WORKSHOP RITUÁLY OMLAZENÍ

Rituály Omlazení je sestava pro ženy pro každý den. Naučíte se tibetské a thajské techniky v oblasti stravy, cviků, manter a rituálů, které vám velmi omladí a detoxikují tělo a obličej. Nakonec se naučíte programovat svou mysl a podpořit svůj nejhlubší potenciál. 

Tento workshop je nejvíce transformační a ucelený, doporučuji ho jako první kurz, je pro začátečnice i pokročilé velikým posunem. Obsah workshopu je zcela jiný než ve workshopu Sestava Omlazující jógy, který doporučuji navštívit jako druhý. Je vhodný pro ženy od 25 let. Velmi silně aktivuje manipura čakru, nazývám jej slunečním kurzem. 

🌸Co se naučíte?


💠To, co se dozvíte vás může zavést k samotné podstatě. A to, co se naučíte vás opravdu může udělat šťastnějšími, krásnějšími a zdravějšími. Disciplínu a sebelásku už k tomu trochu můžete přidat samy. Dostanete nástroje, a to, jestli je využijete je už jen na vás. 

💠Projdeme pět oblastí:

1. CVIČENÍ - co a jak a proč cvičit, aby se nám pořádně točily čakry, detoxikoval organismus, uzdravovaly orgány a především, abychom tělo OMLADILY?

2. THAJSKÁ OMLAZUJÍCÍ MASÁŽ OBLIČEJE - naučíte se, jak omladit obličej jediným způsobem, který je trvalý a je lepší než BOTOX. Navíc detoxikujete tímto i tělo. KOSMETIKA - podstata dekorativní i pěstící kosmetiky na obličej tělo i vlasy. Péče. Tady budete hodně překvapené.

3. STRAVA A VÝŽIVA - samotná podstata co a jak jíst a proč. 3 základní recepty na elixíry obnovy, výživy a detoxu + 3 další recepty na možné varianty jídel, které nejsou složité, ale jsou chutné a výživné + Detox pomocí potravin + 5 omlazujících potravin. Léčení v nemocích.

4. THAJSKÁ DETOXIKAČNÍ AUTOMASÁŽ TĚLA - krátká série masáže sebe samé, aby se tělo začalo detoxikovat a omlazovat, především obnovovat buňky.

5. PROGRAMOVÁNÍ MYSLI - jak čistit a programovat mysl na vyšší úroveň vědomí, programy, které v kolektivním vědomí letí, už nepotřebujete. Omlazení pomocí mysli.

Káťa, 28 let, vizážistka: "Ahoj Renčo, já teda mám chuť sdělit písemně moje pocity ještě. Děkuji moc, víš co jsem zjistila že několik let chci na Bali, ale vlastně jsem to dnes pochopila - já moje duše tam chtěla jen za poznáním a to jsem dnes dostala u vás...jste pro mě kousek Bali a Thajska takže vlastně splněný sen. Těším se na další setkání. Bylo to super a já v detoxikanim prosesu, už jedu delší dobu takže u mě vše funguje hodně rychle. Přišla jsem doma a spustil se velký proud slz a jsem hodně unavená... ale super vím proč se to děje. Děkuji ještě jednou, že jsem mohla svůj narozeninový den takto užít. Děkuji za Tvoji energii❤️"

🌸Jaké má kurz účinky?

Abyste mohli naplnit skleniči něčím dobrým a novým, musíte nejprve vyprázdnit to staré. První dva měsíce se tělo, obličej i mysl budou čistit. Zejména na obličeji mohou být skvrnky, pupínky, ojediněle mohou vznikat opary, malé místa s ekzémy nebo alergií. Po třech měsících budou největší změny na obličeji. Pleť bude mít lepší barvu, změní se tvar obličeje i jeho kontury, kvalita kůže bude pevnější a jejím prokrvením znatelně zmizí a nebo se sníží vyrážky, akné a vrásky. Po šesti měsících pravidelné masáže obličeje mohou být méně výrazné jizvy a deformace nebo větší nerovnosti nebo vady obličeje. Výrazná změna nastává po roce cvičení. Doporučuji vyfotit obličej každé 3 měsíce.

Účinky nejvíce zaznamenáte na obličeji, ale celé tělo bude procházet detoxikací a čištěním nejméně 6 měsíců, záleží jak upravíte stravu, a co, kolik a jak budete k elixírům jíst a pít.

Workshop výrazně posiluje ženství. Sestava pracuje s hormony, které mají na starost emoce a část stárnutí organismu. Dech okysličuje tkáně a krev, že budete (nejen) vypadat zdravější.

Mnoho žen po měsíci zhubne o 3 kg, a pokračuje až k 7 kg.

Přibude vám spoustu energie, budete zářit a časem se zlepší hybnost těla a pokud budete mít disciplínu a vůli, můžete se výrazně ozdravit a omladit.

Renata, 42 let, televizní moderátorka: "Ahoj Reňuli, cítím potřebu ti hned napsat, a to i přes to, ze jsem si chtěla nechat odstup a napsat zítra, ale už dávno vím, že se věci neodkládají, nevyplácí se to, nemají pak tu sílu, tak třeba bude pokračování dnešek na me zapůsobil velmi silně, cítila jsem se jako mezi svými, byť si uvědomuji, že jsem mnohé ženy vnímala jen vzdáleně jako kompars, bolí mě kus těla, ale mám na duši balzám, je mi krásně na rtech, mám stále úsměv, zůstala bych klidně dál a dál, a přesto, že jsem čekala praktické činnosti, aspoň tak to ze zadání vypadlo, jsem ráda, že celý den plynul spontánně. Jsem nabitá a šťastná, že jsem dnes byla s tebou a poznala tě na živo v této rovině ..., poloze.., děkuji."

🌸Od kolika let je kurz vhodný?

Myslím, že čím dříve, tím lépe. Není jen pro starší ženy, jsou to omlazující techniky pro ženy, které mohou přidat do svého dne od 30 let, které se snad jednou budou předávat z generace na generaci. Pokud má někdo problémovou pleť, může přijít na workshop i v mladším věku

Emilka, kosmetička, 51 let: "Doporučuji👍😀👏 ujistila jsem se, že techniky masáží, vhodného pohybu, správně voleného detoxu jsou správná cesta, děkuji."

🌸Doporučení k workshopu:

Workshop je maximálně pro 16 žen. Rezervujte raději včas🙌🏼. Workshop bude praktický, nebudete tedy jen sedět a poslouchat. Každé omlazení začíná detoxem, čištěním, můžete si dát půst již v den předem a na večeři něco lehkého. Prosím, příjďte nalačno. Součástí kurzovného je i jídlo🥗🍹, které si v rámci učení samy připravíme, pokud víte, že jste hladové, přiberte si svačinku. S sebou si můžete vzít  pohodlné oblečení (legíny, tričko), přípravky na odlíčení a makeup s sebou, pokud je používáte. ♥️

Abyste si nemusely psát, dostanete nádherné skripta, které mají v sobě i poklady, které na kurzu nezazní a můžete si do nich psát, je v nich místo.

🌸Jak se připravit na kurz a co s sebou?

Vezměte si pohodlné oblečení , nejlépe vrstvené, at můžete cítit teplo a chlad. Pokud jste hladový typ, vezměte si jídlo, ale lehké jídlo je součástí workshopu. 

Moc už se na vás těším, je to boční vchod budovy Vítkovická 15, na zemi najdete směrovky :). Parkování hned u budovy. Více na webu vivaostrava.cz v sekci Jak to u nás chodí. Kdybyste chtěly hotel, doporučuju levnější verzi Hotel Vista, který je dostupný busem, tramvají nebo autem a je čistý za pěknou cenu v Ostravě Jihu. Zastávka je U Helbicha nebo Hotel Bělský les a naše u studia je Dolní Vítkovice Hlubina. Projdete podchodem a jste tam :). Renata