THAJSKÉ TECHNIKY PRO DETOX A OMLAZENÍ

Nejsilnější kurz Ritualyomlazeni.cz složený z thajských sebemasážních technik pro silný detox a omlazení pro ženy a muže. Naučte se thajské sebemasážní techniky! Výrazně zlepšíte svůj zdravotní stav i pohybový aparát, kdy nastává detoxikace na všech úrovních. Ze všech kurzů Rituálů Omlazení je tento kurz nejpokročilejším a zároveň nejsilnějším. Thajské terapie zvládne každý, kurz je vhodný i pro úplné začátečníky i nejogíny. 

Co se naučíte?

Thajské sebemasážní techniky na hluboké odblokování zad, vysoký stupeň detoxu na všech úrovních a tím pádem i omlazení, ozdravění organismu i psychiky.

Tyto techniky jsou jednoduché na naučení, ale nejdůležitější je naučit se cítit sebe. Rok se s rokem sešel, a my jsme chtěli předat prastaré Pichestovské učení, které jsme se naučili v jeho chrámu v Chiang Mai. Pichest učí CÍTIT, nikoliv VĚDĚT, a my se tohle učili docela dlouho. Přijďte se to naučit, možná, že budete cítit jeho dřevěnou hůl a úsměvné i silné příběhy, jak jsou protkané mezi učením. Naučíte se podstatu Thajských terapií, jak vznikly a proč, a budete zase blíže k sebeuzdravování a uzdravování své rodiny a přátel přírodní cestou, která může detoxikovat a uzdravovat na velmi vysokém stupni.

Na workshopu se dozvíte podstatu thajských masáží, naučíte se krátkou sestavu, kterou můžete dělat sami doma. Tato krátká sestava je určena zejména odblokaci zad, ale i prokrvení vnitřních orgánů. Thajskou masáž si možná zamilujete natolik, že ji řada z vás bude chtít studovat dále, nebo na ni budete pravidelně docházet k thajským masérům. Dalším bonusem tohoto workshopu je porozumění thajské masáži natolik, že poznáte, kdy je kvalitní.   

Energetické linie SEN jsou neviditelné a nedají se anatomicky prokázat. Vytvářejí "druhou kůži" obalující tělo fyzické. Doteky, protahováním a akupresurou jednotlivých bodů se vytlačuje z těla negativní energie a bloky, které jsou na počátku emočního charakteru. Ty se v těle projeví jako fyzické usazeniny nebo svalové či tukové bouličky, A ty mají za následek zablokování energie a někdy onemocnění. Možná vám bude připadat paradox, že i jogíni je mají. Často se stává, že po masáži negativní energie odchází i ve formě vyplavených emocí i hlenu, a je velmi dobré po masáži nejméně hodinu odpočívat a pít hodně čisté vody. Masáž probíhá na zemi nebo velké matraci, v pohodlném oblečení.

* Bolesti zad a svalstva

* Pracovní nebo osobní zátěž, stres, nemožnost účinně relaxovat

* Atletické sporty, tanec, fyzická námaha

* Regenerace, rehabilitace

* Psychosomatická onemocnění

Léčebné použití thajské masáže se neomezuje jen na pohybový systém. Výborné efekty jsou u bolestí zad a hlavy, vyčerpání, stresových poruch a psychosomatických obtíží. Dobré efekty má i na panické poruchy a únavový syndrom.Thajská masáž není vhodná pro čerstvé poúrazové stavy, pacienty s osteoporózou a křečovými žilami, vysokým krevním tlakem. !!!Opatrnost a určitá omezení sestavy jsou nutná u oběhových onemocnění a v těhotenství.

Lektoři: Renata Ptáčníková a Jan Dvořák

Renata Ptáčníková Thajské masáži, především Thajské terapii se věnuji již 7. rokem. Studuji je u Mistra Borise Tichanovského (RU), a Nikolaose Christudoulou (GR), a u velkého mistra thajských terapií v Chiang Mai, Pichesta Boothome (Th). Jsem učitelkou Radža Jógy a mým Mistrem je Svamiji Mahéšvarananda. Práce s energií využívám především pro svůj vlastní život, jsem nositelkou energií Džuny Davitašvili a Reiki.
Kromě Thajských Terapií se věnuji tvorbě marketingových kampaní, a obsahovému marketingu v mé firmě Perspective Relations. Jsem také nadšenou inovátorkou celospolečenských témat a spoluorganizátorkou konference TEDxOstrava. Nejradši jsem maminkou.
Jan Dvořák Jmenuji se Jan a společně s Renatou jsme se rozhodli založit studio VIVAJOGA OSTRAVA v Dolní oblasti Vítkovic. Má cesta k józe byla dlouhá, hokejem v mládí počínaje... Až nakonec po všech těch letech tréninku zjistíte, že předhánět se s druhými a bojovat o vítězství vám štestí nepřinese - potom objevíte jógu. V současné době je reprezentováno mnoho druhů jógy, avšak žádná z nich vám nenabídne moudroust té starodávné, kterou mě moji mistři učili a kterou i já nadále zkoumám na svém těle, mysli i duchu. Učím se Thajské terapie u Mistrů Papa Nikolase a velkého Pichesta, který už je legendou v Chiang Mai. Rád vás naučím techniky, které mi moc pomohly ozdravit mé tělo po hokeji a předešlém životním stylu.

Kurz 25. dubna 2020

Cena: 1990 Kč/osoba