Bohokurz Thajský zázrak pro pokročilé

A je to tu! Přicházíme s něčím ojedinělým, dlouho chystaným, a s úctou a hlavně věnováním velkému učiteli Arjahn Boothome Pichestovi, který nás nedávno opustil v této inkarnaci. Tento kurz volně navazuje na návod, který zdarma dostáváte k Thajskému Zázraku, dřevu s moudrostí omlazení, které podle Thajské tradice a jógy dokáže magické věci na úrovni všech těl: fyzického, emočního, energetického, mentálního i karmického. Kurz má 70 minut.

Původně jsme si říkali, že je to moudrost Buddhistická, není tomu ale tak. Podle staré báje, zakladatel Thajské terapie, Dr. Shivago, přišel se svým velkolepým učením uzdravování tzv. Thajské jógové terapie za samotným Buddhou, který po svém uzdravení díky Dr. Shivagovi přizval k sobě pro společná putování a učení. Po dávné věky je Thajská terapie je předávaná těmi, kteří následovali tyto dva učitele. Podle našeho vnímání, jak jsme zažili v Thajsku učitele Pichesta, který patřil k ojedinělým šamanským učitelům na světě, to byl právě Pichest, kdo byl vtělením doktora Shivaga, a dokázal zázraky, které předával svým studentům. Stejně tak i nám a učiteli Papá Nikolaosovi (GR), který má v tomto kurzu Bonusovou kapitolu.

Ano, naše tělo je našim největším učitelem. Odpojili jsme se od vnímání přítomnosti v této době tak moc, že pomoc hledáme ve vnějším světě. Thajská jógová terapie je hluboká moudrost, jak pomoci sami sobě, i druhým pomocí čtení těla, práce s fasciemi, dechem, energií a tlakem na linie sen jednoduchým způsobem, který je maximálně účinný, ozdravný, omlazující, detoxikující nejen pro tělo, ale i pro duši.

Naučili jste se pracovat se svým tělem díky koupi Thajského zázraku v jednoduchém návodu. Naučili jste se porozumět přítomnosti a tělu. Naučili jste se veledůležité základy thajské terapie. Nyní je čas pokročit hlouběji. Thajský zázrak je tak jednoduchý a geniální, že vás naučíme:

 1. Odblokovat si hlouběji horní část zad pomocí odblokování rukou (hrb, skolióza, nerovnost nebo malá hybnost ramenou)
 2. Úplně si odblokovat krk a trapézy (zatuhlost šíje)
 3. Odemknout bederní páteř díky odblokování nohou
 4. Opravit si kolena a kyčle
 5. Podpořit a ovlivnit vaše hubnutí
 6. Pomoci prokrvit a obnovit buňky vnitřních orgánů
 7. Mnozí klienti popisují, že po práci s Thajským zázrakem z nich spadne letitý balvan (trauma/stres),a cítí se šťastní a volní
 8. Psychická podpora a úleva je možná každý den
 9. Zlepšuje trávení
 10. Detoxikace celého těla
 11. Omlazení píšeme nakonec, protože je postupné a přichází jako třešina na dortu.

Papá Nikolas se řadí v Evropě mezi nejlepší žáky Thajského učitele Pichesta. Je mu 80 let (r.2023). Níže si poslechněte podcasty.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.