BOHOJÓGA dvacetiminutovky

Série 12 božských dvacetiminutových sestav Bohojógy

BOHOJÓGOVÉ 20TI MINUTOVKY

Znáš to. Snažíš se do života dostat něco nového, ale ono to nefunguje. Tvé nadšení po pár dnech vyprchá, na nové předsevzetí, najednou někdy není čas ani priorita. Všichni víme, že nové návyky se občas rozpustí jako lesní pěna, jako cukrová pralinka na jazyku, jako novoroční předsevzetí, jako letní láska, a pusa od někoho, kdo nebyl nic moc. A tak jsme tady. Stojíme tady s Tebou, na stejných místech jako Ty. Máme před sebou stejné výzvy, stejné lidské podobnosti. 

20 minut každý den. Jen ty, my, jóga a moře.

20 minut každý den je jako kapka a za pár let plný nádherný oceán! Můžeš je střídat, pouštět si je každý den. Božské dvacetiminutovky jsou každodenní záležitostí, protože dvacet minut na jógu najdeš jednoduše vždy. Je jedno, jestli ráno nebo večer. Bude to tvá "chvilka sebelásky a transformace". Tvá chvilka pro transformaci vědomí. Možná to může jít zpočátku "ztuha", ale my to vytvářeli tak, abyste šli krok za krokem. V sestavě najdeš 6 lehčích bohosestav, a 6 trochu náročnějších. Můžeš si je kombinovat podle pocitu, a klidně někdy dát prostě dvě za sebou. Za rok se tady potkáme. Za rok uvidíš ve svém životě velkou změnu, o kterou tady jde nejvíce.

Nelekni se, prosím, že do jógy jsme zakomponovali i krátké mantry (slovní spojení), jejichž opakováním se právě otevírá vesmír a díky nimž se dějí zázraky nejvíce. Také tě budeme trochu učit dýchat, dechové techniky, které budeš měnit, budou čistit tvé energetické tělo a emoce. Je tam toho spousta, a po čase možná uvidíš i hloubku jednotlivých sestav.

1 bohosestava = 1 téma Nové Země

Každá jednotlivá bohosestava z dvacetiminutovek má své téma, je to nové téma nového paradigma, které v sobě otevřeš. Najdeš zde témata jako svoboda, hojnost, tvůrce, láska apod. Po roce každodenních bohojóg budeš dost otevřen/a na to, aby sis vytvářel nádhernou novou realitu Nové Země. O Nové Zemi se můžeš dočíst v knize Eckharta Tolleho se stejným názvem. Nyní už tě nebudeme zdržovat. Je čas začít!

Co obdržíš?

  1. Online kurz Bohojógy s 12 sestavami dvacetiminutovek, obdržíte vstup do placené sekce
  1. Po půlroce přibudou další videa, celkem jich bude 24.
  1. V sestavě najdeš 6 lehčích bohosestav, a 6 trochu náročnějších
  1. Kurz je pro ženy i muže, pro začátečníky a pokročilé.
  1. Naučíš se mantry, afirmace a dechové techniky k tvorbě nové reality Nové Země
  1. Transformuješ tělo, mysl i duši
  1. Zlepšení fyzického zdraví na úrovni čaker, meridiánů i vnitřních orgánů a DNA
  1. Zharmonizování psychiky, vyčištění energetického těla
  1. Převibrováním sebe přispěješ celé Zemi, své rodině i svým blízkým

Jen se prosím nelekni, je možné, že se tvůj život bude v průběhu měnit, mohou se objevovat odchod některých lidí ve tvém životě, a po čase příchod nových :), můžeš procházet různými změnami, a také detoxem. 


Začínáme 1.4.2021! Předprodej bude trvat do 20/3/2021. Do té doby speciální cena 5600 Kč!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.