Rituální hůlka z obsidiánu pro čarodějky a pravdu

Yoni. Ten prostor. Prostor, který souvisí s vráskami. Víte to? Že hormony ovlivňují stárnutí, a proto váš obličej, vaše tělo a vaše yoni jsou důležitou součástí mládnutí a zdraví ženy. Rituální hůlka je pro spirituální práci na své yoni, není to sexuální dildo. 

Obsidiánová rituální hůlka je pro dvojí typy žen:

ženy, které prožily silné utrpení, ať v dětství nebo v životě, měly vztah s násilníkem, manipulátorem, závislákem, atp., nebo samy trpí některou psychickou závislostí nebo v minulosti prekancerózou děložního čípku.

ženy spirituální, často bez partnera, čarodějky, které chtějí vidět pravdu a svět za iluzí. 

Obsidián je kamenem pravdy, kamenem, který ochraňuje proti temným silám, přerušuje závislost mezi partnery. Léčí ty nejskrytější nevědomé bloky a programy. 

Rituální hůlku byste měli používat, pokud se cítíte fyzicky i psychicky v pořádku, je to velice silný nástroj, tato Obsidiánová zvlášť. Nepoužívejte při krvácení, v žádném případě v těhotenství, při akutních stavech, při nemocech a rok po porodu. Použití hůlky je na vlastní zodpověnost. Doporučujeme konzultovat s vašim gynekologem. Za chvíli na eshopu. Dostanete s certifikací Gemologického Institutu ČR o pravosti kamene.

4 235,00 Kč
Please select variants first