Tibetská technika pro krásné vlasy

Zvuková afirmace pro každý den ráno, večer i během dne

Zavřete oči. Představte si lesklé, zdravé, krásné pevné vlasy. Jejich barva září na slunci a v dešti příjemně hladí vaše okolí. Kořínky jsou pevné, vlasy nepadají, vlasová pokožka je zdravá a hebká. Žádné roztřepené konečky a nebo šediny. Jakou barvu, délku a tvar si přejete? Myslíte že je to sen? Ne, i tohle umí jóga. Umí vás propojit se svým božstvím, do bodu, z kterého vytváříte zázraky.

Není to jen obyčejný "mind set" nebo afirmace. 

Jdeme daleko hlouběji, využijeme silné jógové tibetské techniky:

 1. kratičkou hlubokou relaxaci 
 2. otevření prostoru nekonečných možností
 3. koncentraci
 4. práci s vizualizací a světlem (Tibet)
 5. sankalpu + afirmaci
 6. mantry pro odeslání do prostoru nekonečna

"Mindset" je tréning mysli. Je to ale nastavení, které nejde do hloubky, a často je jeho lehká úroveň přepsána starými programy, pokud nejde hluboce dovnitř těla i mysli. Naopak technika jóga nidrá umí zázraky. Vím, že už jsme se odnaučili věřit v zázraky, věřit v sebe a své božství. Jsme tvůrci. Víc, než si myslíme a než si uvědomujeme. Tenhle pocit pustit k sobě je asi nejtěžší. A proto budeme pracovat s touto technikou jóga nidry, která pracuje s podvědomím a někdy i s nevědomím. Váš mozek bude pracovat na dvou frekvencích, v hladině Theta, ihned po probuzení a před usnutím a nebo v hladině Alfa, relaxační frekvenci, kdekoliv a kdykoliv díky krátkému uvolnění, do kterého vás navede vibrace mého hlasu.

 

VLASY

Někdo se třeba bude smát a říká si, že moje vlasy nejsou nejkrásnější vlasy na světě tak co blbnu, že je tak blahořečím, ale víte co? Mě nezajímají ženy, které mají v rodových líný husté dlouhé pevné a silné vlasy, mě nezajímají ženy, které to tak mají od narození. Mě zajímá transformace, metamorfóza, přeměna. Mě zajímá ta vnitřní síla a vytrvalost a zároveň manifestace člověka, který se narodil se slabými vlasy a dokázal celý ten program přetransformovat. Raději vám to zde vysvětluju, aby jsme se pochopili. Ta metamorfóza, přeměna má pro mě to největší hodnotu. 


A vím jistě, že mi hodně pomohl můj kouzelný pomocník Tachyonizovaný Bohohřeben z křišťálu. Možná vy si myslíte, že tak trochu kecám abych prodala, ale já dobře vím, co na mě působí nejvíce, a nejvíc se na mě působí změna programu myšlení. Tato Tibetská technika nemá obdoby, a druhá věc je masáž, masáž tím bohohřebenem, masáže vždycky, ale opravdu vždycky desetkrát víc než jakékoliv krémy, séra, anebo invazivní zásahy botoxem nebo jinými jedy, masáže je totiž trvalá a detoxikující. 


Ano, možná je masáž pomalejší, mnohem pomalejší než nějaké injekce a jehly, ale je mnohem zázračnější, protože když víte, jak na to, a víte, jak je ten proces a jak vlastně vaše tělo funguje, víte že jste objevili to úplně nejcenější, moudrost jak změnit a omladit své tělo. A vědět a umět tohle, to je skutečné nejvíc.

Pro nejsilnější účinek použijeme čas, který nás dovede do hladiny theta:

 • ihned po probuzení
 • krátce před usnutím  
 

😇RADUJEME SE S VÁMA❤️‍🔥🙏🏼

"Drahá Reni, není to ani měsíc co jsem začla s váma s Honzou dělat každé ráno a večer tuhle Tibetskou techniku na vlasy. Přiznám se, protože jsem sestřička na jip, víckrát nemám čas, a několikrát jsem u ní večer usnula. Trochu jsem přemýšlela jestli mi to pomůže zlepšit hustotu vlasů, protože u nás v rodině se právě dědily jemné a dost málo husté vlasy. Koupila jsem si i obsidiánový BOHOHŘEBEN, vybrala jsem si obsidián, mám dost suchou kůži a lupy. Nevěřila bys, ale přišlo mi to skoro v jeden den. Moc děkuju za dárečky!!! Náramek jsem darovala mamince. Ale proč ti píšu, nevím jestli je to Bohohřebenem, nebo technikou, ale pozor, na konci čela, mi po 14 dnech začaly růst úplně nové vlasy. Tam jsem vlasy vlastně ani skoro nikdy neměla, culík jsem nosit nemohla. Plakala jsem radostí!!! Reny, nejsem žádný velký jogín, čím dál tím víc začínám chápat, že dokážu úplně všechno. Vlasy rostou i v koutech a v pěšince. Ste skvělý!!! Děkuju!" Hanka

Co dostanete?

 • Krásné, zdravé, husté, lesklé vlasy plné života, koneckonců přesně takové, jaké si představujete. 
 • Zvuková nahrávka na celý život, kterou dostanete, má 9 minut, doporučujeme si ji pouštět 21 dní vkuse každý den několikrát, zejména v těchto dvou důležitých časech. 
 • Nový program pro zdravé vlasy působí hluboko uvnitř. Proto mějte sluchátka a mobil či zvukový přehrávač hned vedle sebe na nočním stolku. 21 dní provádějte v každé volné chvíli, ale po 21 dní na celý měsíc vlasy a tuto meditaci úplně vypusťe z hlavy. Poté ji můžete opět opakovat pro 21 dní. 

"Odklon od přírody není jen v tom, že jsme se odklonili od přírodní stravy a životního stylu, a nebo že máme stres. To je jen začátek. Největší klam, a odklon od přírody já osobně vnímám právě odklonem od faktu, že jsme tvůrci svého života a celé reality, kterou žijeme. Postupně se dostáváme na nádherný nový začátek Nového světa, kde se ocitáme každým tímhle uvědoměním. A já se na to těším. Těším se, až si vezmeme zpět svou sílu a je jedno, jestli si vytvoříme nový program pro naše vlasy, krásnou mladou pleť , spřízněného partnera nebo nový domov. Díky za to, že jste na téhle cestě s námi. Vážíme si každého vašeho kroku pro Novou Zemi, pro vaši Novou Zemi." Renata Gulabi Ra

Někdo se třeba bude smát a říká si že to nejsou nejkrásnější vlasy na světě tak co blbnu, že je tak blahořečím, ale víte co? Mě nezajímají ženy, které mají v rodových líný husté dlouhé pevné a silné vlasy, mě nezajímají ženy, které to tak mají od narození. Mě zajímá transformace, metamorfóza, přeměna. Mě zajímá ta vnitřní síla a vytrvalost a zároveň manifestace člověka, který se narodil se slabými vlasy a dokázal celý ten program přetransformovat. Raději vám to zde vysvětluju, aby jsme se pochopili. Ta metamorfóza, přeměna má pro mě to největší hodnotu.
A vím jistě, že mi hodně pomohl můj kouzelný pomocník Tachyonizovaný Bohohřeben z křišťálu. Možná vy si myslíte, že tak trochu kecám abych prodala, ale já dobře vím, co na mě působí nejvíce, a nejvíc se na mě působí změna programu myšlení. Ta Tibetská technika nemá obdoby, a druhá věc je masáž, masáž tím bohohřebenem, masáže vždycky, ale opravdu vždycky desetkrát víc než jakékoliv krémy, séra, anebo invazivní zásahy botoxem nebo jinými jedy, masáže totiž trvala a detoxikující.
Ano, možná je pomalejší, mnohem pomalejší než nějaké injekce a jeli, ale je mnohem zázračnější, protože když víte, jak na to, a víte, jak je ten proces a jak vlastně vaše tělo funguje, víte že jste objevili to úplně nejcenější, moudrost jak změnit a omladit své tělo. A vědět a umět tohle, to je skutečné nejvíc.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.