REGISTRACE PRO VSTUP ONLINE PROGRAMU

Zázraky na Zemi jsou zákony nebe.

Jsme tady, abychom v sobě rozpoznali Boha. Potřebujeme začít vnímat naši duši, zdravé tělo a ovládat naši mysl, abychom si mohli užívat každý dech na Zemi. Nikoliv jako utrpení, ale jako nekonečnou radost. Pojďte se naučit přirozený způsob života, naučte se, jak očistit a přeměnit své tělo a mysl na živé sny své duše. Jsme vděční za staré techniky, dary a rituály, které jsme obdrželi od našich učitelů a duchovního Mistra.

Rádi vám ukážeme, jak vytvořit prostor pro zázraky.

Najdete zde online obchod, kde si můžete koupit tři online programy, které se skládají z krásných kapitol a lekcí, složených z digitálního obsahu, videí, ebooků, fotek a textů. Všechny tři programy se doplňují a navazují na sebe, jsou pro ženy i muže. Máte k nim přístup po dobu dvou let, abyste mohli postupně přeměnit svůj život, mohli jste se k nim stále vracet a nacházet stále něco nového. Samostatně si můžete objednat také krátké jógové sestavy a meditace pro uzdravení v různých oblastech.

Pro ty z vás, kteří chtějí omladit a přetvořit svůj život a chtějí vyzařovat a obklopit se krásou, najdete zde eshop s přírodními nástroji pro omlazení, sebemasáž, očistu a krásu, také nádherné Janovy léčebné a harmonizující obrazy.

Několikrát ročně plánujeme retreaty, živé kurzy, pro ženy i muže v České Republice i ve světě.