Jak na YONI vajíčko

Jak používat yoni vajíčko a yoni master sada

EBOOK 390 Kč

ZDARMA VIDEA K YONI VAJÍČKŮM dole

 
Jsou krásné polodrahokamy a krystaly vybroušené do tvarů vajíček různých velikostí, vyleštěných tak, aby byla pohodlná ke vkládání do yoni. "Yoni" je sanskrtské slovo pro ženské reprodukční orgány znamená doslova Sacred space = posvátné místo. Jeho symbolika byla na východě uctívána od pradávna, je spojována s životem, láskou, centrem moudrosti, sídlem kreativity - děloha, spojení s matkou Zemí. 

Existuje něco, čím samy sobě můžete pomoci, různě se masírovat a co používat. Ve všech třech workshopech ukazuju silně detoxikační sebemasážní techniky, i to, jak fungují toxiny. A také sebe masírujeme, abychom vytlačily fyzické, ale také i emoční a mentální programy. Mnoho negativní energie sídlí v břichu, proto učím dýchání dechovými jogínskymi technikami. Hodně jich také ulpívá v naší yoni, v ženských orgánech. 


Chcete se dozvědět jak na yoni vajíčko a master set? Jak s ním cvičit?

Objednejte si nádherný a užitečný Ebook za 390 Kč.

Objednávka Ebooku nebo výkladu karet o vhodnosti typu kamene


Naše děloha vše zaznamenává. A jejímu pročištění je třeba rituálů. Modlitby, meditace a dechové očistné techniky na tohle nestačí- je potřeba zahrnout fyzikální element. 


Již 12 rokem dělám a učím se Thajské terapie u mistrů a učitelů. Upřímně, dosahuji jimi u klientů největších a nejsilnějších výsledků. Samozřejmě ve spojení s jógou a stravou, myslí apod. Toto je doplněk, ale pro mě velmi důležitý. Jak souvisí yoni s Thajskem? Ono leží totiž od věků na velmi významném dopravním uzlu🗺: mezi Čínou, Indií a Tibetem. A tak tudy museli projet všichni, kdo chtěli odtamtud nebo tam. A jak víte, největší drahokamy a poklady poznání leží právě tam. Když tedy pominu Sibiř, Egypt, Mexiko a Amazonii. Takže, jednoduše řečeno, Thajci dostali ty nejlepší věci.

A teď o původu Yoni vajíček a jak souvisí s omlazením? 

Pocházejí ze starověku, konkrétně z Číny. Zde byla výsadou císařského dvora. Původně se vyráběla z posvátného nefritu, dnes jsou ale k dostání v mnoha jiných polodrahokamových variantách. Hodně je propagoval i známý thajský taoistický mistr Mantak Chia. Čínské princezny císařského dvora, které používaly vajíčko, byly také známy svou krásou až do pozdního věku, neměly vrásky kolem očí a ani kolem úst. Pevné pánevní dno má vliv na kruhové svaly v obličeji. Jakmile jej zpevníte, vymizí vám vrásky, povadlá víčka nebo rty. Je to dáno propojením kruhových svěračů v těle.

Jaké kameny jsem pro vás vybrala a proč?

A proto jsem do mého eshopu zařadila 4 typy základních kamenů, které vnímám jako velmi důležité pro očistu celé spodní pánve a poté jsou to 2 transformační kameny pro tuto silnou dobu, ametyst a fluorid, které ke mně přišly jako informace v mém vhledu. Každou ženu volá jiný krystal, především kvůli tomu, co si "pamatuje její yoni" a co prožila, co potřebuje čistit a především vyléčit. Všechny ne-moci vznikají v myšlenkách, v postojích a nevyjádřených a nevyhojených emocích. Krystaly jsou magnetické a dokážou nám hodně pomoci. Nemůžeme si to poplést a říct si, že za nás vyřeší naše problémy. Jsou nástrojem, a takto je dobré se na to dívat. 


Každé naše yoni vajíčko i sada má vlastní certifikát o pravosti kamene z České Gemologické laboratoře, nejsou přibarvovaná a každé z nich má svou vlastní energii, kresbu a individualitu.


Ke každému yoni vajíčku, které u nás zakoupíte, dostanete přiložený ebook zdarma, jak vejce používat, a k čemu slouží, co umí jednotlivé kameny. Prohlédněte si toto video, které je pro vás zdarma.


Ptáte se mě, jaký kámen zvolit? 

Mohu vám pomoci se nacítit, objednejte si výklad karet za 300 Kč o nejvhodnějším vajíčku pro vás (3 otázky na 3typy kamene). Určitě neuděláte chybu růženínem, jsou hodně hojivé a yinové, opatrně s červeným karneolem, ze kterého jsem nadšená, a je to opravdový kámen rozpálení první, druhé a třetí čakry, a také bílý jadeit, který byl základním yoni krystalem císařoven a kněžek. Nejsilnějším čistícím kamenem je opravdu obsidián. Pro současné vibrace jsou dva kameny: ametyst a fluorit, které transformují a harmonizují velice dobře v tomto silném období a budou platnými kameny pro rok 2021. Jestli vás zajímá, níže si o nich všech přečtete.

YONI MASTER SET vám pomůže:

🔴Při neplodnosti,
🔴při jakýchkoliv ženských problémech,
🔴Při bolesti bederní páteře,
🔴při bolestivé menstruaci,
🔴při nedostatku sexuálního vzrušení,
🔴pro posílení pánevního dna,
🔴pomáhá odstranit inkontinenci
🔴při myomech, cystách atp.
🔴v klimakteriu

Protože se soustředím především nejprve na odstranění výběr energie, odhalení stínů a jejich vyplavení, doporučuju pokročilým Yoni Master sety z Obsidiánu. Ale je to velmi individuální.

Kameny a krystaly

🌸Nefrit

Nefrit je posvátným kamenem dlouhověkosti. Cokoliv v Číně má souvislost s omlazováním, je nefritové nebo jadeitové. Možná proto, že je to kámen na podporu ledvin, a k nim dlouhověkost patří. Nefrit stále naciťuju a studuju. Patří mezi velmi zajímavé kameny. Nefritové yoni používaly kněžky a princezny v Číně, díky němu neměly vrásky, znaly souvislost mezi pánevním dnem a částí kolem úst. Pokud věříte ve stará poznání, začněte určitě nefritem. Kámen pro začátečnice i pokročilé, ve sbírce by neměl chybět. 

🌸Růženín 

Pro tu, která potřebuje pomoct se sebeláskou, láskou a vztahy, doplnit energii lásky, zahojit staré psychické i fyzické šrámy. Témata jsou: sebeláska, láska, otevření srdce, harmonie a harmonické vztahy, podporuje nalezení na lásku a doplnění citu sama k sobě. Vyzařuje lásku a doplňuje ji všem, kteří lásku hodně vydávají a zatím nedostávají zpět. Maminky po porodu, ženy po rozchodu, zdravotní sestry apod. 

🌸Obsidián

Nejsilnější yoni set na odstranění negativní energie, odhalení stínů a jejich vyplavení na povrch, aby mohly být přijmuty a vyléčeny. Vhodný po potratech, pro dočištění energií po expartnerech, po negativních sexuálních zážitcích, po prožité smrti blízkých, po nemocech. Pozor! Je velmi silný, obvykle se nehodí jako první yoni vajíčko. Používá se na přetrhání závislostí a závislých, destruktivních vztahů, které nás stále táhnou zpět. Obsidián je velmi ochranný kámen. Není pro začátečnice.

🌸Ametyst pro produchovnělí vztahů

🌸Křišťál pro čištění karmy

Všechny další kameny najdete v manuálu k yoni sadám, který zasílám po jejich zakoupení. 


Každý yoni master set čistím a omývám před tím, než se dostane k vám v řece Morávce v Beskydech a nebo nabíjím čistou energií Reiki. Při balení drmolím v sobě mantru nesmrtelnosti, abyste dostali svůj balíček s krásnou a čistou energií. Pokud nejsem na Morávce, vždy je omývám v levandulové solné koupeli a nabíjím Reiki. 


Další kameny k objednání

🌸Červený karneol - pro vášeň, plodnost, vitalitu. 

🌸Křišťál - pro začátečnice. Univerzální kámen

🌸Ametyst - produchovnění hmoty, pro ženy-léčitelky, ženy terapeutky

🌸 Nefrit - kámen ledvin a dlouhověkosti, posiluje ledviny a omlazuje

🌸 Rodonit - kámen odpuštění a hojení starých zranění srdce, působí proti mstě

Jak čistit yoni vajíčka? 

*Výňatek z ebooku, který dostanete, když si koupíte yoni vajíčko zdarma. 

Yoni vajíčka fungují. Je to "thai therapy" v místě, kde se s klientkou nikdy nedostanu, a ani nechci. Pomůže jako sebemasáž, "vytlačuje" stará zranění, staré negativní energie, posiluje pánevní dno, znovu zcitlivuje yoni. Nejhezčí výsledky mám s maminkami po porodu nebo těmi, které rodily těžce, ale při dnešním životním stylu s mnoho ženami kolem třicítky. 

📢Dávají zpětnou vazbu, že jsou vitálnější, šťastnější, citlivější, upravuje se jim PMS i další menší zdravotní komplikace. Ty nejvnímavější umí číst stará zranění, která se jim vyplavují nošením yoni vajíčka. Ten, kdo chce jít ještě hlouběji, je nosí menší, velikosti M a S, a dělá s nimi jógu. (Naučíte se na mém workshopu 29/2 Sestava Omlazující jógy celodenní workshop .)

- miluju solnou lázeň s levandulovou solí, kterou si sama vyrábím z levandule, (nebo mořskou solí a 1 kapkou levandulové silice). Levandule a sůl jsou fajn dezinfekce. Nabíjím úplňkem 🌕🌑nebo novoluním přes noc.
- omývám 🧴přírodním mýdlem po běžném nošení.
- do pytlíčku kápnu kapku silice levandule a rozetřu po celé vnitřní části, tak aby i pytlík byl hygienický. (já tam sypnu i trochu soli)


Na hodinách Omlazující jógy s těmito kameny mohou cvičit pokročilé jogínky, stejně jako na workshopu Sestava Omlazující jógy se učíme sestavu s yoni vajíčkem i tantrický tanec.