INFINITE GUASHA PRO PROGRAMOVÁNÍ PLETI

INFINITE Guasha, se kterým uděláte téměř všechny tahy, projedete všechny meridiány a stimulujete důležité kostní body. Jsou z křišťalu, který dobře odvádí toxiny a čistí pleť.

To nejlepší na této sadě je tvar nekonečné osmičky, a kámen křišťal, který je nejlepší pro programování pleti!!! Krystaly naprogramujete, omytím v lehce slané vodě, přidáte záměr, iniciujete mantrou omlazení a používate. Je třeba kameny očistit a tento rituál provádět 1x měsíčně, nejlépe na úplněk nebo novoluní.

Hodí se:
• pro jakoukoliv pleť
• velmi vhodný pro zralou a problematickou pleť
• pro citlivou pleť
• pro opuchlou pleť

Pro aknózní pleť použijte fluoridovou nebo ametystovou sadu Guasha, nejlepší je celistvý přístup v sadě Znovuzrození bohyně.

Křišťál funguje jako zesilovač energie a dobře komunikuje a spolupracuje s mantrou omlazení. Tu se můžete naučit v online kurzu Thajská omlazující masáž obličeje. Křišťál. Průzračný krystal, největší zesilovač energie na planetě. Vaše biomagnetické pole se v případě, že držíte v ruce křemen, zdvojnásobí. Křemen je vybaven rovněž schopností rozpouštět karmickou setbu.Zvyšuje duševní schopnosti a naladí vás k duchovnímu účelu, pro nějž jste vybráni.

Jak krystaly používat se dozvíte v online kurzu Thajská omlazující masáž obličeje. 

1 200,00 Kč