Rejuvanation Rituals
RENATA GULABI PTACNIKOVA


Read and get some tips to rejuvenation!

🌸RENATA PTÁČNÍKOVÁ

Staří jogínští tantrici tvrdi, že věk neexistuje. V dnešní době chtějí všichni vypadat a cítit se mladě. Životní styl a nastavení mysli nám to neumožňuje. Tělo může stárnout pomaleji, dokonce Dr. Norman Walker dokládá, že buňky v těle jsou schopny se obnovovat do 80 let. Vytvořila jsem ucelenou sestavu RITUÁLY OMLAZENÍ, jednodenní workshop, 5 doprovodných miniworkshopů zejména pro ženy. a kurz Omlazující jóga

Thajské terapii se věnuji již 8. rokem. Studuji je u Nikolaose Christudoulou (GR), a u velkého mistra thajských terapií v Chiang Mai, Pichesta Boothome v Thajsku.

Jsem učitelkou Radža Jógy a mým Mistrem je Svamiji Mahéšvarananda.

Práce s energií využívám především pro svůj vlastní život, jsem nositelkou energií Džuny Davitašvili a Reiki od Mistra Borise Tichanovského (RU).

Kromě Thajských Terapií se věnuji tvorbě marketingových kampaní, a obsahovému marketingu v mé firmě Perspective Relations. Jsem také nadšenou inovátorkou celospolečenských témat a spoluorganizátorkou konference TEDxOstrava. Nejradši jsem maminkou.

UDĚLEJTE RADOST 

🌸DÁRKOVÝM POUKAZEM

Narozeniny, výročí, Valentýn, ale nejlépe jen tak! Máte svou oblíbenou kamarádku, sestru, maminku nebo dceru, které by krásný ženský workshop udělal radost a pomohl jí najít znovu radost ze života? Objednejte jí dárkový poukaz na Rituály Omlazení, Omlazující thajskou automasáž obličeje nebo Omlazující jógu

🌸KONTAKT

Renata Ptáčníková

Telefon: +420 602 944 993

Najdete mě: VIVAJOGA OSTRAVA, Vítkovická 15 (areál Dolní Vítkovice), Ostrava

Email: renata@vivaostrava.cz

IČO: 88691977 (není plátce DPH)

VIVAJOGA OSTRAVA, VÍTKOVICKÁ 15 (ředitelská vila), Ostrava, 702 00

Číslo účtu: 1212111188/5500 Raiffeisenbank