Bohyně se naučily lásce. Umí otevírat srdce i v náročných situacích a uzdravit všechny své části. Avšak na Zemi zůstává mnoho bojů, turbulencí a chaosu. Bohyně se nyní ladí na ještě vyšší stupeň lásky, a k tomu potřebuje sílu. Sílu k naplnění všech svých záměrů. Bude se učit udržet záměry i v době nejvyššího chaosu a tlaku nebo manipulace. Získá všechny potřebné kvality superhrdinky, aby udržela cíl a ukončila temnotu vnitřní i vnější. Zítřek nečeká, všechny zázraky se naučíš s námi na podložce.

"Sestava jógy pro fantastickou realizaci svých cílů a záměrů ve hmotě."

Tato sestava je velmi nadčasová,  cítím, že bude pro vibraci následujících 10 let. Každým opakováním sestavy několik let budete prohlubovat své schopnosti a stávat se superhrdinkou. Poznáte to na všech činnostech, na pohledu na svět, na to, jak věci se budou měnit na světlo, ať jste, kde jste a na rychlé manifestaci. Už pouze dva dny máte do pondělního večera možnost koupit této sestavy za zaváděcí cenu. A já opravdu vnímám a cítím, že ji budeme všichni hodně potřebovat. Celá sestava přišla vhledem, tak jak už asi víte, a byla přímo koncipována tak, aby vás připravila na dokončení a realizaci svých cílů a záměrů ve hmotě. Asi se budete usmívat, ale já vůbec nevěděla, co budeme natáčet, ani jaké budou asany, než jsem se ráno probudila a přišla na podložku. A takhle to je v našem a možná i ve vašem životě čím dál více: pravdivé, autentické, bez přípravy prostě stojíte, a život udělá cvak a někdo zavolá: "klapka!"

TIP: Sestavu vám doporučuji cvičit až od 10. února, kdy drak, vůdce a ochránce roku 2024 se rozletí a roztáhne svá křídla, vynese nás a naše záměry vzhůru k výškám.

"Nezůstávejte se svými záměry při zemi, ale nohama se od země vždy odrážejte." G+Y

Tuto sestavu jsem věnovala bohyni ISIS, ženskému aspektů boha, dárkyni života. Budeme se pohybovat v jejich frekvencích, protože ženskou energii svět potřebuje více než jindy. Ale ne nechte se zmást, bohyně stejně jako bohové, mají v sobě oba aspekty v naprosté rovnováze, tady jsou o několik kroků napřed před lidmi. Dokážou potřebným způsobem používat každý svůj aspekt, a v tomto videu nehledejte velkou nebo přílišnou jemnost a něhu, ale opravdovou
vytrvalost,
sílu,

  •  pevnost
  •  pružnost
  •  stabilitu
  •  odhodlání
  •  naději.

Připravte se na to, že tato sestava je středně náročná, kdy opravdu své tělo dokážete přestavět na nádherný křišťálový, pevný a pružný chrám ke hvězdám.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.