Vaše světelné já

08.11.2020

Vaše světelné já

Víte, že máte světelné tělo? Jak s ním můžete pracovat? Včera to přišlo jako blesk z čistého nebe: "Je důležité se v této době postarat o své světelné tělo, a dostat se do stavu: "Slunce je v základu břicha, měsíc v základu patra". O světelném těle a jeho výživě budu mluvit opět jako host na internetové televizi Příznaky Transformace 13/11 v 19:00 h.

Co je světelné já?

Představte si, že byste si jen tak sedli, vyprázdnili mysl, uvolnili tělo, a pak si začali přát své nejkrásnější sny. Cítili byste se nádherně, možná jako v nebi. A za pár minut byste otevřeli oči, a ty sny by se staly realitou. Všechny. Jak jste to udělali? To vaše světelné já!

Co je tedy světelné tělo?

Nejprve si upravme základy. Pro vysvětlení je důležitý čas. Na nejvyšším stupni jednoty neexistuje čas. Je to úroveň Ducha, Boha, čistého bytí. Na této úrovni neexistuje žádný vývoj, jen pouhé bytí. Na nejnižší úrovni jednoty vnímáte čas. To je realita většiny lidí na zemi. Vnímají čas standardním způsobem. Proč, když mluvím o světelném těle, povídám nejprve o čase?
Světelné tělo je vaším přímým spojením s Bohem, vesmírem, nebo vyšším já, které vidí věci z mnohem vyššího nadhledu a má daleko více schopností než vaše mysl. Světelné tělo má schopnost, být na více místech (v myšlenkách, ve vědomí), najednou. Ovládat a ovlivňovat více úrovní sama sebe, své reality, a částečně realitu kolektivního vědomí (nás všech). Světelné tělo je místo, kde se sbíhají všechny dimenze a paralelní reality.

Je to místo, ze kterého manifestujete, je to místo, kde jste tvůrcem své reality. Uzdravení těla také vyžaduje vykročení mimo svou komfortní zónu. Duše prožívá největší radost v souhře mezi Duchem a prožitkem, v souhře mezi božskostí a lidstvím. Tohle je tajemství vesmíru.


Jak můžete své světelné tělo aktivovat? Tady jsou nástroje:

- nádherně to dokáže jóga! Pokud stále váháte o koupi online kurzu Omlazující jógy, zkuste hodinový online s meditací, doporučuji Bohosestavu pro bohyně, která světelné tělo aktivuje plně.
- řízená meditace, řízená jóga nidra (jógový spánek), obojí bude brzy k dostání v online kurzech na webu.
- meditace
- jídlo, živá strava a rovnováha v živlech, ajurvéda. (o tom si budeme povídat v TV Příznaky Transformace)
- dech, dechové techniky
- voda a programování vody
- programování mysli
- programování krystalů a práce s nimi

A právě programováním krystalů se zabývám v online kurzu Thajská omlazující masáž obličeje. Brzy přibude další video.

Dnes přišla v rámci vhledu další zpráva. Je třeba vytvořit další sadu, tentokrát zaměřenou na programování těla, programování mysli a pleti. Tak ji tady máte.

Světelný chrám bohyně pro programování pleti

Zvýhodněná sada v ceně 6600 Kč pro programování pleti a mysli se silně omlazujícím účinkem.

Sada obsahuje vše z krystalu křišťalu:

  1. základní guasha 2 ks
  2. infinite guasha 2 ks
  3. 1 omlazující olej Gulabi Indonesia vhodný také pro online kurz Indonéská jávská sebemasáž obličeje a hlavy
  4. rituální yoni hůlka pro7 křišťálových sluncí pro programování pleti
  5. yoni vajíčko základní velikost

Celá sada přišla ve vhledu pro světelné tělo. Určena pro programování mysli, pleti, těla k omlazení, zdraví a čištění.Programování se naučíte v online kurzu Thajská omlazující masáž obličeje.

Sada 6600 Kč je za zvýhodněnou cenu, ušetříte 3500 Kč, kdybyste si vše objednávaly zvlášť.

Programování krystalů:

Krystaly naprogramujete, omytím v lehce slané vodě, přidáte záměr, iniciujete mantrou omlazení a používate. Je třeba kameny očistit a tento rituál provádět 1x měsíčně, nejlépe na úplněk nebo novoluní.

Hodí se:
• pro jakoukoliv pleť
• velmi vhodný pro zralou a problematickou pleť
• pro citlivou pleť
• pro opuchlou pleť

Pro aknózní pleť použijte fluoridovou nebo ametystovou sadu Guasha, nejlepší je celistvý přístup, stejně jako u této sady, jen více čistící, a to v sadě Znovuzrození bohyně.

Křišťál funguje jako zesilovač energie a dobře komunikuje a spolupracuje s mantrou omlazení. Tu se můžete naučit v online kurzu Thajská omlazující masáž obličeje. Křišťál. Průzračný krystal, největší zesilovač energie na planetě. Vaše biomagnetické pole se v případě, že držíte v ruce křemen, zdvojnásobí. Křemen je vybaven rovněž schopností rozpouštět karmickou setbu.Zvyšuje duševní schopnosti a naladí vás k duchovnímu účelu, pro nějž jste vybráni. Jak krystaly používat se dozvíte v online kurzu Thajská omlazující masáž obličeje.