Křišťálová sada GuaSha k omlazující masáži obličeje

Předobjednávky

Nádherný set k masáži obličeje z Křišťálu. Dva kousky z krásného polodrahokamu, které vám udělají po pár měsících na obličeji o hodně let méně. První kousek je pro zesílenou masáž obličeje a druhý pro lymfatickou masáž obličeje. 

Křišťál funguje jako zesilovač energie a dobře komunikuje a spolupracuje s mantrou omlazení (tu se naučíte na online nebo živém kurzu Thajská omlazující masáž obličeje). Jestli se chcete naučit Thajskou omlazující masáž obličeje a namíchat si svůj vlastní Omlazující olej, podívejte se na nejbližší termín. Tento set je nepostradatelným doplňkem pro POKROČILÉ, v online kurzu se může provádět až po 3,5 měsíci základní sestavy.

Křišťál. Průzračný krystal, největší zesilovač energie na planetě. Vaše biomagnetické pole se v případě, že držíte v ruce křemen, zdvojnásobí. Křemen je vybaven rovněž schopností rozpouštět karmickou setbu.Zvyšuje duševní schopnosti a naladí vás k duchovnímu účelu, pro nějž jste vybráni. 

Křemen je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy.

VŠECHNY NAŠE KAMENY DODÁVÁME S CERTIFIKÁTEM ČESKÉ GEMOLOGICKÉ SPOLEČNOSTI O PRAVOSTI KAMENE A ČISTÉHO PŘÍRODNÍHO SLOŽENÍ BEZ PŘÍMĚSI CHEMICKÝCH BARVIV.

1 190,00 Kč