7 stupňová metoda omlazení obličeje

Vstup se mnou do prémiového online kurzu! Každá žena se může cítit jako královna! Tahle metoda mě neskutečně nadchla! Zkoušela jsem ji 3 měsíce a je to zatím nejsilnější omlazení a změny v pleti, které mi přinesla. Přinášela je téměř okamžitě, do 10 dní to bylo vidět, a každým dalším dnem mě výsledky motivovaly ji dělat znovu a znovu. Nemusela jsem se nutit! Utvářela jsem ji ze všech nejsilnějších technik, které znám, postupně jsem je za sebou seřadila tak, aby se výsledky co nejvíce stupňovaly. 

A víte, jaký je výsledek po třech měsících? Stála jsem vedle luxusně oblečené paní v Laserovém centru a čekala jsem na laser pro odstranění starého tetování obočí. Paní měla o 15 let méně a očividně měla botox a další úpravy obličeje a čekala vedle mě na další. A víte co? Vypadala jsem vedle ní božsky! Měla jsem takovou radost, z toho, že přírodní masáže a péče fungují jako nejsilnější božský nástroj! Sestavila jsem pro vás krátkou tabulku, co mi 7 stupňová masáž přinesla za 3 měsíce, každodenně. Nemůžu říct, jaké procenta si tam dáte vy, protože výchozí stav péče o obličej a životospráva jsou u každé z vás jiné. Ale troufnu si říct, že tahle tabulka vám přinese tyto procenta za rok až dva pravidelnosti. 

Tento online kurz jsme pojali jinak, tentokrát jsem chtěla, ať se cítíte jako královna. Ať jste zahrnuty nejen luxusními technikami a konečnou sestavou pro každodenní použití, ale abyste dostaly zároveň potřebné nástroje, které jsme koupili různě po světě u těch nejlepších výrobců v oboru. Otestovali jsme jich několik. Mohou vypadat, že jsou levně k dostání, ale materiál je úplně jiný a složení je na špičkové úrovni. Najdete je v ceně kurzu v "hýčkacím balíčku".

  Co tedy dostanete?

  • online kurz: 7 videí s podrobným popisem technik 
  • online kurz: 1 souhrnné video se sestavou pro každý den
  • poštou: hýčkací balíček v hodnotě 5000 Kč s nástroji na některé techniky za 1 Kč, platíte jen poštovné
  • skupinovou webinářovou podporu 1x za 3 měsíce na Zoomu

  Hýčkací balíček obsahuje

  • 2 dřevěné kartáče ultrasoft na obličej pro suchou lymfatickou drenáž z přírodních žíní
  • 1 razítko pro tvorbu kolagenu, hluboké vrásky a tvorbu chloupků v obočí
  • 2 omlazující oleje 30 ml Bohyně slunce a Bohyně měsíce
  • 1 hydratační bělící sérum 
  • 1 střední vakuum puf na středně velké části obličeje
  • 1 malý vakuum puf na malé části obličeje: rty, okolí očí a rty
  • 1 velký silný široký puf na celý obličej a nejsilnější efekt omlazení

           2 omlazující oleje 30 ml+30 ml

  Součástí hýčkacího balíčku jsou i dva oleje z nejdražších substancí:

  1. Bohyně Slunce pro ranní použití 

  2. Bohyně Měsíce pro večerní použití

  Samozřejmě velmi doporučuji používat ráno i přírodní opalovací krém, který nanášíme až na oleje Bohyně. Tento olej nelze zakoupit zvlášť mimo kurz, za což se omlouvám, ale prostě některé věci nejdou. Nedoporučuji používat jakékoliv chemické přípravky, tímto proces značně zpomalíte.

  Ke kurzu budete potřebovat jakoukoliv guasha a guasha se zoubky nebo roller či Bohohřeben pro tvorbu kolagenu. Spoustu věcí zvládnete ručně nebo s jednoduchou guasha. Je důležité, abyste věděly, že nejsilnější masáž guashou budete mít díky Tachyonizovanému Plastickému chirurgovi.

  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.