YONI MASTER SADA

Yoni egg - jade egg - love egg - yoni vejce

Jsou krásné polodrahokamy a krystaly vybroušené do tvarů vajíček různých velikostí, vyleštěných tak, aby byla pohodlná ke vkládání do yoni. "Yoni" je sanskrtské slovo pro ženské reprodukční orgány znamená doslova Sacred space = posvátné místo. Jeho symbolika byla na východě uctívána od pradávna, je spojována s životem, láskou, centrem moudrosti, sídlem kreativity - děloha, spojení s matkou Zemí. 

Existuje něco, čím samy sobě můžete pomoci, různě se masírovat a co používat. Ve všech třech workshopech ukazuju silně detoxikační sebemasážní techniky, i to, jak fungují toxiny. A také sebe masírujeme, abychom vytlačily fyzické, ale také i emoční a mentální programy. Mnoho negativní energie sídlí v břichu, proto učím dýchání dechovými jogínskymi technikami. Hodně jich také ulpívá v naší yoni, v ženských orgánech.


Naše děloha vše zaznamenává. A jejímu pročištění je třeba rituálů. Modlitby, meditace a dechové očistné techniky na tohle nestačí- je potřeba zahrnout fyzikální element. 


A proto jsem do mého eshopu zařadila 3 typy kamenů, které vnímám jako velmi důležité pro očistu celé spodní pánve. Každou ženu volá jiný krystal, především kvůli tomu, co si "pamatuje její yoni" a co prožila, co potřebuje čistit a především vyléčit. Všechny ne-moci vznikají v myšlenkách, v postojích a nevyjádřených a nevyhojených emocích. Krystaly jsou magnetické a dokážou nám hodně pomoci. Nemůžeme si to poplést a říct si, že za nás vyřeší naše problémy. 

Jsou nástrojem, a takto je dobré se na to dívat. 


Ke každému MASTER SETU dostanete přiložený manuál, jak vejce používat, a k čemu slouží, co umí jednotlivé kameny. 


Ptáte se mě, jaký kámen zvolit? 

Mohu vám pomoci se nacítit, připojte to do poznámky. Určitě neuděláte chybu růženínem a opalitem, jsou hodně hojivé a yinové, chystám do nabídky červený karneol, ze kterého jsem nadšená, a je to opravdový kámen rozpálení první, druhé a třetí čakry, a také jadeit, který byl základním yoni krystalem císařoven a kněžek. Nejsilnějším čistícím kamenem je opravdu obsidián. Jestli vás zajímá, níže si o nich všech přečtete.

YONI MASTER SET vám pomůže:

🔴Při neplodnosti,
🔴při jakýchkoliv ženských problémech,
🔴Při bolesti bederní páteře,
🔴při bolestivé menstruaci,
🔴při nedostatku sexuálního vzrušení,
🔴pro posílení pánevního dna,
🔴pomáhá odstranit inkontinenci
🔴při myomech, cystách atp.
🔴v klimakteriu

Protože se soustředí především nejprve na odstranění výběr energie, odhalení stínů a jejich vyplavení, doporučuju vám především Yoni Master sety z Obsidiánu. Ty budou v lednu, můžete si je předobjednat.

Kameny a krystaly

🌸Růženín 

Pro tu, která potřebuje pomoct se sebeláskou, láskou a vztahy, doplnit energii lásky, zahojit staré psychické i fyzické šrámy. Témata jsou: sebeláska, láska, otevření srdce, harmonie a harmonické vztahy, podporuje nalezení na lásku a doplnění citu sama k sobě.

🌸Opalit

Je v něm nádherná energie ženství a měsíce podporující hojení emocí a pomáhá najít cestu k ženskému aspektu. Pomáhá upravit menstruační cyklus a sladit cyklus s měsícem. Velmi silný yinový kámen. Pro všechny, které mají trochu problém přeladit se na svou ženskost.

🌸Obsidián

Nejsilnější yoni set na odstranění negativní energie, odhalení stínů a jejich vyplavení na povrch, aby mohly být přijmuty a vyléčeny. Vhodný po potratech, pro dočištění energií po expartnerech, po negativních sexuálních zážitcích, po prožité smrti blízkých, po nemocech. Pozor! Je velmi silný, obvykle se nehodí jako první yoni vajíčko. Používá se na přetrhání závislostí a závislých, destruktivních vztahů, které nás stále táhnou zpět. Obsidián je velmi ochranný kámen.


Každý yoni master set čistím a omývám před tím, než se dostane k vám v řece Morávce v Beskydech. Při balení drmolím v sobě mantru nesmrtelnosti, abyste dostali svůj balíček s krásnou a čistou energií.


Chystám na leden

🌸Červený karneol 
🌸Jadeit

🌸Křišťál

🌸Sauna sada

🌸Sada Omlazení: Omlazující olej Gulabi Balsamo, Yoni vajíčko Opalit, Minicestovní olej do kabelky

🌸Sada Sebelásky: Omlazující olej Gulabi Balsamo, Yoni vajíčko Růženín, Minicestovní olej do kabelky

🌸Sada Detox: Omlazující olej Gulabi Detox, Yoni vejce Obsidián, Minicestovní olej do kabelky


Na hodinách Omlazující jógy s těmito kameny mohou cvičit pokročilé jogínky, stejně jako na workshopu Sestava Omlazující jógy se některé věci s kameny učíme.