RITUÁLY OMLAZENÍ ONLINE

Jak se budete učit?

Vítejte v transformačním online kurzu. Je to náš hodně oblíbený kurz, protože spolu s námi jej současně trochu tvoří Nikolaos, náš úžasný učitel Thajské terapie, Řek a trochu Čech. A tak jsme se rozhodli, že celý kurz protkáme příběhy. Jsou to příběhy našich klientů, nás, Nikolase a jeho klientů a taky vás samotných, pokud nám je napíšete, obohatite anonymně samozřejmě, tento kurz. Tento kurz je silně transformační, a trvá 2 roky. Proč právě 2 roky? Protože všichni z nás se občas vracíme zpět ke starým návykům, a v ten moment by to měl být kurz, který vás znovu nastartuje, znovu naplní vnitřní silou a vůlí, namotivuje, a dodá "proč", které potřebujete, abyste vytrvali zpracovávat své staré programy, návyky a své staré ego, které se brání změnám. Co je na tom to nejlepší? 

Najdete zde tři oblasti, a v každé z nich najdete kapitoly.

Můžete v nich listovat, číst, bádat, přeskakovat, ale my doporučujeme jít 1. kapitolu v každé z těchto oblastí, a až pak projít 2. kapitolu ve všech třech oblastech a poté další. Dejte si čas, vracejte se dle libosti, pročítejte, dělejte úkoly. Hlavně s celými kapitolami pracujte, nebuďte čtenáři a lapači "informací", buďte praktikanti, a možná později inspirátoři a učitelé druhým. Díky za důvěru. Renata, Jan a Nikolaos.Budete opravdu mládnout. Proč?

Protože věk neexistuje.

Tohle řekl už Dr. Norman Walker, ale najdeme spoustu Mistrů a učitelů, kteří jsou toho živým důkazem. Nejdůležitější je mít v tomto ohledu hlavu otevřenou a nevěřit starému programu stárnutí Matrixu. Nikolaos je vtipný, laskavý osmdesátiletý chlapík, který tímhle začal žít až ve svých padesáti, když si vyléčil rakovinu, do té doby byl normální smrtelník. A i když z některých videí bude působit trochu naštvaně na tenhle svět, je to pouze jeho fiškulínská a horlivá řecká povaha. 

Možná chceme Nikolaosem začít. Možná je jeho odkaz velmi silné vodítko pro tuhle civilizaci, která na přírodní způsob života už pomalu zapomíná. Chceme vám ještě říct, že Nikolaos sám vehementně využívá všechny moderní technologie ve svůj prospěch, tak jako "Lifehacker". My se už na celý kurz s vámi těšíme. Jeho velkou část jsme natočili v Řecku, u moře a nebo u Nikolase. 

Jste připraveni? Můžeme začít. Sjeďte níže.

ONLINE KURZ RITUÁLY OMLAZENÍ

3 HLAVNÍ OBLASTI TRANSFORMACE

JÍDLO

THAJSKÁ TERAPIE

MYSL