Rituální yoni hůlka křišťal

Yoni

Ženy jsou andělé v lidských tělech. Možná patříte mezi ty, které to ještě úplně netuší. Ještě jste třeba neodhodily zbytky svých slupek, které jste si na chvíli oblékly v podobě destruktivních vzorců a emocí. Možná ještě neodhalily svou pravou podstatu.

Někdy v nás zůstanou otisky starých zranění. Ukládají se v podobě emocí, smutků a zábran v rovině energetické, a nemocí děložního čípku, vaječníků nebo dělohy. 

Krystal křišťálu je významným čističem karmy a minulosti. Zesiluje sílu prapodstaty. Rituální yoni hůlka je určena pro jemnou sebemasáž yoni a děložního čípku. 

Sada obsahuje 1 ks rituální yoni hůlky z krystalu křišťálu. Tento výrobek je velmi křehký, ručně opracovaný, a je vždy originál. Rozměry a přírodní zbarvení se mohou lehce lišit, doporučujeme s ním zacházet opravdu velmi opatrně, pokud cestujete, balte jej do více deček a uložte tak, aby nepraskal nárazy a nelámal se.

Pokud chcete podpořit své ženství, doporučujeme Online jóga sestavu pro uzdravení ženství, plodnost a přitažlivost a nebo Online Bohosestavu jógy pro bohyně

3 510,00 Kč

Návody k použití