KONTAKT

Přečtěte si TIPY k omlazování...

Potkáváme se všude po světě. Lidi na recepci, číšníci, obchodníci, baristé, návrháři, lektoři, uklízečky, tanečníci, yoga instruktoři, manažeři. Je to zvláštní, ale vždycky se poznáme. Nemáme už toho moc, co říct světu. Sami jsme ztracení. Nemáme rady, někdy nemáme ani slova. Po snaze změnit svět, jsme vzali namilost klišé, že jediná změna přichází zevnitř. Nemáme v rukou žádnou jinou medicínu, než vlastní vědomí. Jsme tak trochu šílení, a tak trochu sami. A když se občas na chvíli potkáme, je to prostě fajn. Těším se na vás." Renata

Renata Ptáčníková

Telefon: +420 602 944 993

Najdete mě: VIVAJOGA OSTRAVA, Vítkovická 15 (areál Dolní Vítkovice), Ostrava

Email: renata@vivaostrava.cz

IČO: 88691977 (není plátce DPH)

VIVAJOGA OSTRAVA, VÍTKOVICKÁ 15 (ředitelská vila), Ostrava, 702 00

Eshop: potřebujete objednat něco speciálního nebo se domluvit na něčem z e-shopu? Kontaktujte mého přítele Jana Dvořáka, 776 599 417 nebo emailem: jan@vivaostrava.cz

🌸RENATA PTÁČNÍKOVÁ

Staří jogínští tantrici tvrdi, že věk neexistuje. V dnešní době chtějí všichni vypadat a cítit se mladě. Životní styl a nastavení mysli nám to neumožňuje. Tělo může stárnout pomaleji, dokonce Dr. Norman Walker dokládá, že buňky v těle jsou schopny se obnovovat do 80 let. Vytvořila jsem ucelenou sestavu RITUÁLY OMLAZENÍ, jednodenní workshop, 5 doprovodných miniworkshopů zejména pro ženy. a kurz Omlazující jóga.

Thajské terapii se věnuji již 8. rokem. Studuji je u Nikolaose Christudoulou (GR), a u velkého mistra thajských terapií v Chiang Mai, Pichesta Boothome v Thajsku.

Jsem učitelkou Radža Jógy a mým Mistrem je Svamiji Mahéšvarananda.

Práce s energií využívám především pro svůj vlastní život, jsem nositelkou energií Džuny Davitašvili a Reiki od Mistra Borise Tichanovského (RU).

Kromě Thajských Terapií se věnuji tvorbě marketingových kampaní, a obsahovému marketingu v mé firmě Perspective Relations. Jsem také nadšenou inovátorkou celospolečenských témat a spoluorganizátorkou konference TEDxOstrava. Nejradši jsem maminkou.