Yoni vajíčko Nefrit tajná moudrost kněžek

YONI

Yoni vajíčko z Nefritu pro podporu ledvin

Vajíčka Yoni jsou starodávným, posvátným nástrojem duchovní transformace.

Jsou krásné polodrahokamy, drahokamy a krystaly vybroušené do tvarů vajíček různých velikostí, vyleštěných tak, aby byla pohodlná ke vkládání do yoni. "Yoni" je sanskrtské slovo pro ženské reprodukční orgány znamená doslova Sacred space = posvátné místo. Jeho symbolika byla na východě uctívána od pradávna, je spojována s životem, láskou, centrem moudrosti, sídlem kreativity - děloha, spojení s matkou Zemí.

Existuje něco, čím samy sobě můžete pomoci, různě se masírovat a co používat. Ve všech třech workshopech ukazuju silně detoxikační sebemasážní techniky, i to, jak fungují toxiny. A také sebe masírujeme, abychom vytlačily fyzické, ale také i emoční a mentální programy. Mnoho negativní energie sídlí v břichu, proto učím dýchání dechovými jogínskymi technikami. Hodně jich také ulpívá v naší yoni, v ženských orgánech. Vše o yoni vajíčcích, vhodnosti kamene pro vás, výběru, čištění a nošení se můžete dočíst zde.

Nefritu bývaly připisovány léčivé účinky.Už staří Číňané si z nefritu vyráběli číše, ze kterých pili, protože věřili v jeho očistnou sílu. Oblíbené byly i nejrůznější druhy šperků a amuletů, kterým se přikládaly léčivé účinky, např. detoxikace organizmu, léčení zánětů ledvin (řec. nephritis - odtud název drahokamu) i močových cest. V duševní oblasti se věřilo, že nositel nefritu nabude duševního klidu a vyrovnanosti, získá klidný a nerušený spánek, uleví se mu od bolesti hlavy, tlumí agresivitu a pomáhá utišit žal.

Rozměry 1 vajíčka: 45 x 30 mm

Každý kámen je originál, zbarvení se mohou lehce lišit.

Z hygienických důvodů dodáváme pouze vajíčka bez dírky a provázku.

Na yoni vajíčka obdržíte certifikát z gemologické laboratoře o PRAVOSTI KAMENE A ČISTÉHO PŘÍRODNÍHO SLOŽENÍ BEZ PŘÍMĚSI CHEMICKÝCH BARVIV a EBOOK zdarma,  

Vše o yoni vajíčcích, vhodnosti kamene pro vás, výběru, čištění a nošení se můžete dočíst zde.

1 690,00 Kč
Please select variants first