Znovuzrození Bohyně

Must have 2020

- Reni, a co používáš každý den ty?

Popravdě řečeno, nejvíce mi sedí Ametyst a na čištění Fluorid. Ty sady jsou energeticky andělské, a dokonce jsem sehnala nový typ křídel na zachycení více meridiánů v Thajské Omlazující masáže obličeje. Nebudu lhát, vyzkoušela jsem všechno od nefritu, jadeitu, křišťálu, růženínu, a dalších různých kamenů, dřeva apod. A rozhodla jsem se, že to co cítím, budu následovat, to co cítím i pro rok 2020 jako jednu z nejdůležitějších věcí, je všechno to, co jsem dala do sady ©️ZNOVUZROZENÍ BOHYNĚ. Možná je ten název trochu klišé, ale já to tak skutečně cítím. Prošla jsem si minulý rok silným rokem, který mi dal hloubku, a trochu zpochybnil mé pochybnosti o tom, co silně cítím. Zesílila mi má intuice, a tak na úvodní otázku odpovídám:

V téhle sadě je to, co používám já nejčastěji. K tomu ještě používám křišťálové yoni vajíčko a vajíčko z bílého jadeitu.

Sada Znovuzrození Bohyně obsahuje:

1. Dermaroller - čínská omlazující technika

2. Thajské omlazující dřevo na páteř a tělo

3. Fluoritové masážní andělská křídla na obličej podle Thajská omlazující masáž obličeje

4. 15 ml Levandulového oleje v nádherné orientální cestovní flaštičce s omlazující kapkou jasmínu a neroli

5. Yoni vajíčko Ametyst

6. Ametystový roller a křídlo na obličej

Cena za set je 6500 Kč namísto toho abyste jednotlivé produkty koupili za 8300 Kč. 

Nabízíme 3 varianty tohoto produktu: 

  • 1 yoni vajíčko velikost L (45mm x 30mm)
  • 3 yoni vajíčka sada L, M, S ( L:45 x 30mm, M: 40 x 25mm, S 30 x 20mm)
  • Master set sada tří vajíček + mapovací tyčinka (105mm x 30mm)

VŠECHNY NAŠE YONI KAMENY DODÁVÁME S CERTIFIKÁTEM ČESKÉ GEMOLOGICKÉ SPOLEČNOSTI O PRAVOSTI KAMENE A ČISTÉHO PŘÍRODNÍHO SLOŽENÍ BEZ PŘÍMĚSI CHEMICKÝCH BARVIV.

Tato sada má daleko větší cenu, je velmi ucelená a transformační, proto se ji snažíme s Honzou držet na nižší cenové hladině než jiné produkty.Sada je veliká, každý její prvek je ruční prácí od tvůrců z různých zemí, proto prosím počkejte s dodáním do 28 dní, je možné, že to bude dříve. 

Zvolte si variantu:

Cena od 6 500,00 Kč 8 300,00 Kč