Duhová meditace pro tvorbu nové reality 1600 Kč / 64 

Meditace pro duhové tělo s posvátnou horou Kailash

Nádherná silná jogínská technika pro tvorbu nové realityzázraky a rozvinutí tzv. božských schopností: jasnozřivost, vhledy, jasnoslyšení, telepatie a dalších. Jedná o vědomé propojení srdeční a korunní čakry, zažívání jednoty. Buddhističtí mniši dokáží přeměnit své fyzické tělo v čistou energii, takzvané "duhové tělo". Aby člověk dosáhl stavu, který je označován jako "duhové tělo" a byl schopen oprostit se od fyzické formy existence a přeměnit své tělo v čistou energii, musí po mnoho let usměrňovat tok svých myšlenek a udržovat své myšlení pouze pozitivní. Je to celoživotní práce. Výborná je kombinace s meditací pro světelné tělo.

Duhová energie nám otevře naše srdce, napojí je na božské kosmické vědomí a pročistí dráhy tvoření.

- “Ahoj Renatko, děkuji, děkuji, děkuji. Je to velmi silné. Před chvílí jsem domeditovala a ještě se celá chvěji. Děkuji také za ostatní vhledy, Ještě jednou díky za všechno, co děláte.” Jana

Někteří jogíni a mniši byli pozorování rovněž ve světelném těle, meditaci na tvorbu a čištění světelného těla najdete zde.  Až si po několika měsících či letech praktikování meditace pro světelné tělo budete zároveň dělat tuto krásnou duhovou meditaci, možná se vám může stát, že zažijete ve svém životě skutečné zázraky. Lidé, kteří tyto jogíny a mnichy pozorovali,  vyprávěli, že slyšeli z jeskyně nebeské zpěvy, hudbu jiných sfér a viděli obrovskou záři. A ze světelného těla je k tomu duhovému jen krůček. Můžete být po letech vidoucí a jasnozřiví, a pokud zůstanete na cestě poznání pod Mistrem, možná zakusíte i stupně osvícení. Je možné, že se vám při meditaci i po ní podaří zbavit vlastní důležitosti a uvidíte věci z jiné perspektivy. Duhová meditace pracuje s energií srdce, čakrami, odhmotněním z těla, koncentrací a vizualizací.

Duhová meditace je pro začátečníky i pro pokročilé. 

 Jak může vypadat tvůj nový svět?

 1. Jednoduše lze říci, že prvním obdobím po praktikování duhové meditace může být, že budeš mít jednoduše kolem sebe duhu, duhové věci uvidíš mnohem častěji než dosud, budeš vidět ve svém životě zázraky. Je to také tím, že na nějakou dobu po meditaci může být aura tvého energetického těla zabarvena duhou a tvou podobné přitahuje podobné.
 2. Druhá fáze, po několika měsících praktikování může být teplo a chlad, který čím dál více můžeš zakoušet ve svém těle. Tělo i to fyzické, bude daleko více citlivější a vnímavější k tomu, co se děje uvnitř. Uvnitř tebe, ale i kolem, budou probíhat různé procesy, od čištění po transformaci.
 3. Třetí fáze, a ta může přijít opravdu až po letech praktikování, přichází různé schopnosti, jemnocit, jemnoslyšení, silně rozvinutá intuice, schopnost vidět pravdu a oddělit ji od iluze. V této fázi už budeš napojen na příjem kosmické moudrosti naplno, a silná/ý dost na to, abys ustál/a pravdu a věděl/a, jak se chovat v důležitých okamžicích života, jak pracovat v souladu se svým božským já, i pro celek. 

Může vám pomoci:

 • odhmotnit se na chvíli z fyzického těla bezpečným způsobem
 • zrelaxovat a vyčistit mysl
 • probuzení, otevření, vyčištění a aktivizace všech čaker
 • po nějaké době praktikování zažívat neskutečné pocity blaženosti a spojení se vším a pocit ničeho během meditace i v běžném životě
 • vzbudit ve vás toleranci, soucit, lásku, laskavost a radost
 • aktivovat léčení těla
 • silně čistit negativní programy 
 • v druhé části začínáme tvořit vlastní novou realitu
 • spojení srdce a duše, napojení na božské já (nejvyšší forma vyššího já)
 • zažívat zázraky a rozvinout tzv. božských schopností: jasnozřivost, vhledy, jasnoslyšení, telepatie a další.
 • později je možné dostat se prací na sobě a vytvořit si tzv. duhové tělo (toto nezávisí pouze na praktikování této meditace).

Na začátku meditace zpíváme mantru Óm a mantru nesmrtelnosti boha Šivy. 

- “Už to mám za sebou poprvé, bylo to něco neuvěřitelného, božského a krásného. Děkuji mám husí kůži,pocit lehkosti a je to nepopsatelné.” Jitka
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Jogínské školy a tantrické učení ho označují jako "božské tělo", zatímco jóga Kriya jej nazývá "tělo blaha". Vedanta tento stav označuje jako "supravodivé tělo" a staří Egypťané mu říkali "zářící tělo bytosti", nebo také "karast". V Mitraické liturgii je nazýváno "perfektním tělem", Corpus Hermeticum ho označuje jako "nesmrtelné tělo" a v alchymistické tradici je nejčastěji nazýváno "zlatým tělem". V každém případě duhové tělo je nejvyšší superschopnost jogínů, ke kterému je třeba se vyčištěním všech těl dopracovat. Můžete kombinovat s čištěním díky Meditace pro světelné tělo.