Chlorella Green Ways pro detox těla i obličeje

Vysoké vibrace si žádají vysokovibrační stravu. A jaká to je? No přece ta, která nám roste v lese nebo na zahradě, kterou si s láskou sami vypěstujeme, a není nutné ji vždy vařit a zpracovávat. To nejdůležitější je udržení rovnováhy v těle, a potraviny ze zahrádky jsou na prvním místě, pokud samozřejmě nehnojíte. Ale co když nemáte možnost nakoupit a hlavně si připravit takovéhle jídlo? Pak je tady možnost zelených superpotravin. 

Chlorella je mořská řasa s mnoha minerály a vitamíny, je známá jako čistička, je třeba u jejího užívání velmi zvýšit příjem čisté vlažné vody, možná i 2x tolik zpočátku. V těle se chová tak, že na sebe nabaluje všechny toxiny, ale aby nabobtnala a začala být účinná, potřebuje vodu. Buď ji vezme z vašeho pitného režimu, a pokud ne, vytáhne si ji z vašeho organismu, pak ale můžete mít tvrdší stolici. Je to jedna z nejlepších imunitních kamarádek, kterou doma užíváme celá rodina. 

Jak ji užívat? Začínáme na 5 kuličkách denně rozkousat před jídlem, po dobu 14 dní, a poté přidáváme vždy 3 kuličky, až se dostaneme na 20-30 kuliček za den, ale u každého je opravdu dávkování velmi individuální. Můžete mít detoxikační příznaky v těle, pokud jsou nežádoucí a velké, uberte o pár kuliček a vraťte se k základnímu užívání na 5 kuliček denně. Opravdu je třeba hodně pít. Rozkousávání kuliček je nejlepší, přes sliny se dostane i do sliznic, ale pokud je vám to nepříjemné, tak ji zapíjejte. 

Maska z chlorelly? Ale ano! Jedna z nejlepších masek, kdy rozdrtíte v hmoždíři 5-10 kuliček, smíchejte s vodou nebo kokosovým olejem a nanášejte na obličej. Nechejte působit přes noc. V online kurzu Thajská omlazující masáž obličeje se můžete naučit, jak ji ještě lépe využít pro obličej.

Zvolte si variantu:

1 150,00 Kč