Harmonizace žen a mužů a přechod do nové etapy světa právě započala! 

29.05.2020

Harmonizace žen a mužů a přechod do nové etapy světa právě započala! Děje se významné období od novoluní v květnu do období Slunovratu 20. 6. 2020

Renata Gulabi Ptáčníková, 29. 5. 2020

Dostávám nádherné vhledy za tento krátký čas, který teď probíhá. Počátek začíná v rovnováze. Karanténa skončila, je před námi nový, nepopsaný list, a také se blíží workshop Znovuzrozená, který je téměř obsazen.

Nejdřív bych vám ráda napsala, že máte ohromné štěstí, protože se dějí dvě důležité věci:

1. Období od květnového novoluní 2020, do slunovratu 20. 6. 2020 je velké období harmonizace žen a mužů a je to období čištění, a možných nových začátků. V tuto dobu můžeme opustit všechny programy, projekce a začít žít novou lepší realitu. Workshop je nastaven tak, aby vám s tím hodně pomohl.

2. Kurz Znovuzrozená je za 4000 Kč kvůli koronaviru, udělala jsem jej za tuto cenu, abych svou částí přispěla světu a ženám, abychom to zvládli :) Další již bude 6000 Kč. Na znovuzrozené bude úplněk!!! :) Další termín Znovuzrozené čekejte o prázdninách, bude!!!

Tak tedy, počátek začíná vždy v rovnováze, proto se dostáváme do rovnovážného stavu. Rovnováha se tvoří sama úžasnými vibracemi, které částečně prožívá celá Země, ale spoustu z toho máme ve svých rukou. Cítím, že numerologické datum pro harmonizaci, slunovrat 20.6.2020 je pro nás velmi významný. Co teď? Proč se to děje?

Proto v tomto období můžete pociťovat:

1. absolutní nevraživost na vašeho partnera
2. nedůvěra k mužům, ať už podvědomě nebo vědomě
3. hádky, jako byste měly PMS
4. vztek, lítost, pocit tlaku
5. události ve vašem životě jako by gradovaly, a nebo rychleji se střídaly období horších událostí a období hezkých (nic mezi tím)
6. občasné pocity vděčnosti a nadhledu
7. možnost uvidět a ucítit staré emoce, které se otevírají nyní, abyste je mohli odevzdat a opustit.

8. Vnímám tohle období i jako okamžiky pravdy, stará realita se nám ukazuje více, než normálně, je třeba si pravdu o sobě a ostatních uvědomit, přiznat a jak říká Eckhart Tohle, buď situaci změňte, nebo z ní odejděte. Veškeré cesty změn a "malých revolucí" by měly být evidentní, jasné, přímé, konkrétní, ale také mírové a humánní. Stagnace nás nezavede dopředu.

Nevadí, pokud tyto emoce necítíte, může to být z různých důvodů. Pokud partnera nemáte, může vám to stejné odkrývat děti, dcery i synové, rodiče nebo kolegové z práce.

Co s tím? Brzy budu mít ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ na facebooku Příznaky Transformace, kde budu o tomto tématu více mluvit. Bude to buď o víkendu nebo z kraje příštího týdne, sledujte tento emailový zpravodaj a Facebook Ritualyomlazeni.cz Kdo cítí, že by chtěl být na workshopu Znovuzrozená, napište mi, zkusím zajistit ještě pár volných míst.

Energie může gradovat, proto doporučuji v tomto období až do slunovratu:

1. začít s novými projekty, uskutečňování svých snů
2. ukončit a opustit vše co je destruktivní pro vaši duši i tělo (strava, staré myšlení, staré návyky apod.)
3. hlídat si myšlenky a emoce, ještě více než předním se dívat dovnitř
4. zpívat mantry, dělat jógu (více než dobře dělá i Online program Omlazující jóga, ve kterém jdeme dopředu všechny společně)
5. pobývat v sauně, u ohně, v přírodě, každodenní procházky v přírodě
6. více mluvit s partnerem a jít do otevřenosti a dívat se, co vás zraňuje, proč se vás to dotýká a "koho" se to dotýká
7. začít jíst zelené potraviny (sama používám greenways - mohu objednat i pro vás)

8. pomalu zahajovat nový způsob myšlení, denní rytmus upravit tak, aby byla ROVNOVÁHA MEZI PRACÍ A ODPOČINKEM, rovnováha mezi polaritami.
9. upravit dům, byt, prostor kolem sebe, nebát se ho CELÝ ÚPLNĚ PROMĚNIT A ZREKONSTRUOVAT, přijmout více rostlin a světla do svého prostoru.

Přeju vám nádherný čas, brzy napíšu další řádky. S láskou, Renata


Podpořte své ženství v tomto období, a vyrobte si nebo objednejte letní omlazující olej z růže!

Máloco dokáže vystihnout božskost ženství tak, jako růže. Růžová růžeje barvou bezpodmínečné lásky. Je něžná, trochu plachá, laskavá a soucitná. Aby ji někdo jen tak neublížil, má trny, ale svou krásou a laskavostí zdobí svět.

Mám jeden velký litrový flakón růžového oleje, s vlastním receptem, který jsem dostala zase "shora". S receptem se podělím, zkuste jej taky. Protože je to letní omlazující olej LOO, jeho podstata zůstane jako u předešlého LOO s jetelem a šeříkem a má podobný základ.

Recept na omlazující olej z růže

Na 1 l flakón:

1/2 kokosového oleje
1/4 makadamiového oleje
1/6 oleje ze semen granátového jablka
Okvětní lístky růže do 3/4 flakonu
10 kapek esence z vanilky
10 kapek esence růže stolisté
1 velkou lžíci mangového másla

3-5 týdnů macerujte a každý den protřepávejte.

Kdo by si jej chtěl koupit, 20 ml 420 Kč, 30 ml 690 Kč. (Ale mám omezené množství), pište mail renata@vivaostrava.cz . Dobře funguje na Thajskou omlazující masáž obličeje, mrkněte na termín https://www.ritualyomlazeni.cz