BOHOPRANA 20

20 minut každý den. Jen ty, my, jóga a velehory.

Prana je volná energie člověka. Naše těla jsou geniální, mají sebeuzdravovací schopnosti. Náš mozek prý navíc využívá pouze 10% své kapacity.  V tomto ojedinělém online programu najdete téměř všechny dechové techniky, kterými staří jogíni omlazovali, ozdravovali a očišťovali svých pět těl, a kterými otevírali své mistrovství nabírat volnou energii."

Renata Gulabi Ra

Tentokrát to nebude o výhledech a krásných pozicích, scénu jsme chtěli na maximum zjednodušit, a dát ji jen jako malý doplněk k jednoduchému sedu. No, to se nám stejně nepodařilo. Nádherné velehory a božská příroda Vysokých Tater je nádherným obrazem. Prana se nachází nejvíce v přírodě, tam kde je čerstvý vzduch, hory, les, absolutně čistá voda. Takový výchozí stav ale ve skutečném životě skoro nemáme. Sedíme za počítačem ve městech, prožíváme svá témata ve vztazích a ať chceme nebo ne, často nás dohoní tři emoce, které nám mohou energii ubírat: 

 1. STRACH, 
 2. STRES 
 3. HNĚV

Staří jogíni byli vždy v souladu s přírodou a čerpali z ní moudrost i energii. Nezaskočil je sníh, led, déšť ani vichr. Vysoké Tatry a řeku Belu. Jejich uvnitřněné vědomí jim zajišťovalo perfektní ovládání těla a mysli. A taky měli vždy dvě důležité věci: hory (Himaláje), a řeku (Alaknandu). Vy s námi navštívíte v BOHOPRANA20 hory Vysoké Tatry a řeku Belu. 

Řeka Belá je označována za nejkrásnější a zároveň nejdivočejší řeku Slovenska. Teče v krásném prostředí mezi dolinami i lesy, protéká přes nádherné zákoutí a pěkné slovenské vesničky. Pod Kriváněm, v lesích, leží malebná horská osada Podbanské. Je to malá, nejzápadnější tatranská turistická osada, jedno z nejhezčích míst Tater. 

Dech je silnější než asany. Kdo by to byl řekl?

Co dostanete?

 • zázraky v životě a nový úroveň vnímání života
 • 12 dechových technik pro nábor volné energie
 • dechové techniky starých jogínů, které pročišťují 72 000 drah v těle, tzv. nádí, které se aktivizují dechem
 • pokud jsou dráhy v těle, nádí, pročištěny, člověku se otevírá vesmír a nové "nadpřirozené" schopnosti
 • 12 dvacetiminutových online videí, které si můžete pustit odkudkoliv
 • vědění, ze kterého může nastat vzestup vědomí
 • energii, jakou jste nezažili ani po té nejlepší kávě
 • může podpořit samoozdravné mechanismy těla
 • perfektní práci s tělem
 • neočekávané transformační příznaky jako vnitřní klid, pohoda a vyrovnanost
 • čištění nejen emočního těla
 • okysličení krve, ze které může silně vzestoupit imunita
 • okysličení buněk a všech vnitřních orgánů v těle
 • prevence proti nemocem
 • podpora hubnutí
 • podpora omlazení
 • příjemný stav mysli i těla
 • možná změna životního stylu a celého působení na světě

20 minut každý den. Jen ty, my, jóga a velehory.

Tatranský národní park je chráněn nejvyšším stupněm ochrany přírody, číslem 5. Jak jsme zjistili, v této panenské přírodě je zákaz zabít i mouchu, není možno používat žádné chemické postřiky, není dovoleno sbírat houby, brusinky ani borůvky. Takové přírodní bohatství to ve Vysokých Tatrách je, a jde to opravdu cítit. Navíc jsme zjistili, že několik Tatranských hor má tvar pyramidy, a nejsilnější transformační energii má Lomnický Štít a Kriváň.

Hory umí vždycky překvapit. My jsme v rámci natáčení zažili fakt všechno, vichr, déšť, mlhu, 4 st. C. A v tom všem natáčeli. Jakoby nás to chtělo prozkoušet, jestli jsme opravdu jogíni. Jestli jsme ochotni vyjít z natáčecí komfortní zóny. A jsme? Pokud máte chvíli čas, mrkněte se naše osobní sdílení, co nás při natáčení potkalo:

To ani nejde vyprávět, jak nám mokl foťák i fotografický batoh s drahým vybavením. Jak jsme jej balili do ochranného igelitu a jak se Jan s malou Siri schovávali, než dotočíme dechové techniky, pod stromy. Siria to s námi měla dobrodružné, ale nádherně si schrupla v nosítku, zatímco Jan spadl jednou nohou do ledové řeky. A všude kolem byly stopy medvědů nebo jsme je večer slyšeli pár desítek metrů od nás.

A tak nás tady uvidíte úplně nové,

přicházíme silnější a v souladu nejen s mořem, ale i s velehorami. A že velehory nejsou žádná sranda víme už dávno. U natáčení stále lítaly kolem hor vrtulníky a sbíraly ty, kteří někde uvízli.

Zlaté louky s žlutými květy, průzračná plesamodré horské zvonky, brusinky, borůvky a hřiby, dlouhé stráně a obrovské hory za tím vším. A nádherná řeka stály za to. 

Tento Bohoprogram máte na 2 roky.

Jak se BOHOPRANA20 provádí?

Tentokrát se bude cvičit JINAK, než u předešlých 2 sérií. BOHOPRANA20, aby byla velmi bezpečná, a neměli jste energetické čištění více, než unesete, se provádí takto:

1. Každá technika od 1-12 provádíte 7 dní. Až tedy uděláte 1. díl všech 7 dní, pak začnete 2. díl zase 7 dní, pak 3. díl 7 dní a tak dále až do dvanáctého dílu.

2. Poté si udělej 14 dní pauzu a takto to prosíme zopakujte.

3. Až poté si můžeš vyložit BOHOKARTU 1-12 NAHODILE CVIČIT. 

Díky za pochopení, jde nám o to, aby potenciál BOHOPRANA20 byl co nejvíce zázračný a nic neponecháváme náhodě.

PS: pak můžete zařadit Agnisara kriju každý den ve vašem životě jako rutinu potom co vstanete, pro nabrání energie a rozproudění ohně Agni. Můžete potom dělat více technik v jeden den. 

Kontraindikace: Bohoprana20 se nedoporučuje pro lidi s indikovanými psychickými problémy jak v akutní tak v chronické fázi. Pokud je přesto chcete zkusit, konzultujte to, prosíme, se svým lékařem. Pranajama se nedoporučuje poprvé začínat v těhotenství, pokud jste ale zvyklé z dřívějška a pranajamu pravidelně děláte, nemáte v těhotenství potíže a zkonzultovaly jste to se svým lékařem, necháváme to na vás. Pokud vám jakákoliv technika bude dělat psychické, fyzické nepohodlí či potíže, opět konzultujte s lékařem.

Aktivuj genialitu svého těla a jeho samoozdravné a omlazující schopnosti! Povedeme tě jemně podle učení starých jogínů v nádherných velehorách!


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.