Dermaroller 0,7 mm titan na omlazení obličeje nebo vlasy

Dermaroller, stará čínská jehličková technika pro omlazení obličeje! A dokonce k němu dostanete zdarma i video, jak jej používat a na co je dobrý. Doporučujeme si zakoupit celou péči o obličej v online programu Thajská omlazující masáž obličeje. Tenhle je 0.7 mm titanový a můžete jej použít pro obličej a nebo pro hustší a silnější růst vlasů. Jeden z nejsilnějších nástrojů, jak omladit obličej. Pomůže s vráskami, s pupínky, s kruhy pod očima, růžovkou, pigmentovými skvrnami, jizvičkami. A pokud jej vyberete na vlasy, zhustí vaše vlasy a urychlí jejich růst. Nezapomeňte před i po vždy pořádně desinfikovat kvalitním lékařským lihem či Alpou, nesmí používat těhotné ženy, a lidé se záněty, v akutních zdravotních stavech, a lidé, kteří mají na obličeji otevřené rány.

Jak používat:

Před každým použitím pomůcku vždy dezinfikujte. Důkladně si umyjte tvář. Jemně přejíždějte ošetřovanou oblast nahoru a dolů, ze strany na stranu i diagonálně. Po skončení pomůcku opláchněte pod horkou vodou a opět dezinfikujte. 

Tato pomůcka byla speciálně navržena pro bezpečné domácí použití. Používejte ji 1× měsíčně, případně 1× týdně při snášenlivosti pleti.


590,00 Kč
Please select variants first