrakov.Janette"

  -"Renčo a ještě chci moc poděkovat za tvá videa - jsou opravdu krásná a inspirativní. Odjíždím do Chorvatska a moc se těším na ranní (nebo možná večerní) cvičení na pláži. Dělám to už hodně let, ale tuším, že tentokrát to bude jiné:-)Díky za to, co děláš... Markéta"
  - "Ahoj Reni a Honzo,ptala jsi se jak miluji BOHO20. Já to zbožňujuuu:-). Pro mě je to neskutečný relax a doping a za ty dva roky neskutečný posun. Naučila jsem se své tělo daleko víc vnímat a poslouchat. Nedá se říct, kterou mám nejraději, protože vždyky si vytáhnu kartu a sedí to naprosto. Pro mě byla oříšek vrána:)). Vůbec mi to nešlo, a je to úžasné když vidím ty pokroky. Pro mě je to dar a jsem šťastná,že jsem si Tě našla na YouTube. A samozřejmně k tomu jedu výzvu 21 dní na to nesmím zapomenout. Naprosto božské, cítím se nádherně a ta péče o sebe je důležitá, abychom se cítily krásné a nádherné pro sebe a zářily. A přesně jak píšeš vychutnávat každý den,objímat se a být k sobě a k ostatním laskaví. Už se těším na sestavu hojnost, a na povídání u Avy až budete vysílat. Opatrujte se přeji vám krásné dny ať jste všichni zdraví a děkuji že jste a co pro nás děláte. Já vím, že se asi opakuji, ale vy si to zasloužíte;-) a já si toho moc vážím. S láskou, Lidka"

  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

  Položili jste si někdy otázku, co byste si přáli ve vaší nové realitě?

  Muž a žena v Nové Zemi. Jejich vztah, a vztah k jejich dětem a celému světu i všemu živému. 12 důležitých paradigmat ŽENY v Nové Zemi. Jsme s Honzou v ještě trochu studeném Chorvatsku, u zásadního silového místa Biokovo, a tvoříme pro vás Bohojóga 20 minutovky. Bude jich 12 nyní pro ženský princip. Tento program je na 2 roky.


  Jak vznikly Bohojóga 20timinutovky a Bohomeditace 20timinutovky?