OMLAZUJÍCÍ JÓGA

🌸OMLAZUJÍCÍ JÓGA

Ranní hodiny Omlazující jógy v ostravském studiu VIVAJOGA OSTRAVA Vstup 200 Kč nebo 1600 Kč permanentka 10 vstupů. Vstup nejlépe nalačno. Prosím dojděte 10 min před, né méně, né více.

Termíny: 

  • Úterky, 8:00 - 9:00 Omlazující jóga
  • Čtvrtky 8:15 - 9:15 Omlazující jóga

Pokud jste zdaleka, nabízím možnost individuální hodiny za 600 Kč/ 1 h. Online konzultace přes skype a individuální lekce 1000 Kč/ 1 h. Jednou za 3 měsíce děláme ucelený jednodenní nedělní workshop základů Omlazující jógy, který můžete cvičit pak doma. Ráda vytvořím dárkový poukaz.

🌸Každá žena může být krásná. Pojďme se naučit asany, techniky, mudry a mudry mládí! 

Omlazující jóga vám může pomoci ke:

📍1. štíhlé postavě
📍2. odstranění hlenu ze střev
📍3. zrychlení metabolismu
📍4. zvýšení svalové hmoty
📍5. odstranění bolesti zad
📍6. omlazení organismu
📍7. opravy štítné žlázy
📍8. úprava menstruačního cyklu do rovnováhy
📍9. okysličení krve
📍10. redukce vrásek
📍11. zvýšení hodnot ženských hormonů
📍12. nejdříve psychický detox, poté energie, klid a mír
📍13. otevření srdce
📍14. zvýšení funkce nadledvinek
📍15. čištění jater a ledvin 

Staří jogínští tantrici tvrdí, že věk neexistuje. V dnešní době chtějí všichni vypadat a cítit se mladě. Společnost je nemocná, životní styl a nastavení mysli nám to neumožňuje. Nerada bych tvořila další kult mládí a osobnosti. "Tělo může stárnout pomaleji, dokonce Dr. Norman Walker dokládá, že buňky v těle jsou schopny se obnovovat do 80 let". Pojďme se naučit asany a techniky mládí!

Trochu disciplíny k tomu, abyste přišly zpočátku alespoň 2x týdně. Nic víc na začátku nepotřebujete. Legíny, tričko, mikinu a pokud milujete svou podložku, tak ji přiberte s sebou. U této jógy doporučuji pít, takže čistou vodu. Dojděte nejlépe nalačno. Choďte vždy 10 min před, nikdy né před a nikdy né po. Prosím, buďte dochvilní, na začátku provádíme vždy speciální skupinové techniky, při kterých bychom neměly být rušeny. 
Pro praktické tipy a organizační info se zaregistrujte do facebookové skupiny Omlazující jóga.

Co se naučíte?

Asany, tibetské a thajské techniky pro mládí pro detox, omlazení, zdraví, imunitu a hormonální systém. V každé hodině se naučíme něco z teorie omlazení v oblasti stravy, těla i mysli.

Pro koho je kurz?

Začátečníci jsou v pondělí, úterý a středy jsou pro mírně pokročilé. Kurz není vhodný pro těhotné, pro ženy po operaci, ženy s vysokým tlakem či jinými vážnými problémy. Tento typ jógy patří mezi náročné, ale nebojte se, zvyknete si a rozhýbete stagnaci těla. Tím, že čistíte emoce, nervová zakončení, lymfu, štítnou žlázu, ženské orgány a střeva, počítejte s počátečními pocity, které k tomu patří.

Jak se přihlásím?

Prostě příjďte. Jednorázový vstup 200 Kč. Permanentka 10 vstupů stojí 1500 Kč, můžete si ji zakoupit u Renaty, objednávejte emailem renata@vivaostrava.cz. Permanentka je na 3 měsíce a je nepřenosná, kvůli výsledkům, které chcete vidět vy i já.

Co si mám vzít s sebou?

Trochu disciplíny k tomu, abyste přišly zpočátku alespoň 2x týdně. Nic víc na začátku nepotřebujete. Legíny, tričko, mikinu a pokud milujete svou podložku, tak ji přiberte s sebou. U této jógy doporučuji pít, takže čistou vodu. Dojděte nejlépe nalačno. Choďte vždy 10 min před, nikdy né před a nikdy né po. Prosím, buďte dochvilní, na začátku provádíme vždy speciální skupinové techniky, při kterých bychom neměly být rušeny. 
Pro praktické tipy a organizační info se zaregistrujte do facebookové skupiny Omlazující jóga.

Pokud jste z daleka, nebo máte děti a nemůžete docházet, zajděte si na jednodenní workshop Omlazující jóga. 

Alena, účastnice OMLAZUJÍCÍ JÓGY

"Dobrý den Renatko, byla jsem v úterý na omlazující józe a moc jsem si to užila. Strašně hezky a pozitivně kurz vedete:-), cítila jsem se celý den moc dobře. Sice jsem se trochu trápila, ale snad se rozhýbu a hlavně dostanu koleno zase do kondice. Chtěla bych si zakoupit na tento kurs permanentku, mohla bych na další hodině tj. v úterý ráno? Moc děkuji a přeji krásný den"

Vendy, pravidelná návštěvnice OMLAZUJÍCÍ JÓGY 1/2 roku

"Já mám, Reni, takovou hezkou zpětnou vazbu. Manžel mě začal víc pusinkovat. Hned vlastně po první józe. Více mě mazlí a pořád říká, jak zářím. Chodím jednou týdně, a teď ji cvičím aspoň 2x týdně ještě doma. Neměla jsem vlastně vůbec takové ty "těžké chvilky" po cvičení, vlastně mě docela hodně tahle jóga nabíjí a zklidňuje."

Podívejte se na krátkou orientační STATISTIKU klientek, které chodí ráno na OMLAZUJÍCÍ JÓGU:

  • jen 67% chce omladit tělo
  • 82% chce omladit hlavně v obličeji,
  • 66% příjde zhubnout nebo se hubnutí nebrání
  • 45% klientek nedojde na jógu, protože jim nevyhovuje ranní termín kvůli práci či jiným povinnostem
  • 61% má pod 36 let
  • 30% příjde kvůli neplodnosti či zdravotním problémům s tím spojenými
  • 43% má nad 40 let
  • 28% klientek je single

POZOR a teď to krásné:
💎67% dlouhodobých (min. 3 měsíce docházejících) opravdu zhubne od 3 - 7 kg
💎45% z nich více objímá nebo k nim je laskavější partner
💎21% začne chodit 2x týdně (počítala jsem do toho i odpolední Radža jógu)
💎přibližně 40% začalo lépe jíst
💎19% cvičí krátce ještě 2x týdně doma, na co si vzpomenou
💎76% z nich komunikují v šatně, různě se propojují, spolupracují na zakázkách, projektech nebo si různě předávají kontakty
💎66% si začínají uvědomovat, že jóga dokáže odstraňovat mentální i emoční toxiny a nepřistupuje k ní jako ke cvičení
💎100% klientek se mnou zpívá Shivovu mantru a po pár lekcích se přestávají stydět za hlas
💎jen 15% jich umí mantru nazpaměť (stejně je miluju)
❤️na 100% z nich vidím větší lásku k sobě samé.
DĚKUJU ZA VÁS💞, příjďte na lekci omlazující jógy:
🌸ÚTERÝ 8:00-9:00
🌸ČTVRTEK 8:15 - 9:15 
nebo jednodenní workshop Sestava Omlazující jógy celodenní workshop.

Martina, 3 měsíce Omlazující jógy 2x týdně

"Jezdím až z Fulneku, dvakrát týdně. A shrnu to: nevím vůbec, co budu dělat přes prázdniny, vůbec si to nedokážu představit. Omlazující jóga mi hodně pomáhá, prošla jsem i kurzem Rituály omlazení, a hodně věcí jsem opravdu zakomponovala do svého života. Obličejovou auto masáž dělám denně." 

Veronika, účastnice celodenního workshopu Sestava Omlazující jógy

"Ahoj Reni,

Už to umím, mantru z workshopu omlazujici jogy. sice jsem měla napsat v neděli, ale zpivam si to doma nahlas, v autě, v sobě v práci. Děsně mě to baví. Těším se na santalovy olej. Ten tvůj byl naprosto neco uzasneho. Bych se tim mazala misto parfemu:)
Jinak jsem lajdak ve cvičení, ale jsem naštvaná sama na sebe. BO cvičit chci. A taky si dát půst. Pro začátek jednou za měsíc... Každopádně ta neděle byla opravdu skvělá. Já teď asi prozivam nějaké zmatené období a intenzivní věci. Kura to asi ta kundalini 😉
Zitra nebudu moct být na joze, jdeme s manzelem na randicko. Ale snad si to budu moci někdy nějak nahradit, ale to se s tebou pak domluvim.

Moc dekuji za inspiraci, pa!"