Lalita Gaia květinový vodopád hojnosti 30 ml

Předobjednávky

Věnováno mé dceři Lalitě.

Vysoce hydratační květinový olej Lalita Gaia, olej hojnosti je vytvořený pro květinové omlazení obličeje. Jeho vůně vám stále bude připomínat božskost ženství matky Země. Jakobyste s její vůní stále nosily na hlavě květinovou korunu. Fialka je české zlato, nejvíce omlazující česká bylinka, kosatec omlazuje, silně hydratuje a dává do rovnováhy mastnotu pleti, přitom je také omlazující. Okurková semínka udělají pro vaši pleť zásobárnu vody, a sezam ji vyživí a uklidní. Energeticky sezam pomůže posílit bod ledvin a močového měchýře, který se nachází pod očima. 

"Kdybych měla popsat energii tohoto oleje, viděla bych Matku Zemi, když svobodně a divoce stojí se svou květinovou korunou u vodopádu, a svou nožkou zkouší teplotu vody. Dovedete si lépe představit hojnost svobody?"

Obsahuje: sezamový olej + fialka + kořen kosatce + levandule + olej z okurkových semínek

Olej je velmi vhodný na Jávskou Indonéskou omlazující masáž obličeje, Thajskou omlazující masáž obličeje i běžné používání. Pokud vám sedne, není třeba střídat, jak se tradovalo v některých pramenech, naopak jeho účinky budou delším používáním sílit.

Každý olej obsahuje uvnitř svůj krystal, který slouží k nabíjení oleje záměrem a úplňkem či novoluním. Pro nabíjení na slunci je nevhodný.

Olej udržujte v temné části vaší koupelny nejlépe ve skříňce nebo kabelce, aby na něj co nejméně dopadaly sluneční paprsky. Nevystavujte světlu, abyste udržely jeho životnost co nejdéle. Spotřebujte do 2-3 měsíců. Před každým užitím protřepejte, aby se smíchaly všechny jeho ingredience, k tomu také pomůže krystal. Před úplně prvním použitím zkuste test alergické reakce na zadní části krku nebo na jemné kůži předloktí/zápěstí! Používejte až druhý den od testování. Pokud ucítíte alergickou reakci, samozřejmě ihned vyhledejte lékaře. 

Nyní je olej v testovací fázi, zeptejte se nás na dostupnost.

1 560,00 Kč
Please select variants first