OMLAZUJÍCÍ THAJSKÁ MASÁŽ OBLIČEJE a antiage olej

Všimli jste si někdy, jak mladě vypadají thajské ženy? Thajská automasáž obličeje dokáže daleko více než krémy, oleje a nebo strava. Dle některých je to prý jedna z mála metod přírodního omlazení, která funguje ve zralém věku. Tato technika je již pro mladé ženy, a může se předávat z generace na generaci. Kurz je nejoblíbenějším kurzem série, naučíte se nejen techniku, ale prožijete silný zážitek při míchání úžasného omlazujícího oleje, který si samy namícháte a dáte mu svůj záměr.

Speciální kurz Thajská omlazující masáž obličeje, kdy se za dvě a půl hodiny naučíte sestavu obličejové masáže, která je nejsilnějším přírodním nástrojem omlazení obličeje. Dozvíte se podstatu omlazení obličeje, která je zásadní, abyste opravdu za 3, 5 měsíce viděli velké a viditelné změny. Donesu 3 nástroje k ještě většímu zesílení celkového efektu, který vás naučím:

  1. Dermaroller - čínská jehličková technika omlazení
  2. Gua- sha - čínské kameny z Nefritu pro omlazení
  3. malé masážní heblátko na povadlé vrásky kolem úst a brady

Masáž budeme provádět s omlazujícím olejem, který si samy namícháte! Nadechnete se nádherných přírodních silic a budete mít i teorii a základy k omlazující kosmetice a péči o pleť.

Účinky thajské omlazující sebemasáže

Abyste mohli naplnit skleniči něčím dobrým a novým, musíte nejprve vyprázdnit to staré. První dva měsíce se tělo, obličej i mysl budou čistit.Zejména na obličeji mohou být skvrnky, pupínky, ojediněle mohou vznikat opary, malé místa s ekzémy nebo alergií. Po třech měsících budou největší změny na obličeji. 

pleť bude mít lepší barvu 

změní se tvar obličeje i jeho kontury

 kvalita kůže bude pevnější a jejím prokrvením znatelně zmizí a nebo se sníží vyrážky, akné a vrásky. 

po šesti měsících pravidelné masáže obličeje mohou být méně výrazné jizvy a deformace nebo větší nerovnosti nebo vady obličeje. 

Výrazná změna nastává po roce cvičení. Doporučuji vyfotit obličej každé 3 měsíce.
Sestava je velice unikátní a funguje, velmi bude záležet na vaši sebedisciplíně a vůli ji provádět každý den. 

Když si to uvnitř sebe nastavíte jako "RITUÁL SEBELÁSKY", máte o půl úspěchu postaráno. 

Pokud ji budete provozovat 3,5 měsíčně 1x denně 20 minut, změní vám strukturu kůže a dalo by se říct celý obličej. Samozřejmě k lepšímu. 

Ukážeme si masáž hlavy a uší. Na obličeji a uších máme obrovské množství nervových zakončení a vedou zde dráhy a linie vnitřních orgánů. Na uších je jich veliké množství. Masáží obličeje tedy nezískáte jen "nový obličej", ale detoxikujete a "masírujete" své vnitřní orgány. Naučíme se prastarý thajský recept na mládí a krásu. 

Thajské ženy mají silně účinné sebemasážní pomůcky z Nefritového kamene a dřeva. Naučím vás masáž i s nimi.

Existuje thajská technika, která je silnější než jakékoliv krémy, které fungují jen aktuálně. Možná, že po letech si ji budete cenit více než botox, protože narozdíl od něj se neztrácí v čase ani neuvadá a nevypadá nepřirozeně, ale čím déle ji budete dělat, tím mladší budete vypadat." Renata Ptáčníková

Žijeme v gravitačním poli. Thajská masáž nabízí ve své podstatě silnou detoxikaci celého těla, její součástí je reflexní masáž, stimulace samoozdravných bodů na tzv. liniích SEN, a také předávání meditativního stavu. Mistr Papá Nikolas mne před nějakou dobou seznámil s automasáží obličeje a hlavy, kterou vyučuje nejlepší Mistr thajských terapií v buddhistickém klášteře v Chiang Mai, nazývaný Pischest, který je mým učitelem. Ve svém životě jsem viděla hodně, a vím, že věk je velice relativní číslo. Náš organismus se umí plně obnovovat za určitých okolností do 80ti let. Tuto "pichetovskou techniku" vás naučím za 2,5 hodiny tak, abyste ji mohly každý den dělat doma a těšit výsledek pak sebe i svého partnera. Povím vám k ní mnoho zákonitostí a zajímavostí, budu s vámi sdílet, co dále funguje, ale nejvíce omladíte organismus celodenním workshopem Rituály Omlazení.

Součástí thajské masáže obličeje bude namíchání zimní verze antiage oleje. Příjďte se naučit namíchat antiage olej. Naučíme se jeho složení a rovnou si jeden 20 ml odnesete domů. Jeho blahodárné složení je podle starých receptů, které se předávaly z generace na generaci. Míchání olejů a hýčkání sebe je cestou k rozproudění energie ženství, která ve světě nyní chybí. Olej je vhodný na každou pleť od 25 let, a má dvě varianty zimní a letní verzi. Antiage olej můžete věnovat i jako dárek na vánoce. Budete umět namíchat vlastní luxusní antiage olej a dostanete recept. V kurzu se dozvíte podstatu péče o pleť, vysvětlení funkce detoxu a obnovy buněk, vyprávění o účincích jednotlivých substancí antiage oleje.

Součástí workshopu jsou velice luxusní éterické oleje, které jsou v ceně. Také donesu thajské a další masážní kameny a nástroje k RITUÁLŮM, které můžete používat.

Kurz doplňuje celou sérii workshopů podporující omlazení, krásu, ženskost a zdraví, RITUÁLY OMLAZENÍ.

Na workshopu se dozvíte a naučíte jak pracovat s dermarollerem a nefritovými masážními kameny Gua sha. Obojí zesilují účinnost a velmi ozdravují a omlazují pleť. A to teď úplně vážně: tak silné účinky nedosáhnete žádnou běžnou péčí o pleť, pokud nechcete tedy chemické a nepřirozené metody, které já neučím. 

Thajskou omlazující masáž školím buď jako samostatný kurz a zároveň je v ucelené sestavě workshopu RITUÁLY OMLAZENÍ. A je to nejoblíbenější kurz. Největším překvapením pro mě je, že ženy příjdou na kurz Omlazující masáže obličeje, a když jim začnu ukazovat thajské techniky sebemasáže, a vysvětlím, jak to funguje, jsou tak nadšené, že se tím mnohdy zaobírají ještě hodinu navíc! :) Pak totiž pochopí tu podstatu, to, o co v celém tom jde. A ony to cítí a chtějí to. Hřeje mě, že chtějí jít do hloubky."