SÍLA ROVNOVÁHY léčivý a harmonizační obraz

Originál

Harmonizační obraz pro všechny, kteří začínají tvořit aktivně nový svět, tvoří jej novými přístupy na základě rovnováhy a novými projekty, které vychází ze srdce, a jsou v souladu s přírodou. Obraz vychází z nového počátku, z bodu rovnováhy, 20.6.2020, v den důležitého slunovratu. Tento bod rovnováhy se dotýká všech pólů, protikladů, aspektů i elementů.

Kruhový bod vychází z Manipura čakry, sluneční čakry, dotýká se a otevírá čakru srdeční.Obraz může pomoci harmonizaci mezi těmito dvěmi čakrami. Pomáhá odstranit staré destrukční vzorce, zažehnat stagnaci, pasti ega a pasivitu, která vychází ze strachu a malé sebedůvěry. Svými energiemi nedá prostor tvorbě čehokoliv pouze z ega, sobeckosti, netečnosti a osobních zájmů. 

Slunovrat 2020 byl přelomový v harmonii nového začátku, založeného i na ženském elementu, stejně jako na mužském, který doposud převažoval. Obraz je nositelem této zásadní tvořivé energie v rovnováze.

Harmonizační obraz je pro všechny jednotlivce, páry, nebo rodiny, kteří se rozhodli vytvářet jakýkoliv větší projekt, nebo podnikat v zásadním oboru, který je nakloněn přírodě. Pomáháaktivně dělat jednotlivé kroky, překonávat překážky, nacházet nová řešení, které tady doposud nebyly známy, dokonce může pomoci mysli k novým objevům. Zcela zásadně fandí novým strukturám a formám řízení a fungování týmů.

Je dobré jej umístit do kanceláře, jednacích místností, pracoven, obývacího pokoje, prodejen, obchodů, místo pro jednání s klienty. V případě zaskleného prostoru, nebo zastřešení, je možné jej umístit i na budovu firmy, nebo do jejího sídla.

Cena: 7 000 Kč

Originál, akryl, 58x45 cm včetně rámu

Autor: Jan Dvořák

7 000,00 Kč