Gulabi Balsamo omlazující olej 30 ml

Předobjednávky

Tajný recept řeckých bohyní. Jeho základ nás zavede na zlaté beskydské louky. Voní po třezalce, slaměnce, jasmínu a pomerančovníku. Složení Gulabi Balsamo je s nejsilnějším omlazujícím efektem ze všech olejů.Velmi vhodný jako sérum pro Omlazující thajskou masáž obličeje ráno i večer, i pro použití Gua-sha nefritových masážních kamenů. Obsahuje nejsilnější omlazující složky, velmi luxusní a vzácné esence.

Dobře se vstřebává, výborně se s ním dělá omlazující masáž obličeje, které dodává vícenásobný efekt. Neucpává póry, působí proti depresím. Má jemné vlastnosti opalovacího krému, v případě silnějšího slunce na něj nespoléhejte, a dejte si váš obvyklý. Hodí se do města i na hory. Výborný na všechny typy pleti. Hojí drobné rány. Zlepšuje pigmentové skvrny. Některé výsledky nečekejte hned, jeho používání potřebuje pravidelně alespoň čtrnáct dní.

Před použitím byste jej měly vždy protřepat.

Úžasný je i do kabelky, v neskleněné lahvičce (na vyžádání), při stresu doporučuju dát kapku na horní část ruky, jemně poklepat a přičichnout.

Tip: při stresových situacích si kapičku dejte na prsteníček, přiložte na oba spánky a jemně masírujte. Pokud chcete probudit šestý smysl a snížit stres, zavřete na chvíli oči a udělejte ještě k tomu ČIN MUDRU, spojte špičku ukazováčku se špičkou palce u obou rukou. Ostatní prsty jsou uvolněné.

Pokud vám sedne, není třeba střídat, jak se tradovalo v některých pramenech, naopak jeho účinky budou delším používáním sílit.

Každý olej obsahuje uvnitř svůj krystal, který slouží k nabíjení oleje záměrem a úplňkem či novoluním. Pro nabíjení na slunci je nevhodný.

Olej udržujte v temné části vaší koupelny nejlépe ve skříňce nebo kabelce, aby na něj co nejméně dopadaly sluneční paprsky. Nevystavujte světlu, abyste udržely jeho životnost co nejdéle. Spotřebujte do 2-3 měsíců. Před každým užitím protřepejte, aby se smíchaly všechny jeho ingredience, k tomu také pomůže krystal. Před úplně prvním použitím zkuste test alergické reakce na zadní části krku nebo na jemné kůži předloktí/zápěstí! Používejte až druhý den od testování. Pokud ucítíte alergickou reakci, samozřejmě ihned vyhledejte lékaře.

Nyní je olej v testovací fázi, zeptejte se nás na dostupnost.

1 802,00 Kč
Please select variants first