WORKSHOP RITUÁLY OMLAZENÍ

Rituály Omlazení je sestava pro ženy pro každý den. Naučíte se tibetské a thajské techniky v oblasti stravy, cviků, manter a rituálů, které vám velmi omladí a detoxikují tělo a obličej.

🌸Co se naučíte?


💠To, co se dozvíte vás může zavést k samotné podstatě. A to, co se naučíte vás opravdu může udělat šťastnějšími, krásnějšími a zdravějšími. Disciplínu a sebelásku už k tomu trochu můžete přidat samy. Dostanete nástroje, a to, jestli je využijete je už jen na vás. 

💠Projdeme šest oblastí:

1. CVIČENÍ - co a jak a proč cvičit, aby se nám pořádně točily čakry, detoxikoval organismus, uzdravovaly orgány a především, abychom tělo OMLADILY?

2. THAJSKÁ OMLAZUJÍCÍ MASÁŽ OBLIČEJE - naučíte se, jak omladit obličej jediným způsobem, který je trvalý a je lepší než BOTOX. Navíc detoxikujete tímto i tělo.

3. STRAVA A VÝŽIVA - samotná podstata co a jak jíst a proč. 3 základní recepty na elixíry obnovy, výživy a detoxu + 3 další recepty na možné varianty jídel, které nejsou složité, ale jsou chutné a výživné + Detox pomocí potravin + 5 omlazujících potravin. Léčení v nemocích.

4. KOSMETIKA - podstata dekorativní i pěstící kosmetiky na obličej tělo i vlasy. Péče. Tady budete hodně překvapené.

5. THAJSKÁ DETOXIKAČNÍ AUTOMASÁŽ TĚLA - krátká série masáže sebe samé, aby se tělo začalo detoxikovat a omlazovat, především obnovovat buňky.

6. MYSL - jak čistit a programovat mysl na vyšší úroveň vědomí, programy, které v kolektivním vědomí letí, už nepotřebujete. Omlazení pomocí mysli.

🌸Jaké má kurz účinky?

Abyste mohli naplnit skleniči něčím dobrým a novým, musíte nejprve vyprázdnit to staré. První dva měsíce se tělo, obličej i mysl budou čistit. Zejména na obličeji mohou být skvrnky, pupínky, ojediněle mohou vznikat opary, malé místa s ekzémy nebo alergií. Po třech měsících budou největší změny na obličeji. Pleť bude mít lepší barvu, změní se tvar obličeje i jeho kontury, kvalita kůže bude pevnější a jejím prokrvením znatelně zmizí a nebo se sníží vyrážky, akné a vrásky. Po šesti měsících pravidelné masáže obličeje mohou být méně výrazné jizvy a deformace nebo větší nerovnosti nebo vady obličeje. Výrazná změna nastává po roce cvičení. Doporučuji vyfotit obličej každé 3 měsíce.

Účinky nejvíce zaznamenáte na obličeji, ale celé tělo bude procházet detoxikací a čištěním nejméně 6 měsíců, záleží jak upravíte stravu, a co, kolik a jak budete k elixírům jíst a pít.

Workshop výrazně posiluje ženství. Sestava pracuje s hormony, které mají na starost emoce a část stárnutí organismu. Dech okysličuje tkáně a krev, že budete (nejen) vypadat zdravější.

Mnoho žen po měsíci zhubne o 3 kg, a pokračuje až k 7 kg.

Přibude vám spoustu energie, budete zářit a časem se zlepší hybnost těla a pokud budete mít disciplínu a vůli, můžete se výrazně ozdravit a omladit.

🌸Od kolika let je kurz vhodný?

Myslím, že čím dříve, tím lépe. Není jen pro starší ženy, jsou to omlazující techniky pro ženy, které mohou přidat do svého dne od 30 let, které se snad jednou budou předávat z generace na generaci. Pokud má někdo problémovou pleť, může přijít na workshop i v mladším věku

🌸Doporučení k workshopu:

Workshop je maximálně pro 16 žen. Rezervujte raději včas🙌🏼. Workshop bude praktický, nebudete tedy jen sedět a poslouchat. Každé omlazení začíná detoxem, čištěním, můžete si dát půst již v den předem a na večeři něco lehkého. Prosím, příjďte nalačno. Součástí kurzovného je i jídlo🥗🍹, které si v rámci učení samy připravíme, pokud víte, že jste hladové, přiberte si svačinku. S sebou si můžete vzít  pohodlné oblečení (legíny, tričko), přípravky na odlíčení a makeup s sebou, pokud je používáte. ♥️

Abyste si nemusely psát, dostanete nádherné skripta, které mají v sobě i poklady, které na kurzu nezazní a můžete si do nich psát, je v nich místo.

🌸Jak se připravit na kurz a co s sebou?

Vezměte si pohodlné oblečení , nejlépe vrstvené, at můžete cítit teplo a chlad. Prosím, pokud si budete chtít namíchat vlastní ANTIAGE OLEJ, tak si kupte a dovezte si z lékárny malou lahvičku s kapátkem  za 50 Kč cca, je to dostupné ve všech lékárnách jako lahvička s kapátkem, měla by být úplně malá. Nemám letošní rok moc oleje, beru je s sebou pro vás jako dárek a bonus. Naučím vás na tom spíše, jak antiage olej namíchat. Moc už se na vás těším, je to boční vchod budovy Vítkovická 15, na zemi najdete směrovky :). Parkování hned u budovy. Více na webu vivaostrava.cz v sekci Jak to u nás chodí. Kdybyste chtěly hotel, doporučuju levnější verzi Hotel Vista, který je dostupný busem, tramvají nebo autem a je čistý za pěknou cenu v Ostravě Jihu. Zastávka je U Helbicha nebo Hotel Bělský les a naše u studia je Dolní Vítkovice Hlubina. Projdete podchodem a jste tam :). Renata