MEDITACE PRO SVĚTELNÉ TĚLO    

Meditace pro světelné tělo

Online meditace na tvorbu a čištění světelného těla jako nezbytná součást transformačního procesu. Vedená meditace, která začíná vytvářením světelných kořenů, pránickým pročištěním čaker, vláken DNA, aurického, emočního a fyzického těla. Pokračuje naladěním duchovního srdce na frekvence Gaii, a dále čištěním a vytvořením světelného tunelu, světelného těla. Napojení na vědomí tvůrce.

Můžete jí dělat každý den, před spaním, tím získá na intenzitě, a pokud to vydržíte 21 dní, bude mít takovou sílu, že ucítíte, jak se mění vaše myšlenky, činy i celý váš život. Nepotřebujete k tomu nic než mobil, počítač, tablet, TV s YouTube, a pouze poslouchat zvuk, nemusíte se dívat na obrazovku. Nádherná meditace vedená hlasem mé duše.

Meditaci si můžete spustit odkudkoliv, dostáváte odkaz, z jakéhokoliv zařízení PC, tablet, mobil kromě chytrých hodinek. Odkaz je jen váš a můžete jej používat na doživotí.

Co vám přinese?

 • ozdravění celého těla
 • silně zvyšuje imunitu
 • čistí čtyři vaše těla 
 • vyčistí myšlenky a zanechá nádherně zrelaxovanou mysl
 • výborný nástroj pro pročišťování během COVID i chřipky i během rekonvalescence může urychlit léčbu i zotavení
 • úžasná technika při chronických i akutních chorob i u autoimunitních, jako rakovina apod.
 • dobrý nástroj pro problémy s kůží, kostmi i vnitřními orgány
 • vytvoří světelné tělo a jakousi "ochranu" kolem nás před psychickými či fyzickými situacemi a zátěžemi
 • dokáže dobře připravovat sportovce na zápas
 • transformační nástroj, pomáhá udržet krok s vibracemi Země
 • každodenním opakování či jednou týdně zvýší citlivost jednotlivce a pomáhá se napojit na svou duši, její cestu a usnadnit rozhodování v běžných i životních situacích
 • otevírá srdce a čistí všechny čakry

Nezapomeňte, že pouze meditace časem nestačí, je vhodné doplnit vědomý fyzický pohyb (doporučuju online jógy), thajskou terapii s thajským dřevem a upravit stravu. V souladu s transformačním obdobím roku 2020/2021 přišla vhledem i krystalová Sada Světelný chrám bohyně.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Recenze

- "Dobrý den, Renátko, posílám potvrzení o zaplacení duhové meditace. A chci Vám také touto cestou poděkovat. Děkuji za vaši práci, za všechny věci, které nám předáváte. Vy jste pro mě Dar. Vy jste pro mě Láska. Jde z Vás nádherná energie, plná lásky, otevřenosti, něhy, lehkosti, humoru. Ráda se dívám na videa s Vámi a nasávám tu krásnou energii, inspiraci. Když někde slyším slovo bohyně, tak si okamžitě představím Vás, proto jak záříte. Jste první bytost, u které cítím, že i já mohu dojít k takovému otevření srdce a zářivosti. Cvičím sestavu pro Bohyně a je opravdu nádherná a návyková. Cvičím ji prakticky denně, maximálně ob den. Upřímně, myslela jsem si, že u ní moc dlouho nevydržím, že si hodinu času na ní nenajdu. Ale opak je pravdou, moje tělo i duše po této sestavě volá, ta hodina zpomalení a spojení se se sebou je krásný ostrůvek radosti a lásky. A já každý den cítím tu harmonizaci a otevírání srdce, mění se mé vnímání světa, cítím víc lásky a splynutí s celkem. A každý den zažívám své malé zázraky v běžném životě. Děkuji.Už jsem si také dvakrát prošla meditaci na čištění světelného těla, a ta je taky moc krásná a silná. Máte krásný hlas, který člověka přenese uplně jinam. Po dvou meditacích cítím záda, včera jsem potřebovala spíš ležet. Všechno se to teď, v tento čas, hezky mění, narovnává, harmonizuje. Je to krásný pocit. Na duhovou meditaci se také moc těším. Cítím, že vše ještě doplní a posune zase úplně do jiných sfér. Děkuji a přeji krásné dny. Jana"