21 denní výzva na hojnost, kyčle a zadeček mořské panny

 21 dní v hojnosti

21 denní výzva na hojnost, kyčle a zadeček mořské panny

Hojnost, to je téma! Když jsme připravovali výzvu na kyčle a zadeček mořské panny, přišla do toho velká blaženost ve formě tématu, které máme do výzvy zařadit, téma Hojnosti. První, druhá a třetí čakra jsou v okolí kyčlí, tyto tři čakry jsou nejsilnějším generátorem hojnosti. Možná té hojnosti, která nyní bude potřeba, abychom vše ustáli, abychom se dokázali s pružností a intuicí napojit na život. 

Tak to tady máš, 21 dní je posvátným číslem, které Tě dovede k větší životní hojnosti ve všech oblastech přes pružné kyčle a pevný zadeček mořské panny. Pusť si video:

Co dostaneš?

 • celoživotní přístup do online programu s 21 pětiminutovými videi
 • možnost naladit se na hojnost ve všech oblastech života
 • možnost přitáhnout si do života více toho, co chcete ve vztazích, financích, práci, času, cestování
 • tajné jogínské mantry pro sílu manifestace
 • občas malé úkoly pro zhmotňování přání a posílení hojnosti
 • vnitřní sílu po pročištění první, druhé a třetí čakry
 • kulatější a pevnější zadeček
 • pružnější kyčle
 • rychlejší metabolismus díky druhé čakře
 • otevření a pročištění sexuality a více přitažlivosti díky druhé čakře
 • větší sebevědomí a sebepřijetí díky první a třetí čakře
 • žití v přítomnosti díky ukotvení v Matce Zemi a první čakře
 • větší hmotná a finanční hojnost díky všem třem čakrám
 • více stability v životě díky první čakře
 • rovnováha v životě díky první a druhé čakře
 • silnější otevření kreativity díky druhé čakře
 • vnímání zákona manifestace díky pročištění všech třech čaker
 • vytvoření světelného tunelu všech čaker
 • harmonizace celého čakerního systému díky mantrám a asanám

Přál/a by sis mít v životě více ... ?

A pořád se Ti úplně nedaří mít tu práci, ve které by ses měl/a dobře a cítil/a ses ohodnocen/á tak, ať můžeš žít šťastný a naplněný život? Život i hojnost, vlastně celý vesmír tepe v cyklech. Máš málo času, peněz, lásky? Jsi schopn/á/ý přijmout dostatek všeho a dokážeš si poradit tehdy, když jsi v nouzi? Umíš žít v rovnováze a při tom si spontánně vychutnávat přítomný okamžik? 

Díky pročištění a otevření třech spodních čaker se napojíš na nekonečný proud hojnosti, na nekonečný potenciál vesmíru. V online kurzu najdeš staré jogínské nástroje, tajné mantry a asany, které ti vykouzlí hojnost, ale také pružné kyčle, pevnější zadeček mořské panny. Možná to půjde z tuha, možná budeš mít jednu stranu zpočátku horší, což je obvyklé. Naladíš se na lehkost a hojnost, hravost i tvůrčí sílu! Pojďme na to!" 

Renata Gulabi Ra

Jak se 21 denní výzva provádí?

Tenhle online je boží nejen díky tomu, jak je poskládaný, ale i díky tomu, že má varianty. 

1. Varianta, která je "povinná" a daná, instalovaná právě pro největší potenciál a užitečnost výzvy s nejvyšším možným dopadem je ta, že první video z řádku se cvičí zároveň i každý další den v řadě, tak jak to máte tady níže na obrázku, a k tomu dáte daný den. Tedy druhý, třetí, čtvrtý a pátý den v řadě cvičíte jednotlivé video dne, ale také první video z řady.

2. Varianta čtyř sestav na kyčle a zadeček, to je varianta, kdy máte krásné čtyři půlhodinové jógové sestavy na zadeček a kyčle, které jsou poskládány v řadě za sebou, a vy si je dáte najednou jako sestavu. Máte čtyři řádky=čtyři sestavy. Užíjte si to!

3. Varianta pěti sloupců jako pět dvacetiminutových jógových sestav jako možnosti. Máte pět sloupců=pět sestav. Miluju tu multifunkčnost vesmíru!

4. Varianta dvou diagonál. Program máte na doživotí, abyste se neunudili, a stále si hráli, tak jako my, můžete si přidat variantu pro dvě diagonály. Máte dvě diagonály = dvě hodinové jóga sestavy na kyčle a zadeček! Tak to chci fakt vidět, co vy na to!

Co můžeš zažívat?

Program je otevřený, kdykoliv si dáte nádherný záměr hojnosti, pružnosti a pevnosti. Protože všechno je energie, můžete zažívat i různé situace, aha momenty, více synchronicit. Můžeš například zjistit, že Ti Tvá práce nesedí, že tvůj vztah vás v něčem blokuje, a změnit svůj postoj. Všechno je možné, nezapomeň. A tak si můžeš dosytosti přát a zkoušet manifestovat, můžete si "hrát" a díky synchronicitám se učit. Proto tento program ber jako velký nástroj, jako kamaráda, jako lehkost. Vytrvej, nevymlouvej se a dodržuj jeho pravidla. Jsou nastavená tak, abychom se po 21 dnech viděli v jiné, "lepší" realitě plné splněných přání a síly manifestace.

Nezapomeň, že další online program, 21 denní výzva pro bříško mořské panny Ti výrazně pomůže zhmotnit cokoliv, včetně krásného bříška. 

Také bych ráda upozornila na to, že jelikož je to online program, a já vás nevidím, nevidím váš zdravotní stav, vždy přihlédni ke svému zdravotnímu stavu, ke svým možnostem a jdi s nimi v souladu. Nechoď na sílu, jóga není soutěž a je spíše o přijetí a uvolnění v pozicích.

Jóga je ale také velká geniální čarodějka, a protože máme podle jogínů pět těl, z toho je jen jedno fyzické, budeme pročišťovat i programy v mentálním či emočním těle, které se poté mohou uvolňovat. 

Jak jsem už řekla, máš jej na celý život, a proto si hrajte, zkoušejte a když se vám něco podaří, budem rádi, když napíšeš.

Jo, a snad mi odpustíš pětiměsíční poporodní bříško a kypré tvary. :) Vaše Renata a Jan Ra

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.