Yoni sada z Karneolu pro životní energii, sebedůvěru, vášeň a plodnost

Když Eva nabídla své jablko Adamovi,  bylo to dobře nebo špatně? Nic v životě není chyba, všechno je vývoj, a život nemá jistoty. Můžeme mít ale pevné kořeny, ze kterých vyrůstáme. Tahle sada je z velmi zvláštního kamene: z karneolu. MANTRA TOHOTO KAMENE JE SÓ HAM. 

Karneol je stabilizující kámen s vysokou energií, který má schopnost čistit jiné kameny. Karneol je kámen, který dokáže dobít organismus energií, posiluje, dodává elán když rozjíždíte nové projekty. Usnadňuje rozhodování a přináší hojnost do Vašeho domova. Je to kámen, který vás udrží v realitě. Brání vzniku negativních emocí a je mocným ochráncem před závistí, vztekem i zlobou. Svého majitele naplňuje odvahou a důvěrou v sebe sama, odstraňuje pochybnosti a připomíná nám naši výjimečnost. Je skvělým pomocníkem při magických rituálech a magii lásky, protože zvyšuje vášeň.

Karneol je kámen životní síly a vitality, povzbuzuje metabolismus, zvyšuje plodnost a blahodárně působí na ženské pohlavní orgány. Působí blahodárně na oběhový systém, ledviny a fyzickou energii. Dokáže zmírňovat PMS a příznaky menopauzy. Zmírňuje deprese a závislosti. Má mimořádnou schopnost odstraňovat bloky a neutralizovat bolest. 

Je vhodný především pro ženy, které mají problémy s reprodukčními orgány. Karneol je vhodný pro všechny, kdo chtějí probudit životní sílu a posílit sebedůvěru. 

Karneol je kámen čakry solar plexu, ale působí velmi příznivě na kořenovou i sakrální čakru. Naučte se se svým yoni vajíčkem dělat omlazující jógu na workshopu Sestava Omlazující jógy. 

K sadě dostanete emailem i dobře vypracovaný ebook MANUÁL POUŽITÍ.  Sada obsahuje 3 yoni vejce v různých velikostech v pytlíčku.

1,090.00 Kč