UZDRAV SVŮJ POSLEDNÍ LIDSKÝ ASPEKT.

BOHO20 VNITŘNÍ DÍTĚ na sebe nechalo dlouho čekat. A vy jste se těšili! Zamilovali jste si BOHO20, a i s kartami se staly sestavy na témata VNITŘNÍ ŽENY a VNITŘNÍHO MUŽE vašimi průvodci. Posílali jste nám fotky z podložky, fotky, jak pláčete vděčností po dokončení dvacetiminutových sestav. A my teď vděčností plakali s Honzou taky. Na Mallorce. Po tom, co Bohové poslali opravdový dar. Fungl nové zpracování metody jógy o třech stupních. Dynamickou část jógy, která nás zavede do dětství. A právě tam je ten klíč. Tam se s našim vnitřním dítětem setkáme. Možná tomu budete věřit nebo ne, ale i teď, když vám píši tyhle řádky mě TO vede. Neznámá síla otevírá každým dnem náš nejvyšší potenciál, abychom vám předali TO. Přesto už dnes přišel nový vhled. Bohodítě20 není poslední Boho20. Sedmým pokračováním, poslední BOHO20 je.... :). Nechte se překvapit. A teď...

Brzy, snad do července 2024, budeš mít možnost nakoupit si Bohokarty Nové Země, druhou sérii, která bude obsahovat i nové karty k tomuto online kurzu Boho20 Vnitřní dítě. Karty nejen můžeš vyložit každý den, aby ti vyšla jedna, která ti ukáže na jednu ze 12ti sestav jógy, nejvhodnější pro Tebe pro novou vibraci Nové Země. Povede tě k postupnému uzdravení aspektu vnitřního dítěte. Kartu můžeš vyložit také na svůj projekt, záměr nebo celý rok, můžeš na ni spát, nebo si na ni nechat nabíjet vodu pod sklem.

BOHOÚVOD

ZÍSKEJ VE SVÉM ŽIVOTĚ 

LEHKOST, HRAVOST A RADOST.

Jak se jóga provádí? Je několik možností. Samozřejmě můžeš jet podle intuice. Ale také brzy podle Bohokaret, které s Honzou tvoříme v tomto čase. Intuice totiž někdy není čistá, a karty jsou naprogramovány a očištěny tak, aby ti pomohly otevírat tvůj nejvyšší potenciál jako spolutvůrci Nové Země. Samozřejmě, ne každý hned bude mít sílu udělat dynamickou jógu tak, aby zvládl tři opáčka, a někdo to zase udělá levou zadní. Pozor, důležité je vydržet, chvíli odpočívat nebo zkrátit, příště zkusit déle, příště zase trochu déle. 

Když se vám bude točit hlava, nikdy u jógy nezavírejte oči a poklidně si sedněte a dívejte se do svých dlaní. Také jógu nedělejte při menstruaci v prvních třech dnech. Prosím, nepoužívejte yoni vajíčko. Ta velká moudrost jógy, dechu, muder a meditace je dost silná a opakováním se u vás bude otevírat. Doporučujeme, nic neočekávat a prostě si užívat jógu každý den. Každý má jiný čas transformace a zrychlení.

To, co vám doporučíme na konec: dělat BOHOJÓGU20 KAŽDÝ DEN. Totiž 20 minut jógy denně, je někdy opravdu víc, než hodinu a půl dvakrát týdně. Ale, opravdu je třeba ji dělat denně. Nevynechávat, tedy kromě nemocí a urgentních situací nebo měsíčků. Protože, jak mi řekl Swamiji při jeho poslední návštěvě Česka, "Když to neděláš hned ráno, a někdy vynecháš, protože musíš to a tamto, a na jógu nezbyde čas, tak TO stratíš. A já od té doby dělám opravdu jógu denně, a cítím, že jsem TO neztratila, ba naopak. Přeju vám, ať najdete, co hledáte.  Renata a Jan

POJĎ SI HRÁT NA PODLOŽKU.

Vezmi si zpět svou božskou sílu hravým radostným způsobem

12 SESTAV

1. Smyslnost

4. Lehkost

7. Telepatie

10. Multifunkčnost

2. Humor

5. Nekonečno

8. Astrální cestování

11. Jedinečnost

3. Hravost

6. Tanec

9. Práce s energií

12. Tanec