Duhová meditace pro tvorbu nové reality 

Meditace pro duhové tělo s posvátnou horou Kailash

Nádherná silná jogínská technika pro tvorbu nové realityzázraky a rozvinutí tzv. božských schopností: jasnozřivost, vhledy, jasnoslyšení, telepatie a dalších. Jedná o vědomé propojení srdeční a korunní čakry, zažívání jednoty. Buddhističtí mniši dokáží přeměnit své fyzické tělo v čistou energii, takzvané "duhové tělo". Aby člověk dosáhl stavu, který je označován jako "duhové tělo" a byl schopen oprostit se od fyzické formy existence a přeměnit své tělo v čistou energii, musí po mnoho let usměrňovat tok svých myšlenek a udržovat své myšlení pouze pozitivní. Je to celoživotní práce. Výborná je kombinace s meditací pro světelné tělo.

Duhová energie nám otevře naše srdce, napojí je na božské kosmické vědomí a pročistí dráhy tvoření. Vytvoříte si novou realitu. Můžete si takto přitáhnout dvojplamen nebo spřízněnou duši.

- “Ahoj Renatko, děkuji, děkuji, děkuji. Je to velmi silné. Před chvílí jsem domeditovala a ještě se celá chvěji. Děkuji také za ostatní vhledy, Ještě jednou díky za všechno, co děláte.” Jana

- "Nemám ráda meditace, nikdy u nich nevydržím. Ale ten tvůj hlas, nevím, jak to děláš, ale opravdu vnímám změnu."

- "Před rokem jsem ztratila partnera, brečela jsem půl roku, pak jsem se rozhodla koupit vaši Duhovou meditaci. Nebudu lhát, chtěla sem především nového partnera. Pak přišel jeden, se kterým to nebylo ono. Druhý mě opustil. Už jsem to vzdávala. Ale nakonec, do třetice všeho dobrého, našla jsem svou spřízněnou duši! Nebudu se víc rozepisovat, ale... Rozumíme si snad ve všem, všechno spolu děláme. Reni, zázraky se dějí! Jo, a na první schůzce měl časopis s duhou na obálce."

- " Reni, nejen, že se mi opravdu zjevuje všude duha, ale mi se opravdu mění život před očima! Všechno, co mi chodí v meditaci, na to bych se úplně bála pomyslet, že se to třeba někdy splní. A ono se to děje! Díky, Díky, Díky!!!"

Někteří jogíni a mniši byli pozorování rovněž ve světelném těle, meditaci na tvorbu a čištění světelného těla najdete zde.  Až si po několika měsících či letech praktikování meditace pro světelné tělo budete zároveň dělat tuto krásnou duhovou meditaci, možná se vám může stát, že zažijete ve svém životě skutečné zázraky. Lidé, kteří tyto jogíny a mnichy pozorovali,  vyprávěli, že slyšeli z jeskyně nebeské zpěvy, hudbu jiných sfér a viděli obrovskou záři. A ze světelného těla je k tomu duhovému jen krůček. Můžete být po letech vidoucí a jasnozřiví, a pokud zůstanete na cestě poznání pod Mistrem, možná zakusíte i stupně osvícení. Je možné, že se vám při meditaci i po ní podaří zbavit vlastní důležitosti a uvidíte věci z jiné perspektivy. Duhová meditace pracuje s energií srdce, čakrami, odhmotněním z těla, koncentrací a vizualizací.

Duhová meditace je pro začátečníky i pro pokročilé. 

 Jak může vypadat tvůj nový svět?

 1. Jednoduše lze říci, že prvním obdobím po praktikování duhové meditace může být, že budeš mít jednoduše kolem sebe duhu, duhové věci uvidíš mnohem častěji než dosud, budeš vidět ve svém životě zázraky. Je to také tím, že na nějakou dobu po meditaci může být aura tvého energetického těla zabarvena duhou a tvou podobné přitahuje podobné.
 2. Druhá fáze, po několika měsících praktikování může být teplo a chlad, který čím dál více můžeš zakoušet ve svém těle. Tělo i to fyzické, bude daleko více citlivější a vnímavější k tomu, co se děje uvnitř. Uvnitř tebe, ale i kolem, budou probíhat různé procesy, od čištění po transformaci.
 3. Třetí fáze, a ta může přijít opravdu až po letech praktikování, přichází různé schopnosti, jemnocit, jemnoslyšení, silně rozvinutá intuice, schopnost vidět pravdu a oddělit ji od iluze. V této fázi už budeš napojen na příjem kosmické moudrosti naplno, a silná/ý dost na to, abys ustál/a pravdu a věděl/a, jak se chovat v důležitých okamžicích života, jak pracovat v souladu se svým božským já, i pro celek. 

Může vám pomoci:

 • odhmotnit se na chvíli z fyzického těla bezpečným způsobem
 • zrelaxovat a vyčistit mysl
 • probuzení, otevření, vyčištění a aktivizace všech čaker
 • po nějaké době praktikování zažívat neskutečné pocity blaženosti a spojení se vším a pocit ničeho během meditace i v běžném životě
 • vzbudit ve vás toleranci, soucit, lásku, laskavost a radost
 • aktivovat léčení těla
 • silně čistit negativní programy 
 • v druhé části začínáme tvořit vlastní novou realitu
 • spojení srdce a duše, napojení na božské já (nejvyšší forma vyššího já)
 • zažívat zázraky a rozvinout tzv. božských schopností: jasnozřivost, vhledy, jasnoslyšení, telepatie a další.
 • později je možné dostat se prací na sobě a vytvořit si tzv. duhové tělo (toto nezávisí pouze na praktikování této meditace).

Na začátku meditace zpíváme mantru Óm a mantru nesmrtelnosti boha Šivy. 

- “Už to mám za sebou poprvé, bylo to něco neuvěřitelného, božského a krásného. Děkuji mám husí kůži,pocit lehkosti a je to nepopsatelné.” Jitka
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Jogínské školy a tantrické učení ho označují jako "božské tělo", zatímco jóga Kriya jej nazývá "tělo blaha". Vedanta tento stav označuje jako "supravodivé tělo" a staří Egypťané mu říkali "zářící tělo bytosti", nebo také "karast". V Mitraické liturgii je nazýváno "perfektním tělem", Corpus Hermeticum ho označuje jako "nesmrtelné tělo" a v alchymistické tradici je nejčastěji nazýváno "zlatým tělem". V každém případě duhové tělo je nejvyšší superschopnost jogínů, ke kterému je třeba se vyčištěním všech těl dopracovat. Můžete kombinovat s čištěním díky Meditace pro světelné tělo.

Recenze

- "Renátko, krásné pozdravy z Lesní oázy posílám:)). Duhová meditace je fantastická. Žádná očekávání si nikdy nedávám a opravdu jsem velmi mile překvapená jemností, hloubkou a intenzitou meditace. Úplně mi sedla na míru, jakoby jste ji připravila pro mne, i slzičky radosti, dojetí a lásky se objevily. Vibrační pole, ve kterém byla namluvena je nádhernou oázou pro duši. Všichni by měli meditovat a žít v radosti a tvořit:) To by ten svět vypadal úplně jinak. Meditace plyne krásně v souladu se Zdrojem a v nejvyšším možném vibračním poli, ze kterého můžeme krásně tvořit Nový svět v přirozenosti a lásce. Chtělo se mi napořád už zůstat v tomto poli a věřím, že si ho tvoříme zde na Zemi, abychom mohli prociťovat Jak nahoře, tak dole:)) Děkuji, že jste a přinášíte bytostem toto poselství tvoření v lásce a radosti. V tom je ta mocná síla, ne v boji a odsuzování a hněvu a strachu, co bude dál. Je to, co sami myšlenkami tvoříme a zhmotňujeme svým životem. Již připravuji čokoládičky pro Vaše mlsné jazýčky:)) Brzy pojedou k Vám.V radosti Kakaová Radimila HARI OM"

- Kazachstán Švýcarsko Itálie Německo Aljaška (zdravím Hani!) Holandsko Californie Velká Británie Československo Švédsko. Všude tam jste si koupili DUHOVOU MEDITACI k tvorbě vlastní reality. Rozsvítili jste tak spolu s náma světlo, kterým svítíme všude do vesmíru i tady na Zem. Dnes jsem si to uvědomila v sauně, kam všude to šlo. A já jsem vám chtěla poděkovat za to, že to nevzdáváte, ani svůj život, ani budoucnost i přítomnost nás všech i našich dětí. Posíláte mi ve zprávách duhu, kterou vidíte všude kolem sebe. MOC DĚKUJEME, HOUSTONE, PROSTĚ SVÍTÍME!

_________________________________

- "Reni a jak nejlíp sedět/ležet při DUHOVÉ MEDITACI?" 

- "Duhová meditace je řízená meditace, je pro začátečníky i pokročilé, tedy vás lehce navádím do některých činností vizualizace a koncentrace. Nemusíte být pokročilí, a můžete si tak vytvářet svou vlastní realitu, pročistit dráhu srdce/temeno hlavy a napojit se na božské tvoření." DOPORUČENÍ K MEDITACI:- hlava míří na východ- seďte s rovnou páteří, zejména pokud usínáte u meditací, klidně se opřete o zeď, ale tak aby vám nebyla zima a byli jste vzpřímení a uvolnění- před meditací nejezte alespoň 1h, nejlépe 2h- meditujte v klidném místě, kde není hluk, je tam bezpečí, a krásně útulno a uklizeno. To vše působí- zesílený účinek se dostaví s krystaly- zejména s ametystovou maskou, která zároveň omlazuje: https://423072.myshoptet.com/ametystova-maska-pro.../- ramena nechte dole, a celé tělo co nejvíce uvolněte, čím více, tím větší zázraky se mohou stát.- pokud můžete dejte si k meditaci růže, mají velkou čistící a ochrannou tendenci. Přejeme vám mnoho zázraků!

__________________________________

- "Drahá Renátko, Chci Vám srdečně poděkovat za Jógu na ploché bříško a Duhovou meditaci...které jsem si objednala... Cvičím pravidelně, ale teď zahájím těch 21 dní... Sestava se mi líbí. První dny jsem docela trpěla, nohy se mi třásly.. Dnes je to už mnohem lepší a cvičím v pohodě.. Na bříšku to vidět není, zatím, ale cítím se díky cvičení o mnoho lépe... Určitě budu pokračovat a objednám si časem další sestavičku... Duhová meditace je nádherná, silná, krásná. Dělám si ji každý den ... Chci Vám taky poděkovat za vše, co pro nás všechny děláte, za všechna videa, povídání..... Moc ráda Vás poslouchám....Ještě jednou díky a přeji krásné nadcházející dny. S láskou Eva

___________________________________

 - "Dobré ráno Renatko, děkuji, meditace je nádherná, nemám slov. Od včerejška si všechno sedá. Včera jsem měla jen TY JO, a vlastně se mi ani nechce slovy popisovat, co vše jsem díky první duhové meditaci prožila, procítila. Moje srdce je blažené. Jsem vděčná, že tvé video přišlo, že jsem neváhala a pořídila, že jsem neodložila a v novoluní začala, a jsem vděčná a moc obdivuji, že s Honzou děláte videa, šíříte, podporujete, inspirujete a motivujete. S láskou, Katka Namasté <3"- 

"Milá Renátka. Chcem sa Ti poďakovať za veľmi inšpirujúce slová v Tvojom rozhovore s Avou. Hovorila si aj o joge. Jógu som cvičievala. Minulý rok som prešla depresiou ( odišla som z práce, stála pri rozvode môjho partnera, ochorela) stratila som fyzickú silu. A na jógu ani pomyslenie. Po Tvojich slovách som si uvedomila, aký nástroj jóga je. A keď si ňou posilním tretiu čakru, tak to opäť pôjde, lebo chýbala mi vôľa. Verím, že môj návrat k joge ma posilní. Veľmi si ma inšpirovala. Zo srdca ďakujem S úctou, Silvia"

___________________________________

DO DUHOVÉ MEDITACE JSEM POUŽILA SOLFEGGIO FREKVENCI 639 HZ pro manifestaci lásky a vy mi píšete:

- Tak jsme dali meditaci jeste vcera i s bratrancem a Honzou a pak dnes s Honzou znovu a jako naprosta nadhera, velka sila. Jakmile jsem ji zapla, tak se zmenilo energeticke pole a musim rict ze se mi poprve podarilo prozit ze jsem a nejsem zaroven a ze mam v sobe obsahle vsechno a zaroven nic vlastne to nejde popsat slovy vubec :):):):). A jeste k meditaci - bratranec mel husi kuzi od zacatku do konce - pry nejdelsi husi kuze v zivote:):):)." Zuzka