Thajské masážní dřevo

Bestseller

Thajské masážní dřevo je přesně vyrobeno tak, aby detoxikovalo a odblokovalo a rovnalo páteř, stimulovalo linie SEN a sebeozdravné mechanismy v těle. Výrazně podporuje sebeléčení, odblokování, je to každodenní a velmi jednoduchá pomůcka pro OMLAZENÍ. 

Thajské masážní dřevo je pro dvě nejdůležitější a hlavní linie SEN (meridiány), první a druhá (linie močového měchýře) linie. 

Používání:

užívání a sebemasáž učím na svých workshopech RITUÁLŮ OMLAZENÍ. Leží se na něm tak, aby páteř byla uprostřed dvou výstupků. A jdeme od spodní části páteře (sedacích kostí) v krátkých intervalech směrem ke krku, kde skončíme. Krátké intervaly se u každého mohou lišit, nesmí to být nepříjemné. Nikdy se nesmí lehnout výstupkem a tlačit na vrchní část páteře. Můžete použít i pro šlapky nohou, nohy, ruce. Používání se naučíte na workshopu Rituály Omlazení. Také je vhodné i na cesty, do kabelky, dá se užívat i při sezení.

Používání se nedoporučuje lidem po operaci, v akutních stádiích nemoci, při jakékoliv nemoci a horečce, v těhotenství apod. Pokud máte dotazy, konzultujte se svým lékařem. 

1,490.00 Kč