WORKSHOPY

🌸TŘI WORKSHOPY

Rituály Omlazení

Vyberte si ze tří workshopů omlazení. Ve workshopech nejde o to, budovat kult mládí, ale omladit a ozdravit tělo, obličej i mysl. Do sestav jsem použila nejsilnější techniky thajské, tibetské, jogínské a tantrické, které sama používám a ráda bych, aby pomohly ženám i mužům zvýšit vědomí, kvalitu života a lásku k sobě i druhým. Není v nich věkové omezení, čím dříve se s nimi začne, tím lépe. Tyto techniky se pak mohou dále předávat z generace na generaci. Děkuji svým učitelům a svému Mistrovi, děkuji i vám za touhu po pravdě. Všechny workshopy se odehrávají pouze v Ostravě ve studiu Vivajoga Ostrava, necestuji už s nimi ven. Cílem workshopů je osvobození, Pokud chcete workshop na míru, objednejte si mě na narozeninový, vánoční večírek, svatbu nebo kurz pro ženy zde.

Termíny jednotlivých workshopů najdete v kalendáři. 


Nejucelenějším kurzem je workshop RITUÁLY OMLAZENÍ, který je nejsilnějším omlazujícím workshopem. Zde se také naučíte každodenní sestavu různých technik, zároveň se naučíte elixíry mládí a dozvíte se hodně o stravě, která vede k omlazování, naučíte se thajskou sebemasáž a masáž obličeje. Nejoblíbenějším workshopem je Omlazující masáž obličeje s mícháním omlazujícího oleje. Sestava omlazující jógy je zaměřena na omlazující asany a hormonální systém, pracujeme v nich s omlazujícími mantrami a technikami, mudrami a dechovými technikami a především s BINDU ČAKROU. 

Na svých workshopech vás učím potřebovat co nejméně věcí, protože vše, co potřebujete, máte v sobě. Pro rituály omlazení používám jednoduché nástroje, které nakoupíte na mém eshopu. 

Své zážitky, prožitky, výsledky nebo proces můžete sdílet s ostatními, kteří se zúčastnili workshopů Rituály Omlazení v uzavřené facebookové skupině RITUÁLY OMLAZENÍ. 


Omlazující oleje a thajskou masáž obličeje můžete objednat jako workshop na narozeninový, firemní večírek nebo ženský kurz zde.


Martina D., účastnice workshopu RITUÁLY OMLAZENÍ

"Přeji hezký den do Ostravy a chci poprosit o zaslání odkazu na tančení z ritualů omlazení. Už mám doma ježka a také jsem si objednala nějaké produkty z bulharské kosmetiky a také si dělám večer automasáž a budu ji předávat svým klientkám. Byl to Reni opravdu krásný den pomohlo mi to hodně na duši. A dějí se věci až se mi tají dech....Měj se moc krásně a těším se až se zase potkáme objímám."

Martina M., účastnice workshopu RITUÁLY OMLAZENÍ

"Milá Renáto, vcerejsek byl úžasný!. Už mám za sebou masaz a je to makačka! A taky jsem už udělala 5 T. No a čaj ze semínek jsem už vypila. Dokonce originál yogi čaj jsem našla, jenom konzistence nápoje není taková jakou jsem pila u Tebe. Davas tam více semínek nez píšeš? Měla jsi to totiž hutnejsi.. Dekuji moc za inspiraci a dodání další síly, která je jenom a jenom v nas samotných. Myslím na Tvou rodinu a preji vše dobré. S láskou Martina"

Lucka, účastnice workshopu RITUÁLY OMLAZENÍ

"Ahoj Renco, hlasim, ze vecer jsem si opravdu pobrecela (spoustecem byla nevhodna poznamka manzela), ale hlavne jsem byla tak unavena, ze jsem neudrzela ani tuzku a v devet jsem spala jako mimino. Dnes uz se citim v poho. Jeste jednou diky za vcera, pro mne to bylo zajimave a obohacujici a korunu tomu nasadila karta Sebeduvera! Rada bych i dal objevovala zenu v sobe a doufam se se brzy uvidime. Dekuji. Ta, se stejnyma nausnicema (Lucka)"

jiná Lucie, účastnice workshopu Omlazující thajská masáž obličeje

"Ahoj Reni, už jsem ti psala dotaz na FB, jestli je ještě volné místo na workshop 27.10.? Už jsem byla tvých na workshopech před třemi a dvěna týdny na téma omlazení a masáž obličeje a bylo to super. Ten následující workshop bude rekapitulace těch předcházejících plus něco nového? To by mě zajímalo. Měj se hezky, Lucie"


Jste zdaleka nebo máte děti? 

🌸Konzultujme ONLINE!

Otevřela jsem službu online po facetime nebo skype, pro všechny, které jste mě žádaly, že máte děti nebo jste zdaleka. Do Ostravy je sice všude kousek, mno, ale i tak. Tady to máte. Naučím vás RITUÁLY OMLAZENÍ, Omlazující thajskou masáž obličeje (1490 Kč/1 h) a Elixíry mládí nebo tibetské a tantrické omlazující techniky. Cena online konzultace 1000 Kč/1 hod. zaplaceno předem na účet Číslo účtu: 1212111188/5500 Raiffeisenbank a ihned prosím o zaslání fakturačních údajů pro fakturu na email: renata@vivaostrava.cz.


Fotogalerie z workshopů


UDĚLEJTE RADOST
🌸DÁRKOVÝM POUKAZEM

Narozeniny, výročí, Valentýn, ale nejlépe jen tak! Máte svou oblíbenou kamarádku, sestru, maminku nebo dceru, které by krásný ženský workshop udělal radost a pomohl jí najít znovu radost ze života? Objednejte jí dárkový poukaz na Rituály Omlazení, Omlazující thajskou automasáž obličeje nebo Omlazující jógu