Menstruační kalíšek s očkem vel.1 menší

Skladem 3 ks

Konečně jsem ho našla! Ten, který se dobře vytahuje, nevypadává, a dobře padne. Zkusíte to? Nejvíce ekologická a hygienická varianta. Menstruační kalíšek s očkem pro snadné vytažení. Tato velikost je pro nerodičky, nebo ženy s menší pochvou a dívky.

Menstruační kalíšek sbírá menstruační krev. Kalíšek nasbírá 3x více menstruační krve než běžné tampony a menstruační vložky. Po umístění v pochvě zajistí podle intenzity krvácení dokonalou ochranou po dobu 3-4 hodin při silném krvácení, 8-10 hodin při středně silném krvácení a až 12 hodin při slabším krvácení. Můžete ho bez obav používat ve dne i v noci, při cestování, sportování ale i při plavání, kdy je možno ho použít i mimo dny menstruace, jako ochranu proti vniknutí vody do pochvy, ve veřejných sprchách a saunách, kdy není nutné s kalíškem manipulovat a můžete si v klidu počkat až na pohodlí domova.

S menstruačním kalíškem můžete dělat cokoli. Plavat, jógu, běhat, opomíjet nemusíte ani jízdu na kole. A když někam jedete, nemusíte sebou vláčet balení vložek ani tampónů. Kalíšek je maximálně skladný.

Velikost 1
Vhodný pro ženy před porodem nebo do 25-30 let. Vhodný pro ženy jenž mají děložní čípek nalézající se ve standardní až vyšší poloze.

• průměr 40 mm
• délka kalíšku bez stopky 50 mm
• délka držátka 17 mm
• max. objem 27 ml (měřeno po otvory)

- 4 otvory pro snadné prolnutí vzduchu a rozevření kalíšku

- stopka ve tvaru očka pro snadné uchopení

- zpevněný okraj pro přilnutí kalíšku

- patří mezi středně měkké kalíšky

Balení obsahuje: 1ks menstruační kalíšek s očkem růžový 1 , návod, úložný pytlíček

499,00 Kč